درب آکاردئونی


حفاظ آکاردئونی یا گارد فلزی پشت درب آپارتمان بصورت جمع شو می باشند که قیمت درب آکاردئونی روی در آپارتمان با توجه به مترمربع محاسبه می گردند و حفاظ درب آپارتمان مدل های کشویی کرکره ای از تسمه های فلزی تولید می شود که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و حفاظ ضد سرقت درب های آپارتمان در قابی فلزی قرار میگیرد که درب اکاردئون بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند .

از این رو حفاظ آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمی کند. حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نام های مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و توسط نصاب حفاظ درب نصب میشود و همینطور میتوان تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود. درب آکاردئونی Accordion door همیشه از بین انواع درها، جزو پرطرفدارترین ها و ارزان بوده است. اگر به آپارتمان های مختلف سر بزنید به احتمال زیاد با این درها روبرو خواهید شد، حفاظ اکاردئونی با قیمت بسیار مناسب خود علاوه بر راحتی که به افراد می دهد، باعث احساس امنیت بیشتر هم می شود.

حفاظ آکاردئونی

انواع حفاظ آکاردئونی

۱_ درب های آکاردئونی ساده: برای ساختن درب اکارئونی ساده، از تسمه هایی کمک گرفته می شود که با توجه به ضخامت درب ۵ سانتی متر و پهنای درب ۲۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس سوراخ های لازم را روی درب ایجاد کرده و با دستگاه مخصوص جوشکاری، جوشکاری درب صورت گرفته و درب آکاردئونی ساده آماده می شود.

۲_ درب های آکاردئونی دوبل : برای ساختن درب های آکاردئونی دوبل، سازنده درب آکاردئونی یک تسمه ی اضافی را بر روی پرچ درب آکاردئونی جهت محافظت میخ پرچ ها قرار می دهد. و با این عمل کسی نمی تواند جایی برای دیلم انداختن در روی درب پیدا کند بنابراین راه نفوذ سارقان بسته می شود.

۳_ درب های آکاردئونی ایتالیایی: در ساختن درب اکاردئونی ایتالیایی باید دقت بسیار زیادی شود زیرا تسمه های مورب در کلاف این درب ها تعدادشان بسیار زیاد است و به هنگام مونتاژ تسمه ها و همچنین قالب بندی آن ها باید به صورتی قرینه انجام شوند که بتوان درب اکاردئونی را به راحتی و روان باز و بسته  کرد.

۴_ درب های آکاردئونی دوجداره: برای ساختن درب آکاردئونی دوجداره باید توجه شود که در کلاف درب آکاردئونی باید تسمه به صورت کاملا ایستاده قرار گیرد و همچنین این تسمه ها بر روی درب آکاردئونی باید با تسمه های لایه ی دیگر به صورت موازی قرار بگیرد و سپس عمل جوشکاری جهت اتصال دو لایه درب آکاردئونی انجام شود.

۵_ درب های آکاردئونی سفارشی: برای ساختن درب آکاردئونی سفارشی نیز از یکی از روش های قبل کمک گرفته می شود و در اینجا مشتریان عزیز اگر سفارش هایی جهت رنگ، طرح و سایز درب ها داشته باشند، سفارش آن ها با رعایت اصول ساخت درب های آکاردئونی بر روی درب ها اعمال می شود.

۶_ درب های آکاردئونی ۳ ردیف لوزی ساده و ۲ خم: از معمول ترین مدل درب آکاردئونی، مدل ۳گل ساده است که یک مدل ساده اما مستحکم می باشد و امنیت منزل را بالا می برد.

۷_ درب های آکاردئونی ۳ ردیف لوزی و ۴ خم: این مدل  درب آکاردئونی، مدل پیشرفته ی مدل قبلی می باشد که قسمت های خم تسمه های عمودی در اینجا مضاعف شده و با این عمل زیبایی و استحکام این نوع درب ها را دو چندان می کند.

۸_ درب های اکاردئونی مدل پیچ: این مدل درب آکاردئونی در قسمت وسط آن استقامت آن ارتقا داده شده است. درب آکاردئونی مدل پیچ استحکام بالا و در عین حال دارای زیبایی و ظرافت می باشد. 

حفاظ پشت درب آپارتمان به عنوان نوعی ابزار امنیتی شناخته می شود که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ ها با ویژگی ها و ساختار بی نظیر خود قادرند تا سطح امنیتی ساختمان های شما را افزایش داده و شرایطی مطلوبی را برای شما رقم بزنند. ساختار و ویژگی های بی نظیر این نوع حفاظ ها موجب شده است تا به طور گسترده ای توسط مردم سراسر دنیا مورد استفاده قرار گیرند زیرا می توانند به خوبی نیازمندی هایی مردم را بر اورده سازند اما این نوع حفاظ ها چه ویژگی هایی دارند ؟


🔰 پشتیبانی فلز سازه ⌚️ از 8 صبح تا 9 شب
🔺 مزایای محصولات ✔️ قیمت مناسب و امنیت بالا
🚚 زمان ارسال و نصب ⏩ سریعترین زمان ممکن
🛒 نحوه ثبت سفارش ارسال کارشناس یا حضوری در کارخانه

درب آکاردئونی

حفاظ پشت درب آپارتمان چیست ؟

حفاظ پشت درب آپارتمان نوعی درب ضد سرقت به شمار می رود که با ویژگی ها و ساختار بی نظیر خود می تواند به خوبی از ساختمان شما محافظت کند. همان گونه که می دانید در تمام شهرهای بزرگ عموم مردم دغدغه های بسیاری در راستای امنیت ساختمان های خود دارند به همین دلیل همیشه از ترک نمودن ساختمان ترس دارند. این نوع حفاظ ها به عنوان ابزارهای امنیتی قوی می توانند این دسته از دغدغه های مردم را از بین برده و شرایط مطلوبی را برای آن ها رقم بزنند. برای استفاده از حفاظ پشت درب آپارتمان لازم است که آن ها را بر روی درب های ورودی و یا درب پارکینگ ها نصب نموده و به این طریق از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان جلوگیری نمود.

