درب شیشه ای اتوماتیک


آیا برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای چند میلیون هزینه می کنید؟ قبل از سفارش حتماً به این نکته توجه کرده اید که اگر شخص یا شرکتی را برای خرید انتخاب می کنید، باید مشهور باشند یا رزومه قوی برای تکمیل کار خود داشته باشند تا در طول عمرتان از استفاده از این فروشگاه ها دچار مشکل نشوید.


درب شیشه ای اتوماتیک

تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به عوامل زیر بستگی دارد

مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای بسته به برند اپراتور مورد نظر (کشور و سازنده) می باشد.

نوع قاب درب اتوماتیک شیشه ای، عرض باز شدن درب اتوماتیک و موارد دیگر در قیمت محصول تاثیرگذار است.

ابعاد، میزان شیشه مصرفی، ظاهر صحیح یا منحنی، هزینه درب اتوماتیک شما متفاوت است.

تغییر در ابعاد استاندارد درب اتوماتیک بر نوع موتور و سطح قدرت آن تاثیر می گذارد.

ایجاد طرح هایی بر روی شیشه که می تواند شامل طرح های مختلف از جمله لوگوی کسب و کار شما باشد.

رنگ های مختلف شیشه سکوریت نصب شده نیز در قیمت تمام شده درب شیشه ای اتوماتیک موثر است.

امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان ها مانند بیمارستان ها، مغازه ها، سازمان ها و ... که جزو پربازدیدترین مکان ها هستند استفاده می شود. به عنوان نمونه می توان به شرکت کیش سل پارس اشاره کرد. خواسته معماران و مدیران ارشد این ساختمان ها مستلزم استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای است. زیرا استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک در ساختمان ها باعث راحتی آن ها برای عموم مردم می شود چرا که یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای برای سلامتی افراد است. عدم وجود دستگیره در این درب ها تاثیر بسزایی در جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی دارد.

از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از هدر دادن انرژی خودداری کنید

تمیز نگه داشتن محیط به دلیل دست نزدن مردم به شیشه

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب های اتوماتیک منحنی

درب های اتوماتیک تاشو

درب های اتوماتیک گرداندرب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

درب به عنوان بخش اصلی و اتصال دهنده یک ساختمان یا مکان همواره مورد توجه افراد بوده است، بنابراین از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات زیادی شده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سهم آن در زندگی جوامع بشری، درب ها شکل قدیمی خود را از دست داده و با تکامل ساخت آن ها به صورت اتوماتیک در آمده اند.

درب های اتوماتیک به درهایی گفته می شود که با استفاده از قطعات و ابزار نصب شده بر روی درب به صورت خودکار باز و بسته می شوند. درب های اتوماتیک بسته به نوع قطعات خاص مورد استفاده در انواع مختلفی موجود می باشند. به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک درب اتوماتیک، تردد از آن آسان و راحت است و همین راحتی استفاده از درب اتوماتیک باعث شده است که در بسیاری از نقاط مورد استفاده قرار گیرد. درب اتوماتیک یک نوآوری پیشرفته است که در آن عملکرد بالا، امنیت، راحتی و طراحی در اولویت قرار دارد و هدف آن اطمینان از این است که راه حل های درب اتوماتیک هم تمرکز و هم چشم نواز هر ورودی باشد. درب اتوماتیک رامادور از بهترین قطعات و سخت افزار ساخته شده است که از کیفیت کار و عملکرد بالایی برخوردار است که در تمامی پروژه های اجرایی مورد رضایت تمامی کارفرمایان قرار می گیرد.

نصب و پخش درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

رایج ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همیشه پرطرفدارترین و یکی از درب های خطی محسوب می شود، درب اتوماتیک کشویی یا کشویی است که از طریق سنسور نصب شده در بالای درب به طور خودکار ورود و خروج افراد را کنترل می کند. ، او انجام می دهد. درب های شیشه ای این محصول با باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند. پرکاربردترین درب اتوماتیک شیشه ای است که بیشترین طرفداران را دارد. یکی از درب های خطی محسوب می شود. بیشتر در فضاها و مکان های پر رفت و آمد استفاده می شود. باز و بسته شدن این نوع درب به صورت کشویی می باشد. سنسورهایی در بالای درب اتوماتیک شیشه ای کشویی برای کنترل ورود و خروج افراد تعبیه شده است.

درب شیشه ای برقی

وجود درب شیشه ای برقی در مکان های پرتردد با کاهش مصرف انرژی، ترافیک انسان را کنترل می کند. یکی دیگر از مزایای درب شیشه ای برقی افزایش امنیت است. درب شیشه ای برقی را می توان به گونه ای تنظیم کرد که در از یک طرف در به طور خودکار از چشم درب شیشه ای برقی باز شود و از طرف دیگر درب شیشه برقی با استفاده از دستور کد دستی یا به صدا درآوردن زنگ باز شود. درب شیشه ای برقی یکی از کاربردی ترین درب های اتوماتیک می باشد.

اجزای درب شیشه ای برقی عبارتند از:

1. اپراتور 2. شیشه سکوریت 3. روکش آلومینیومی یا فولادی به دلخواه خریدار.

و نمای ساختمان درب از اجزایی مانند 1. موتور 2. قفل برقی 3. باتری 4. استابلایزر یا منبع تغذیه 5. مرکز کنترل تشکیل شده است.

مهمترین جزء درب شیشه ای برقی اپراتور درب شیشه ای می باشد که با قیمت ها و کیفیت های متفاوت در بازار ایران موجود است و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای مربوط به اپراتور آن می باشد.


قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب شیشه ای اتوماتیک

انواع درب های شیشه ای اتومات را می توان به شرح زیر بیان کرد:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا درب کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک تابدار شیشه ای

انواع درب شیشه ای کاربردهای متفاوتی دارند که با توجه به نیاز از یک نوع درب شیشه ای استفاده می شود.

قیمت موتور اتوماتیک درب شیشه ای

در بیشتر موارد از موتورهای تک فاز برای درب بازکن اتوماتیک استفاده می شود. این موتورهای درب اتوماتیک باید بتوانند به چپ و راست بچرخند. بنابراین از موتورهای تک فاز با دو سیم پیچ مشابه استفاده می شود که با قرار دادن یک خازن به صورت سری با هر یک از سیم پیچ ها می توان آنها را تغییر داد. به طور معمول 4 سیم از موتور خارج می شود، یک سیم زمین و دو سیم دیگر به دو سر خازن وصل شده و یک سیم مشترک است.

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای بر اساس نوع موتور تعیین می شود. تمام کابل های موتور به پایانه های مدار الکترونیکی در انتها متصل می شوند. این موتورها در ظرفیت های 50 وات تا 1000 وات برای درب های اتوماتیک در اندازه ها و وزن های مختلف استفاده می شوند. فقط در درب های دو لنگه از دو موتور استفاده می شود اما در موارد دیگر از یک موتور استفاده می شود. نکته ای که در مورد کارکرد موتور باید به آن توجه کرد این است که کارکرد طولانی مدت موتور در این سیستم ها باعث گرم شدن موتور و آسیب دیدن آن می شود. بنابراین باید از باز و بسته کردن مداوم درب خودداری کنید.


قیمت درب اتوماتیک مغازه

چرا باید از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کنیم؟

درهای شیشه ای اتوماتیک در اواخر دهه 1950 برای استفاده در پروژه های معماری رایج شد. ژاپن یکی از کشورهایی است که بیشترین استفاده از درب های اتوماتیک را دارد و می توان گفت بیش از دو میلیون درب اتوماتیک در این کشور استفاده شده است.

درب های شیشه ای اتوماتیک علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربران، مزایای بی شماری از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی، ایجاد حس زیبایی، امنیت و سلامت را نیز به همراه دارند. اگر می خواهید در مورد کاربرد این درب ها و دلیل استفاده از آن ها در مکان های مختلف بیشتر بدانید، از شما دعوت می کنیم ادامه این مقاله را از شرکت فلز سازه مطالعه کنید.

ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای

وقتی بازدیدکنندگان وارد ساختمان شما می شوند چه چیزی به آنها خوشامد می گوید؟

برای ایجاد ذهنیت بازدیدکننده خوب، بیشتر ساختمان ها ترجیح می دهند درب های اتوماتیک برای ورود افراد به ساختمان داشته باشند. درب های اتوماتیک امروزه به دلیل ویژگی های خاص خود در بین تمامی سازندگان محبوبیت دارند. درب های اتوماتیک علاوه بر اینکه ورودی بسیار آسانی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند، ظاهری بسیار شیک به ساختمان شما می بخشند.

درب های اتوماتیک بهترین گزینه برای مکان هایی مانند بیمارستان ها، بانک ها، دانشگاه ها، هتل ها، سالن ها، ساختمان های دولتی، موسسات آموزشی، مراکز تفریحی و بهداشتی هستند. جایی که امنیت و مناظر عالی در اولویت هستند. درب های شیشه ای اتوماتیک دارای مدل های مختلف و مجزا از یکدیگر در سبک ها و تنظیمات مختلف مانند کشویی، تلسکوپی، قوسی یا قوسی و همچنین تاشو و ... می باشند و با اسکلت آلومینیومی و استیل ساخته می شوند.