قیمت حفاظ آکاردئونی

ساختار حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

ساختار حفاظ پشت درب آپارتمان به گونه ای است که دارای تسمه های فلزی خاصی می باشند که این تسمه ها را با استفاده از پیم های مخصوصی به یک دیگر وصل نموده اند. این نوع حفاظ ها را با نام درب های آکاردئونی نیز می شناسند که ریلی بوده و بر اساس این ویژگی می توان آن ها را در یک گوشه جمع نموده و مجددا باز نمود. کل تجهیزات این نوع حفاظ ها بر روی چهارچوب های فلزی محکمی قرار گرفته اند که این چهارچوب ها را باید پشت درب آپارتمان خود قرار داد. در حال حاضر انواع مختلفی از این نوع حفاظ ها را     می توان در سطح بازار مشاهده نمود که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و بر اساس نیاز خود می توانید آن ها را تهیه نمود و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت درب آکاردئونی

اجزای تشکیل دهنده حفاظ فلزی درب آپارتمان

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به مهم ترین اجزای تشکیل دهنده حفاظ پشت درب آپارتمان اشاره ای داشته باشیم. این نوع حفاظ ها از چهارچوب هایی فلزی تشکیل شده اند که مقاومت بسیار بالایی داشته و از سطح استحکام قابل توجه ای بهره مند می باشند. درداخل این چهارچوب ها پروفیل هایی را می توان مشاهده نمود که ساختار این پروفیل ها به گونه ای است که به صورت افقی ، عمومی و مورب تعبیه می شوند و ریل ها نیز بر اساس این ساختار حرکت می کنند.

علاوه براین تجهیزات در قسمت بالایی این حفاظ ها می توان ریل های فلزی را دید که بسیار محکم بوده و مسئول باز و بسته نمودن این نوع حفاظ ها را بر عهده دارد. به کار بردن قفل های روکار و توکار در بدنه این نوع حفاظ ها می تواند امنیت ساختمان شما را افزایش دهد و لازم است بدانید قفل های توکار را نمی توان حتی با دیلم انداختن نیز باز نمود به همین جهت است که قدرت بسیار بالایی دارند. شما با خرید این نوع حفاظ ها می توانید صاحب محافظ هایی محکم برای ورودی ساختمان های خود شده و از زیبایی های ظاهری آن ها نیز نهایت لذت را ببرید.

قیمت درب آکاردئونی

مزیت های استفاده از حفاظ درب ضد سرقت

این نوع حفاظ ها فضای کمی را اشغال نموده و می توانند سطح امنیت ساختمان شما را نیز افزایش دهند اما این تنها مزیت حفاظ درب ضد سرقت نیست. از دیگر مزیت های بارز این محافظ ها می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند.

حفاظ ضد سرقت آکاردئونی یکی از محبوب ترین حفاظ های درب و پنجره محسوب می شود زیرا علاوه بر قیمت مناسب نرده حفاظ های آکاردئونی،میتوان آن را آخرین سد ورودی برای فرد غیر مجازی که وارد ساختمان شده است، دانست. بنابراین استفاده از آن امنیت منزل شما را تا حد بسیار بالایی تضمین میکند به شرطی که درب آکاردئونی که تهیه میکنید کاملا براساس استاندارد های روز امنیتی و با مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه 1 ساخته شده باشد.
با توجه به اینکه تقریبا اکثر درب های ساختمان به اندازه کافی امن و محکم نیستند و نمی توانند به تنهایی مانع ورود سارقان بشوند در این زمان استفاده از درب آکاردئونی می تواند  راه حل بسیار کاربردی محسوب شود که با قیمت خیلی مناسب میتواند امنیت بالایی را ایجاد کند و همچنین از نظر ظاهری نیز زیبا است البته در مرحله قبل می توانید یک حفاظ روی دیوار زیبا و کاربردی مانند حفاظ های شاخ گوزنی سفارش دهید تا خیالتان از بابت عبور سارقان و ورود آن ها به داخل ساختمان خیالتان راحت باشد
نرده های آکاردئونی بر اساس طرحی از ساز آکاردئون ساخته شده اند این نوع طراحی علاوه بر امنیت بالا و زیبایی ظاهری این حفاظ ها باعث می شود تا بتوان بصورت بهینه از فضای راهرو استفاده کرد بطوریکه به هنگام جمع شدن تنها 20 سانتی متر از فضای راهرو را اشغال میکند و با قیمت بسیار مناسب یتوانید یک حفاظ آکاردئونی زیبا و محکم داشته باشید(در عرض های مختلف این عدد چند سانتی متر تغییر میکند)

حفاظ آکاردئونی

انواع حفاظ آهنی درب آپارتمان

شما امروزه می توانید طراحی های خاصی را برای ساختار این نوع حفاظ ها مشاهده نمایید که هرکدام علاوه بر امنیت می توانند زیبایی قابل توجه ای نیز به ورودی ساختمان شما ببخشند. از مهم ترین نمونه های این نوع حفاظ ها می توان به محافظ های آهنی ، محافظ های پی وی سی و محافظ های اکاردئونی اشاره نمود که می توانید آن ها را از طریق فروشگاه های بسیاری خریداری کنید اما لازم است در انتخاب این فروشگاه ها دقت عمل لازم را به کار گرفته و خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید.

کاربرد درب آکاردئونی

درب آکاردئونی کاربرد های زیادی در مقایسه با دیگر درب ها می تواند داشته باشد. این درب ها امنیت ساختمان هایی که چند واحده هستند را خیلی بالا میبرد و همچنین از این درب های کشویی که جنس آن ها آهنی می باشد در ساختمان های تجاری و مجتمع های مسکونی نیز استفاده می شود و با وجود این درب آکاردئونی سرقت کم شده و امنیت بالا می رود. از این درب های ضد سرقت در مکان های دیگری از جمله محوطه ی پارکینگ ها نیز استفاده می شوند.

در انتخاب درب اکاردئونی می‌بایست تسمه‌های استفاده شده در حفاظ و همچنین باز و بسته شدن درب بسیار دقت کرد.

تنوع تولید حفاظ اکاردئونی در شرکت فلز سازه بسیار زیاد می‌باشد که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

درب اکاردئونی سه لوزی چهار خم، درب اکاردئونی دو جداره، درب اکاردئونی چهار لوزی، حفاظ اکاردئونی دوبل، درب اکاردئونی مدل پیچ، حفاظ اکاردئونی ایتالیایی اشاره کرد.

درب آکاردئونی

فرمول محاسبه درب اکاردئونی به شرح زیر است

ارتفاع درب*عرض درب*قیمت هر متر مربع=قیمت تمام شده درب اکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی

برای ساختن درب های آکاردئونی اصول و قواعد خاصی رعایت می شود که میزان امنیت درب آکاردئونی با توجه به این اصول برآورد می شود. برای این درب ها معمولا از چندین قفل مخفی و حلقه آویز قفل استفاده می شود. زمانی که از این درب آکاردئونی برای آپارتمان ها استفاده می شود امنیت منزل را به میزان زیادی بالا می برد به همین دلیل به این درب ها، درب های ضد سرقت نیز گفته می شود. به دو ردیف لوزی به صورت موازی و افقی روی درب،  گل گفته می شود. و از لحاظ تعداد گل، درب های اکاردئونی به ۳ گل، ۴ گل و ۵ گل یا تمام گل تقسیم می شوند. طرح های فانتزیی که بر روی این درب ها کار می شوند ممکن است به صورت درب آکاردئونی ایتالیایی و یا درب آکاردئونی پیچی باشد. شما می توانید برای امنیت منزل خود از بهترین نوع درب آکاردئونی، یعنی درب آکاردئونی تمام گل که از ۴ لایه تسمه عمودی در آن استفاده شده باشد، می توانید استفاده کنید. برای محافظت از خانه های خود می توانید از درب های آکاردئونی استفاده کنید و امنیت را به خانه های خود به ارمغان آورید.

یکی از مرسوم ترین مدلها طرح حفاظ آکاردئونی سه لوزی دوخم می باشد.

با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیر ممکن می کند.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید درب آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود.

یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد که باعث افزایش ضریب امنیت می شود.

برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشد.

حفاظ آکاردئونی سه لوزی‌

حفاظ آکاردئونی سه لوزی‌ دوخم

حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهار خم

حفاظ آکاردئونی سه لوزی پیچ

حفاظ آکاردئونی سه لوزی دوبل پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار

حفاظ درب آپارتمان درب ضد سرقت بهتر است یا درب آکاردئونی ؟

سارقان از طریق توپی زنی ،دیلم زنی و شاه کلید وارد می شوند بنابراین تعداد زبانه ها هرچقدر هم که باشدوقتی توپی قفل تخریب شود درب ضدسرقت باز می شود پس بهترین حالت، هنگامی است که حفاظ آکاردئونی مناسب روی درب های ضد سرقت نصب شود

آیا درخواست کارشناس برای اندازه گیری دقیق ابعاد هزینه ای دارد؟

اعزام کارشناس اندازه گیری درب آکاردئونی در تهران و کرج کاملا رایگان می باشد

کدام مدل از درب های آکاردئونی را تولید می کنید؟

سه گل و چهارخم، چهار گل و پنج گل و پرچ مخفی

حفاظ درب

اهمیت استفاده از پرچ در امنیت درب آکاردئونی

درب های فوق شمایل یک درب آکاردئونی را دارد، اما این درب همان امنیت درب آکاردئونی و  تضمین شده ما نیست؛ چرا که مفاصل و یا پرچ های این درب می تواند به راحتی توسط سارق خارج شود و شیرازه درب آکاردئونی را از هم بپاشد. برای جلوگیری از این کار ما می توانیم آن پرچ ها را به صورت مخفی ساخته و یا  وسط این تیرک ها خم قرار دهیم که سارق نتواند دیلم میان این تیرک ها بیاندازد و آن را باز کند. اما هنوز این درب ها نقطه ضعف دارند و با قلم چکش یا دریل شارژی می توان پرچ ها را بیرون کشید. بنابراین برای اینکه این نقص نیز برطرف شود، درب سه گل چهار خم با پرچ مخفی ساخته ایم.

درب آکاردئونی پرج مخفی

اهمیت قفل درب های آکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی  به عوامل دیگری هم بستگی دارد. بعد از ساخت درب و اطمینان از اینکه سارق به هیچ عنوان نمی تواند آن را از هم بپاشد، قفل این درب ها اهمیت ویژه ای پیدا می کند. چرا که همیشه یک سارق از نقطه ضعف های حفاظ استفاده می کند. زمانی که درب هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد، باز کردن قفل و حلقه ای که قفل را در خود جای داده  در اولویت قرار می گیرد.

معمولاً قفل های کارخانه ای از آلیاژی ساخته شده که خشک هستند و قوی. اگر بخواهیم از دید یک سارق به این درب نگاه کنیم تنها نقطه ای که می تواند آن را به روی ما بگشاید، همان قلاب هایی است که نقطه اتصال در و قفل هستند.

عموماً درب ها دو حلقه یا قلاب دارند که قفل از آن ها عبور و درب را کلید می کند. حلقه های این درب ها از جنس فولادند و فولاد به راحتی می تواند خم یا پاره شود.

حفاظ کشویی

ما در فلز سازه برای از بین بردن این نقطه ضعف از قفل های کتابی استفاده می کنیم که در چهارچوب در جاساز شده است. به این صورت که حلقه کنار چهارچوب داخل چهار چوب می رود و داخل پین قفل با هم چفت می شوند. به این ترتیب سارق دیگر به قفل و یا حلقه دسترسی نخواهد داشت.

نکته مهم دیگر کلید این قفل هاست که ما در فلز سازه برای درب های آکاردئونی خود از کلید های ناودانی _کلید قفل فرمان اتومبیل_ استفاده می کنیم.

امنیت این کلید ها به قدری تضمین شده هستند که در اتومبیل ها نیز از آن استفاده شود.