تکنسین های آموزش دیده ما جعبه های کنترل جدید را به اپراتورهای درب کشویی قدیمی متصل می کنند. راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه که باعث می شود درب شما ایمن تر و روان تر کار کند.


درب برقی شیشه ای

هزینه مکانیزم اجزا اتوماتیک درب شیشه ای

پیشرانه درب اتوماتیک یکی از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت درب اتوماتیک می باشد. کیت ساعت از اپراتورهای بی کیفیت استفاده نمی کند و اپراتورهایی که ارائه می شود کیفیت بسیار بالایی دارند.

عوامل تعیین کننده قیمت درب اتوماتیک

بزرگترین تأثیر بر هزینه یک درب شیشه ای اتوماتیک در واقع درایو آن است.

تنوع برندها و انواع فیک و برندهای معروف اصل به حدی زیاد است که اختلاف قیمت بین اپراتورها بسیار زیاد است.

انتخاب مکانیزم مناسب برای درب شیشه ای

از جمله مواردی که در انتخاب کریر باید در نظر گرفت

• نوع موتور اپراتور، گیربکس و انکودر

• کیفیت ساخت زنجیر فرمان و سایر قطعات

• خدمات پس از گارانتی محصول خریداری شده

نوع موتور درب اتوماتیک

یکی از برندهای پیشرو در تولید موتورهای اتوماتیک برای درب شیشه ای، برند آلمانی Dunker است.

انتخاب این نوع موتور برای درب های پرتردد توصیه می شود. البته این موتور و پکیج همراه آن باعث افزایش قیمت می شود اما اگر به دنبال کیفیت عالی هستیم باید هزینه را بپردازیم.

باید دانست که موتور دانکر شامل یک پکیج شامل موتور، گیربکس و انکودر می باشد.

نکته: انکودر همان کیلومتر شمار برقی است که از تعداد دور موتور و حرکت در بازخورد گرفته و مرکز کنترل را مطلع می کند.

کیفیت زنجیره فرمان واحد کنترل

بعد از موتور، مهمترین قسمت درب اتوماتیک، واحد کنترل آن است.

اولین چیزی که در واحد کنترل مورد توجه قرار می گیرد، میکروکنترلر و پردازنده قدرتمند است.

مدار کنترل اپراتور Nair مانند کامپیوتری که ورودی های مختلف را دریافت و پردازش می کند، فیدبک های مختلف موتور و سنسور را دریافت می کند و بلافاصله با توجه به اطلاعات دریافتی واکنش نشان می دهد و درب را حرکت می دهد.

اگر کیفیت ساخت مدار ضعیف باشد، ممکن است با وقفه های زیادی مواجه شویم و نیاز به روشن و خاموش کردن مداوم دستگاه برای ریست کردن آن باشیم.


نصب درب اتوماتیک شیشه ای

انتخابگر جهت اتوماتیک درب شیشه ای

یکی از قطعات زنجیر درب اتوماتیک شیشه ای; این انتخابگری است که به طور معمول می تواند برای انتخاب حالت های زیر استفاده شود.

اتوماتیک دو طرفه

اتوماتیک یک طرفه

همیشه باز

برای همیشه بسته (قفل شده)

نیمه باز (حالت زمستانی)

قبل از اینکه یک به یک حالت های عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای را شرح دهیم، لازم است ابتدا با رادار آشنا شویم.

در عکس زیر در بالای قسمت شیشه ای در می توانید یک قطعه کوچک سیاه رنگ را مشاهده کنید که در واقع همان راداری است که حرکت افراد را تشخیص می دهد.

رادار اتوماتیک برای درب های شیشه ای

رادار یا چشمی در واقع سنسوری است که در بالای درب اتوماتیک نصب می شود.

این سنسور به حرکت حساس است و اگر شخصی جلوی درب اتوماتیک حرکت کند، یک ضربه به مرکز کنترل می فرستد که با توجه به حالت انتخاب شده توسط دکمه انتخابگر نیز واکنش مناسبی نشان می دهد.

اکنون حالت های مختلف انتخاب شده توسط انتخابگر را توضیح می دهیم.

◄ اتوماتیک دو طرفه

رادارهای دو طرف فعال هستند و به محض اینکه شخصی جلوی درب ورودی یا خروجی قرار گیرد، در باز می شود.

◄ اتوماتیک یک طرفه

فقط رادار داخلی فعال است. معمولاً در ادارات، مراکز خرید، بانک ها و ... در پایان ساعت کاری به صورت خودکار درب یک طرفه می شود تا افرادی که داخل هستند خارج شوند اما فرد جدیدی نتواند وارد شود.