نصب درب آکاردئونی

خصوصیات ساختاری درب آکاردئونی تولید شده در صنایع فلزی فلز سازه:

جنس تیغه های عمودی بکار رفته در درب های آکاردئونی تسمه هایی با ابعاد 20*5 هستند
پروفیل های کناری بصورت 30*50 استفاده می شوند و پروفیل های بالا 50*50 هستند
در آستانه در میتوان از پروفیل یا تسمه استفاده کرد و این بسته به نظر کارفرما قابل تغییر است
در طراحی نرده های آکاردئونی از استپ استفاده شده است،دلیل بکار بردن استپ جلوگیری از این اتفاق است که درب را از لولا در بیاورند
در تولید درب های آکاردئونی فلز سازه همگی از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای مرغوب استفاده می شود که از نظر دوام و مقاومت بسیار با کیفیت هستند و برای افزایش پوشش رنگ پذیری تمامی حفاظ ها بعد از مرحله جوشکاری در محلولی شسته می شوند تا پوشش یک دست رنگ حاصل شود و گرد های حاصل از جوشکاری مانع از پوشش کامل رنگ بر سطح حفاظ نشوند،همچنین شما می توانید رنگ دلخواه خود را به ما سفارش دهید اما رنگ های پر استفاده در نرده شاخ گوزنی شامل مشکی،قهوه ای ،قهوه ای سوخته ،سفید،کرم،مشکی مسی هستند
در تقویت ریل پایین از پروفیل 10*20 استفاده شده است که بسیار در افزایش استقامت کل حفاظ تاثیر مثبت دارد
طراحی کمربند برای محکم و منظم جمع شدن در بکار می رود

درب آکاردئون

ویژگی های درب های آکاردئونی فلزسازه و قیمت آن ها

1-ابتدا باید این اطمینان را به شما بدهیم که تمامی محصولات تولید شده در صنایع فلزی فلزسازه براساس استاندارد های روز طراحی و تولید می شوند ،همچنین استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید ما را از دیگر تولید کنندگان در این زمینه متمایز می کند
2-در درب های تولید شده در صنایع فلزسازه دو جای قفل تعبیه شده و همچنین یک جای قفل مخفی با طراحی خاص که از جنس  CNC است،
3-تمامی دستگیره ها بصورت فانتزی کنیک شده هستند و این هیچ هزینه اضافه ای برای کارفرما ندارد
4-مشاوره و بازدید از ساختمان شما توسط کارشناسان فلزسازه بصورت رایگان انجام می پذیردو همچنین نصب و لکه گیری نرده های آکاردئونی در تهران نیز هیچ هزینه ای برای کارفرما ندارد

تععین قیمت درب آکاردئونی

در تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی باید به عواملی نظیر 1-ابعاد در و پنجره 2-طرح نرده آکاردئونی 3-تراکم درب آکاردئونی توجه کرد

1-ابعاد در و پنجره ساختمان شما:

هرچه ارتفاع و عرض دری که قرار است حفاظ آکادئونی روی آن نصب شود کمتر باشد قیمت آن پایین تر خواهد بود .اندازه درب ها بصورت استاندارد 110*210 است البته برای اندازه گیری دقیق درب می توانید به ما درخواست کارشناس دهید که طبیعتا هیچ هزینه ای برای شما ندارد

2-تراکم درب های آکارئونی :

به تعداد تیغه های عمودی بکار رفته در درب های آکاردئونی  تراکم آن می گویند که هرچقدر فاصله این تیغه ها از هم کمتر باشد پرتراکم تر محسوب می شود با توجه به افزایش وزن آن قیمتش نیز افزایش می یابد اما اگر فاصله این تیغه ها از هم بیشتر باشد و یا به اصطلاح کم تراکم باشد وزن کمتری دارد و البته در مقابل امنیت کمتری را نیز فراهم می کن

3-طرح نرده حفاظ آکاردئونی و قیمت آن:

انواع طرح های درب آکاردئونی شامل:1- دولوزی وسه خم 2-سه لوزی و چهار خم 3-چهار لوزی پنج خم 4- پرچ مخفی هستند
منظور از تعداد لوزی ها، ردیف های افقی مشکب بکار رفته در درب آکاردئونی است
خم های چهارطرفه طراحی شده موجب افزایش مقاومت حفاظ و جلوگیری از خم شدن تسمه های عمودی می شود و محل قرار گیری آن در بالای حفاظ ،بین گل ها و پایین حفاظ است

درب آکاردئونی چیست

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکارئونی اصطلاحابه حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده  برای فضاهای مختلف استفاده می شود.

درب آکاردئونی چه کاربردهایی دارد ؟

٭٭٭درب آکاردئونی عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود،همچنین برای جلوگیری ازهدررفت فضاوایجادمزاحمت درمکان هایی ماننددرب وودی پاساژها و .... استفاده می شود.

استانداردهای لازم برای درب آکاردئونی چیست ؟

٭٭٭در حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد:

  1.کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد.درب سه لوزی به این استاندارد است که هم باعث حفظ امنیت    وجلوگیری از ورودسارقین وحیوانات می شودوهم وزن آن مانع بازوبسته شدن آسان درب نمی شود.

  2.قفل محکم وایمن داشته باشد

  3.قسمت ریلی آن روان باشد

  4.پرچ های محکم وترجیحا ژاپنی داشته باشد

  5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

  6.قابلیت بازشدن آن باسروصدا همراه نباشد

  7.بهترین سایز برای ریل درب آکاردئونی (قسمت بالایی درب که باعث حرکت کشویی می شود)سایز6می باشد که هم باعث راحتی بازوبسته شدن درب شود و هم باعث جلوگیری از خارج شدن درب از پل شود.

  8.پایه باید ازقوطی باابعاد استاندارد 40*20باشد

حفاظ پشت درب

درب آکارئونی امنیت را درچه حدی تامین می کند ؟

دربهای تولیدشده در صنایع فلزی کاوه دارای دونوع قفل توکار و روکار می باشند .که امکان نصب دویاچندقفل نیز وجوددارد. این درب ها با جوش تحت گاز به خوبی  تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضدسرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!
تنوع طرح دراین محصول وجود دارد ؟

طرح های گوناگونی موجود است از جمله دوگل لوزی،سه گل،پروانه ای،چهارگل،کلاسیک و... اما بهترین ومناسب ترین طرح،درب آکاردئونی سه گل می باشد.

جنس رنگ دربهای آکاردئونی چیست؟

تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت وپوشانندگی وماندگاری بالا می باشد.

تنوع رنگی به چه صورت است؟ 

درب آکاردئونی دررنگ های دلخواه مشتری ساخته می شود. اما پرفروش ترین رنگ ها عبارت اند از :مشکی،مشکی مسی،قهوه ای ،سفید وشیری.

حفاظ درب ضد سرقت

قیمت درب حفاظ آکاردئونی؟

برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست طول درب را درعرض آن ضرب کنید وحاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید.بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.