◄ همیشه باز

در صورت ترافیک سنگین یا هنگام حمل اثاثیه و تجهیزات، درب روی این حالت کار تنظیم می شود.

◄ برای همیشه بسته است

این حالت عملیاتی زمانی فعال می شود که سایت بسته است، زمانی که در بسته است، هر دو رادار غیرفعال می شوند و در صورت وجود قفل مغناطیسی درب قفل می شود.

◄ نیمه باز

این مد که به مد زمستانی نیز معروف است در زمستان های بسیار سرد و تابستان های گرم استفاده می شود.

با انتخاب این حالت کار از سلکتور، درب کندتر از حالت عادی بسته می شود و تبادل حرارت از داخل به خارج کمتر می شود.

قطعات مکانیکی

سایر قطعات مکانیکی مانند شاسی اکسترود شده، ریل، تسمه و قرقره و یاتاقان های تعلیق نیز باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

تمامی قطعات ذکر شده از نظر فنی باید دارای مشخصات خاصی باشند که چون قصد نداریم در این مقاله زیاد وارد جزئیات شویم، از توضیح آنها صرف نظر می کنیم.


شیشه سکوریت برقی

بهترین مرکز خرید درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای نوعی درب برقی پرکاربرد است که از پنل های شیشه ای متحرک ساخته می شود. این نوع درب های اتوماتیک دارای اسکلت فلزی مستحکم می باشند و در سایزها و مدل های مختلف طراحی و ساخته می شوند... با نصب و استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای در ورودی ساختمان ها و مغازه های مختلف مسکونی، اداری و تجاری زیبایی خود را تکمیل می کنید. محیط درب های شیشه ای که به صورت خودکار باز و بسته می شوند، رفت و آمد را سریعتر و راحت تر می کنند و همچنین مصرف انرژی را کاهش می دهند، به همین دلیل معمولاً در مکان های پرتردد که سرعت باز و بسته شدن درها زیاد است از درب های شیشه ای اتوماتیک استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای مزایای زیادی دارد، بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای درب های قدیمی باشد. به همین دلیل است که امروزه بیشتر شاهد استفاده از درب های شیشه ای به ویژه در ساختمان های پرتردد مانند ساختمان های اداری، تجاری و غیره هستیم. درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی دارد که با توجه به کارایی درب اتوماتیک و عرض ورودی می توانید یکی از انواع درب های زرهی برقی را انتخاب کنید. سرعت باز و بسته شدن درب های شیشه ای برقی با توجه به میزان تردد قابل تنظیم و کنترل می باشد.در زیر شما را با انواع درب شیشه ای برقی، قطعات و تنظیمات بیشتر درب هوشمند آشنا می کنیم تا بتوانید تعیین بیشتر - درب اتوماتیک شیشه ای خوب.


خرید درب شیشه ای برقی اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای نوعی درب برقی پرکاربرد است که از پنل های شیشه ای متحرک ساخته می شود. این نوع درب اتوماتیک دارای اسکلت فلزی محکم می باشد و در سایزها و مدل های مختلف طراحی و ساخته می شود. با نصب و راه اندازی درب های شیشه ای اتوماتیک در ورودی ساختمان ها و مغازه های مختلف مسکونی، اداری و تجاری به زیبایی محیط خود می افزایید، درب های شیشه ای که به صورت خودکار باز و بسته می شوند، رفت و آمد را سریعتر و راحت تر می کنند و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی می شوند. به همین دلیل است که معمولاً در مکان های پرتردد که باز و بسته شدن درب ها زیاد است از درب های شیشه ای اتوماتیک استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای مزایای زیادی دارد، بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای درب های قدیمی باشد. به همین دلیل است که امروزه بیشتر شاهد استفاده از درب های شیشه ای به ویژه در ساختمان های پرتردد مانند ساختمان های اداری، تجاری و غیره هستیم. درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی دارد که با توجه به کارایی درب اتوماتیک و عرض ورودی می توانید یکی از انواع درب های زرهی برقی را انتخاب کنید. سرعت باز و بسته شدن درب های شیشه ای برقی با توجه به میزان تردد قابل تنظیم و کنترل می باشد.

نرده حفاظ روی دیوار
حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

با نصب حفاظ ها و درب های آکاردئونی در همه مدل های آپارتمان، خانه ی شما محیطی امن و آرامش بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره
حفاظ نرده پنجره

نرده های حفاظ آهنی با انواع طرح ها برای پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب های آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان ها

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می گردد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک می تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

پنجره های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912