 طول درب *عرض درب*قیمت هرمتر مربع=قیمت تمام شده یک درب آکاردئونی کامل با ابعاد منزل شما

نحوه نصب به چه صورت است ؟

بدلیل سادگی نصب،نیازی به متخصص خیلی حرفه ای نمی باشد. برای نصب چهارچوب  مشخص شده را ابعاد زده و ازقسمت های مشخص شده درب عمل جوش را انجام می دهند.

حفاظ سلطنتی درب آپارتمان

درب های آکاردئونی برای چه مکان هایی استفاده می شود ؟

درب های آکاردئونی کاربرد های فراوانی دارند از جمله:پاساژ های تجاری،درب آپارتمان،پنره های سرتاسری مانند پنجره های استادیوم ها،درب تراس و..

منظور ازدرب آکاردئونی سه گل و چهارگل و ... چیست ؟

منظور تعداد مشبک های استفاده شده درطول یک درب آکاردئونی است که از دوگل شروع شده وتا 5گل نیز موجود می باشد به دلیل اینکه معمولا این مشبک ها به شکل لوزی اند به آن ها درب آکاردئونی سه لوزی ،4لوزی و... نیز می گویند .بهترین درب نیز درب سه گل است .

نوع جوش درب های آکاردئونی چیست ؟

جوش درب های آکاردئونی از نوع جوش تحت گاز دی اکسید کربن می باشد که در صنعت آهن بهترین،باکیفیت ترین وبامناسب ترین قیمت است.

خرید درب آکاردئونی

در خرید حفاظ آکاردئونی باید چه نکاتی را را مدنظر داشته باشید؟

نوع مواد اولیه بکار رفته و طراحی اصولی حفاظ آکاردئونی و قیمت آن:اولین ویژگی که باید مد نظر داشته باشید اطمینان از اینکه در نرده آکاردئونی شما از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در حفاظ است و همچنین طراحی استاندارد حفاظ آکاردئونی ،تا هرکسی  براحتی نتواند از سد آن عبور کنند بهمین خاطر است که ما به شما پیشنهاد می کنیم که درب آکاردئونی خود را از صنایع بسیار معتبر تهیه کنید تا از این موضوع مطمئن باشید که از مواد اولیه استاندارد در تولیدات خود استفاده می کنند

روان و بی صدا بودن درب آکاردئونی:استفاده از درب های آکاردئونی اگرچه که امنیت ساختمان شما را بالا می برد اما مهم است که استفاده از آن راحت باشد و بسیار روان باز و بسته شود بطوری که موقع خروج مشکلی برای بستن آن نداشته باشیم و باز و بسته کردن آن با سر و صدا همراه نباشد اگر نرده آکاردئونی که تهیه می کنید به اندازه کافی روان نباشد و سخت باز و بسته شود آن وقت است که شما قید استفاده از آن را می زنید و تمام هزینه ای که کردید بی فایده می شود

جنس رنگ استفاده شده در نرده آکاردئونی:بهترین رنگ بکار رفته در حفاظ های آکاردئونی ،رنگ درجه 1 پودری الکترواستاتیک کوره ای است که مقاومت بسیار بالایی دارد و پوشش یک دست رنگی را روی درب آکاردئونی فراهم می کند پیشنهاد ما به شما خرید نرده آکاردئونی است که حتما از این نوع رنگ در آن استفاده شده باشد زیرا هدف اصلی مقاومت بالای درب آکاردئونی است و اگر به نوع رنگ توجه نکنید عملا به مقاومت درب آکاردئونی خودتان بی توجهی کرده اید

قفل های حفاظ آکاردئونی:تعداد حلقه های قفلی که روی حفاظ آکاردئونی تعبیه می شود نکته مهمی است و همچنین طراحی قفل مخفی که بسیار تاثیر مثبتی در امنیت درب اکاردئونی دارد البته ما در طراحی قفل ها و قفل مخفی هزینه جداگانه در نظر نمیگیریم و در قیمت آن تفاوتی حاصل نمیشود

استفاده از پرچ های با کیفیت و مرغوب در درب های آکاردئونی:استفاده از پرچ های با کیفیت با جوش های قوی اهمیت بسیار بالایی در ممناعت از خم کردن تسمه های فلزی دارد

گارد درب

لیست قیمت درب آکاردئونی – گارد محافظ آهنی در آپارتمان درب آکاردئونی یا درب کشویی ورودی آپارتمان و خانه ، حفاظی متحرک است که حفاظ درب ضد سرقت پشت در خانه و آپارتمان نصب میگردد و یکی از بهترین محصولات حفاظتی و امنیتی به عنوان حفاظ گارد آهنی روی درب به شمار میرود که با استفاده از آن و نصب درب آکاردئون بر روی تمام مدل درب های ساده و ضد سرقت آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد .

کاربرد درب آکاردئوني چيست؟ درب آکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده هاي فراواني دارد. که از جمله آنها ميتوان به بالا بردن ميزان امنيت در ساختمان هاي چند واحده اشاره کرد. اگر شما از اين نوع درها در ساختمان هاي مسکوني و يا تجاري هم استفاده کنيد هيچ مشکلي نخواهد شد. شما همچنين ميتوانيد از اين نوع درب ها در قفل هاي خارجي مانند محوطه هاي پارکينگ و … استفاده کنيد.

قفل درب هاي آکاردئونی اگر شما از انواعي از قفل ها براي درب آکاردئني خود استفاده کنيد . ضمن اينکه مي توانيد استانداردهاي مربوط به امنيت را بالا ببريد قادر خواهيد. بود قفل هاي آن ها را نيز عوض کنيد. دقت داشته باشيد که اين نوع از قفل ها معمولا به دو صورت وجود دارند، شما بايد بدانيد که هر دوي اين قفل ها بايد به صورت همزمان باز و بسته شوند. چرا که در غير اين صورت نمي توانيد درب اصلي را باز کنيد. شما همچنين ميتوانيد. از يک قفل سوم هم در اين زمينه بهره مند شويد. که البته بايد حين ساخت و سفارش اين موضوع را به سازنده اعلام کنيد. تا جاي لازم را در نظر داشته باشد. گارد آهني یا حفاظ درب اکاردون در اصطلاح حفاظ هايي دارد که به صورت مشبک هستند و جنس آن ها نيز از آهن است و به عنوان يک حائل امنيتي مورد استفاده قرار مي گيرند.

درب آکاردئونی امنيت را در چه حدي تامين مي کند؟ درب هايي که بدين صورت توليد مي شوند معمولا داراي يک سري استانداردهايي هستند. که امنيت را در اين زمينه برآورده خواهد کرد. دقت داشته باشيد . که در اين حالت، امکان نصب دو يا چند قفل هم براي اين نوع درب ها وجود دارد. زماني که اين درب ها با جوش تحت گاز به هم متصل شوند، امنيت را تا حد بسياري برآورده خواهند کرد. و به همين دليل هم گفته مي شود که اين نوع دربهای کاملا ضدسرقت هستند! براي اين نوع دربها همچنين طرح هاي مختلفي وجود دارد که از جمله آنها مي توان به دوگل لوزي، سه گل، پروانه اي و همچنين چهارگل اشاره کرد. همانطور که گفته شد، نوع سه گل آن بهترين نوع است و شما ميتوانيد به آساني براي تامين امنيت از آنها استفاده کنيد.

حفاظ آهنی

حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی سه لوزی

حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی

حفاظ آکاردئونی پیچ نقش دار

حفاظ اکاردئونی سه لوزی چهار خم

حفاظ آکاردئونی دوخم نقش دار

حفاظ آکاردئونی چهارخم تسمه نقش دار

حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی دوبل نقش دار

حفاظ آکاردئونی سه لوزی دوخم

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی نقش دار

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی نقش دار

درب اکاردئونی دو جداره

حفاظ آکاردئونی دوجداره پنج لوزی سفارشی

حفاظ آکاردئونی دو جداره سلطنتی

حفاظ آکاردئونی دوجداره معمولی

لیست قیمت درب آکاردئونی

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی – محافظ پشت در آپارتمان

حفاظ اکاردئونی جهت حفاظت منازل به عنوان حفاظ کشویی پشت درب و پنجره ، حفاظت ورودی پارکینگ ، حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری، حفاظت پله های برقی، می توان به درب های اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد. بهترین حفاظ برای پشت درب آپارتمان کدام است ؟ حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ کشویی گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از در ورودی واحدهای آپارتمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازه ها و انباری ها و جلوی آسانسور و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. حفاظ آپارتمان آکاردئونی به عنوان حفاظ از داخل و یا خارج ساختمان برای حفاظت از درب های ساختمانی و یا آپارتمانی مورد استفاده است.

حفاظ آکاردئونی بدلیل انعطاف بالا و کارایی زیاد یکی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در صنایع فلزی آهن سازه تولید میشود. یکی از مرسوم ترین مدلها طرح 3 گل ساده دو خم میباشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیر ممکن میکند. همان طور که در عکس مشاهده میکنید حفاظ آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد .

درب آکاردئونی کرج

با درب آکاردئونی کرج و تهران آشنا شويد!

امروزه انواع مختلفي از درب ها در مکان هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرند. که با قاب آهني نصب مي گردند. حفاظ آکاردئوني اما به نوعي براي حفاظت از درب هاي ساختماني و

همچنين ساختماني مورد استفاده است.

شما ميتوانيد همچنين در انباري ها و مغازه ها از اين نوع گادها استفاده کنيد، تا ميزان حفاظت را افزايش دهيد، به طور کلي مي توان گفت: که اين نوع درب ها از تسمه هاي فلزي تشکيل شده

اند که به وسيله يک سري پيم هاي فلزي به همديگر متصل خواهند شد و در يک قاب فلزي قرار مي گيرند که آن ها را به صورت کشويي حرکت مي دهد.

امروزه انواع مختلفي از درب ها در مکان هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرند.

که با قاب پروفيل نصب مي گردند. درب آکاردئوني اما به نوعي براي حفاظت از درب هاي ساختماني و همچنين آپارتماني مورد استفاده است.

شما ميتوانيد همچنين در انباري ها و مغازه ها از اين نوع درب ها استفاده کنيد.

تا ميزان حفاظت را افزايش دهيد. به طور کلي مي توان گفت که اين نوع درب ها از تسمه هاي فلزي تشکيل شده اند.

که به وسيله يک سري پيم هاي فلزي به همديگر متصل خواهند شد.

و در يک قاب فلزي قرار مي گيرند که آن ها را به صورت ريلي حرکت مي دهد.

حفاظ فلزی در

انواع درب آکاردئوني

آشنايي با درب آکاردئوني

اگر شما هم ميخواهيد از اين نوع درب ها استفاده کنيد .

بهترين راه اين است که تماما با آن ها آشنا شويد.

درب هاي آکاردئوني در واقع کمترين ميزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد.

و به همين دليل هم گفته مي شود که براي عبور و مرور مزاحمتي نخواهند داشت.

شما ميتوانيد انواع مختلفي از اين درب ها را مورد استفاده قرار دهيد.

که البته متداول ترين نوع آن ها درب هاي آکاردئوني سه لوزي و يا سه گل هستند.

که معمولا امنيت خانه شما را تا 100 درصد تضمين مي کنند.

و به همين علت هم استفاده از آن ها نسبت به سايرين رايج تر است.

امروزه در بيشتر مکان ها براي اينکه بتوانيد امنيت را ايجاد کنيد نيازمند نرده هستيد.

و در اين بين مي توان گفت که براي درب ها مورد استفاده ترين نوع نرده ها همين درب هاي آکاردئوني هستند.

بيشتر افرادي که در اين زمينه فعاليت مي کنند براي درب ها قفل هايي را نيز در نظر ميگيرند.

که شما ميتوانيد با تعداد حلقه هاي بيشتر از آن ها استفاده کنيد.

و همچنين براي اطلاع از انواع نرده پنجره با کارشناسان حفاظ سازه تماس بگيريد.

حفاظ آكاردئونی آپارتمان

حفاظ آكاردئونی آپارتمان

لیست قیمت حفاظ درب کشویی آکاردئونی

حفاظ آكاردئونی کرج و تهران و تهران

قیمت درب آکاردئونی در کرج و تهران

فروش حفاظ درب آپارتمان در کرج و تهران

ساخت نصب درب آکاردئونی کرج و تهران

درب ، پنجره ، حفاظ ، آکاردئونی

قیمت خرید حفاظ آکاردئونی در کرج و تهران

بزرگ ترین تولید کننده درب و پنجره و نرده حفاظ در کرج و تهران

قیمت درب آکاردئونی در کرج و تهران

بهترین درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در کرج و تهران با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه شده است که با توجه به نیاز می توان به صورت مستقیم برای تهیه آن اقدام کرد. درب آکاردئونی به سبب ساختاری که داراست، دارای استحکام بالایی خواهد بود. این محصول حفاظتی با استفاده از بهترین نوع از فلز موجود تولید شده است و همین امر سبب شده تا دارای مرغوبیت منحصر به فردی باشد. به واسطه مرغوبیتی که درب آکاردیونی داراست، می توان از آن در شرایط مختلفی بهره مند گردید. درب آکاردئونی در کرج و تهران یکی از محصولات حفاظتی محسوب می شود که خرید آن برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری خواهد بود.

خرید درب آکاردئونی در کرج و تهران

درب آکاردئونی در کرج و تهران سهم عمده ای از فروش را به خود اختصاص داده است. کاربرد بالا این محصول بدان جهت است که این محصول دارای ساختاری می باشد که با نصب و اجرای آن می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است که دارای ضریب امنیت بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد. با خرید درب آکاردئونی در کرج و تهران می توان موجب تضمین آرامش و برقراری امنیت در تمام ساختمان ها گردید. به واسطه برخورداری از این ویژگی درب آکاردئونی منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع درب آکاردئونی

تنوع در مدل های درب آکاردئونی بسیار گسترده می باشد که در نتیجه سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. این مدل از درب را می توان در سایزها و طرح های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد و از مزیت هایی که این محصول داراست، بهره مند گردید. از جمله مدل های درب اکاردیونی می توان به درب آکاردئونی پروانه ای، چهار گل، سه گل و کلاسیک اشاره نمود. این مدل از درب ها دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ای هستند و می توان با توجه به شرایط ساختمان آن ها را در سایزهای متفاوتی سفارش داد.

انواع درب آکاردئونی

از محصولات حفاظ ضد سرقت آکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، درب آکاردئونی پیچی ، حفاظ اکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئون 4 گل ، درب آکاردئونی دوجداره ، درب آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد .

در ساخت درب های آکاردئونی از چند ردیف قوطی فلزی استفاده می شود و به صورت فلز یکپارچه نیستند . بنابراین، این درب ها در مقایسه با درب های تک لنگه فلزی وزن کمتری هم دارند و از آنجایی که بخش اعظم قیمت این درب ها مربوط به وزن فلز و آهن آن است، طبعاً قیمت درب آکاردئونی کمتر خواهد بود. در طی سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از درب های ضد سرقت هستیم. بحث پیرامون درب های ضد سرقت در حوصله این متن نیست.

با نظر مشتری سفارش درب های آکاردئونی میتواند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند. یکی از مزیتهای رنگ کوره ای برای درب های آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد. همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب آکاردئون کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضریب اطمینان درب اکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیر قابل نفوذ شود. یکی از محصولات پر فروش و عمده شرکت آهن سازه ، تولید انواع درب آکاردین بوده که در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شرکت آهن سازه یکی از پیشگامان تولید کننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالکن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یکی از مهمترین طرحهای درب آکاردئنی تولید شده توسط شرکت آهن سازه میتوان به درب اکاردیونی پنج گل دو جداره اشاره نمود که در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.

حفاظ آهنی خانه

یکی از این مزیت‌ها به کم اشغال کردن فضا در هنگام باز و بسته‌شدن درب مربوط است. همچنین درب آکاردئونی بسیار سبک است و به انرژی زیادی جهت باز و بسته کردن آن نیاز نداریم.

در نظر داشته باشید که با نصب درب آکاردئونی دیگر نیازی به نصب هیچ دوربین مداربسته‌ای نخواهیم داشت، همچنین به دیگر روش‌های مراقبت از محل مورد نظر نیز احتیاجی نیست.

افراد می‌توانند در صورتی که احساس کردند نیاز به حفاظ آکاردئونی دارند، از انواع طرح آن نیز بهره‌مند شوند و ظاهر آن را متناسب با ساختمان تطبیق دهند.

نصب درب آکاردئونی

کار چندان سختی برای تهیه و نصب درب آکاردئونی وجود ندارد. در مرحله‌ی اول کافی است که ورودی مکان مورد نظر را که قصد نصب درب آکاردئونی برای آن داریم را اندازه‌گیری کنیم. در مرحله‌ی بعدی باید پروفیل‌های درب آکاردئونی ساخته شود و سپس ساخت خودِ در، در دستور کار قرار می‌گیرد. در آخر نیز باید توسط متخصص جوشکار، درب آکاردئونی آماده شده روی چارچوب در ورودی مکان مورد نظرتان تطبیق داده شود. (نصب شود)

انواع حفاظ‌های دائمی پنجره

حال به سراغ انواع حفاظ‌های پنجره می‌رویم که می‌توان از آنها به صورت دائمی استفاده کرد:

حفاظ پنجره مشبک

این نوع از حفاظ پنجره به شکل توری یا فلزی است که امکان دسترسی حتی از بیرون شیشه را نخواهد داد. هر چند با توجه به اینکه این مدل از حفاظ ظاهر جذابی ندارد، برای ساختمان‌های مسکونی کمتر استفاده می‌شود.

حفاظ پنجره میله‌ای

این حفاظ یکی از حفاظ‌های پر استفاده می‌باشد که فاصله میله‌ها را در این حفاظ می‌توان به دلخواه تنظیم کرد. قاعدتاً هر چه فاصله میله ها کمتر باشد، امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود. ناگفته نماند که حفاظ پنجره میله‌ای، هم از داخل منزل نصب می‌شود و هم از بیرون.

حفاظ پنجره سفارشی

در بعضی از موارد با توجه به نوع ساختمان می‌توان درخواست حفاظ دکوراتیو کرد. در این گونه از حفاظ‌ها بنا به نوع و طراحی ساختمان اقدام به ساخت حفاظ می‌شود تا از زیبایی‌های ظاهری ساختمان کم نشود.

مزیت‌های حفاظ پنجره

با توجه به اینکه شکستن قفل‌های پنجره با هر نوع حفاظی بسیار سخت است، می‌توان امید داشت تا بعد از بکار بردن هر یک از حفاظ‌های پنجره، دیگر هیچ دغدغه‌ای برای سرقت و یا عدم امنیت منزل وجود نداشته باشد. ضمن اینکه حفاظ‌های توری برای خانواده‌هایی که کودک دارند، بسیار مهم است و می‌تواند کودک‌تان را از سقوط از پنجره در امان دارد.

قیمت حفاظ پنجره

تقریباً همه‌ی انواع حفاظ پنجره به هزینه‌های آنچنانی نیاز ندارد و می توان گفت که سیستم های امروزی حفاظ پنجره، از لحاظ مالی نیز کاملاً بصرفه خواهد بود. با این حال اگر قصد استفاده از حفاظ پنجره را برای منازل‌تان دارید، ابتدا تعداد پنجره‌ها و ابعاد آن را در نظر گرفته تا یک برآورد قیمتی صورت گیرد و سپس در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش کنید.

حفاظ مشبک

درب آکاردونی دارای استحکام بی نظیر:

انواع مختلف درب آکاردئون بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.

بهترین نوع درب آکاردئونی چه نوعی است؟  از نظر امنیت و زیبایی،درب اکادئونی طرح دو جداره پنج لوزی سفارشی می باشد که در زیر به شرح وبررسی ویژگی های آن می پردازیم.

درب آکاردئونی قادر است در مکان های مختلفی نقش نمایی کند. حفاظ درب آپارتمان و حفاظ مغازه ها از جمله نقش های حفاظ آکاردئون است. قیمت حفاظ درب آپارتمان با توجه به طرح و اندازه ای که مورد نظر مشتری باشد تعیین می شود برای آگاهی از لیست قیمت با شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمائید. صنایع فلزی حفاظ مارکت با سابقه چند دهه در تولید حفاظ و نرده روی دیوار، درب آکاردئونی، درب ویلایی و سقف آردواز از جمله محصوات تولید شده در صنایع فلزی آهنسازه است. اگر امنیت، زیبایی و استواری می خواهید درب آکاردئونی حفاظ مارکت را امتحان نمایئد. خرید مستقیم از تولید کننده درب آکاردئونی می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد. تیم فلز سازه با تولید بهترین حفاظ ساختمان شعاری دارد؛ کیفیت را می فروشیم و رضایت را می خریم.

همچنین حفاظ آکاردئونی نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. اینو بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار ما است.

حفاظ تسمه ای

درب آکاردئون داخلی

کاربرد حفاظ آکاردونی داخلی بسیار خاص و محدود می باشد.

و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار داد.

بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است.

که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند،

به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند.

باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید

و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.

حفاظ آکاردئونی فروشگاهی

امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از حفاظ درب استفاده می شود.

اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد .

که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ آکاردئونی دوجداره استفاده می کنند.

تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند.

حفاظ آکاردئون  فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند.

که با صدای گوشخراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند.

بنابراین شما می توانید با خرید درب ریلی آهنی منزل فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن.

حفاظ آکاردئونی پارکینگ

پارکینگ ها در داخل منازل مسکونی یا ساختمان های اداری و … نیز نیاز به محافظت دارند.

بنابراین می توان از در آکاردئونی پارکنیگ نیز برای ارتقاء سطح امنیتی استفاده نمود.

عموما در آکاردئونی پارکینگ ها به این ترتیب می باشند.

که دو درب مجزا ساخته و در محل مورد نظر نصب می شوند.

هر چند که درب یک لنگه نیز وجود دارد. اما اصولا دو درب آکاردئونی در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

که این دو درب به هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر متصل می شوند.

و به هنگام باز شدن نیز درب پارکینگ از قسمت میانی جمع می گردد و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرد.

بنابراین از حفاظ آکاردئون می توان برای محافظت از پارکینگ ها نیز بیشترین بهره وری و کاربرد را برای ماشین های خود و سایر ساکنین ساختمان به ارمغان برد.

کاربردهای حفاظ آکاردئونی

باید به خاطر داشت که حفاظ درب فقط در واحدهای ساختمانی به کار برده نمی شود؛

بلکه امروزه حفاظ آکاردئون کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی دارد.

که هر کدام از آن ها به جهت ایجاد امنیت بیشتر مورد کارایی واقع می گردند.

از جمله دیگر کاربردهای حفاظ درب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

درب آکاردئونی پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجره در برخی از پنجره های ساختمان ها و منازل مسکونی به کار گرفته می شود که عرض آن ها وسیع است و به سادگی می توان به درون آن نفوذ کرد.

بنابراین گارد درب نه تنها در درب منازل و ساختمان های مختلف بکار گرفته می شود؛ بلکه برای حفاظ برخی از پنجره ها نیز از آن مورد استفاده واقع می شود.

حفاظ اکاردئوني | حفاظ آکاردئوني ارزان | حفاظ کار اکاردئوني | حفاظ فروش اکاردئوني آپارتمان | حفاظ درب اپارتمان اکاردئوني در کرج | حفاظ اکاردئوني اصفهان | حفاظ آکاردئوني کرج | حفاظ اکاردئوني پنجره | حفاظ اکاردئوني غرب تهران | حفاظ اکاردئوني قيمت | حفاظ آکاردئوني استخر | ساخت حفاظ آکاردئوني اصفهان | حفاظ آکاردئوني بابلسر | حفاظ آکاردئوني در باغستان کرج | حفاظ آکاردئوني راهبند | بهترين حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني پنجره قيمت | ساخت حفاظ پنجره آکاردئوني | درب حفاظ پنجره آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني تبريز | قيمت حفاظ درب آکاردئوني تهران | توليد حفاظ آکاردئوني | عکس حفاظ آکاردئوني | ساخت حفاظ آکاردئوني غرب و شرق تهران | توليدي حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني جديد | خريد حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني درب آپارتمان حفاظ آکاردئوني در تهران | ساخت حفاظ آکاردئوني | سازنده حفاظ اکاردئوني | طرح حفاظ اکاردئوني | عکس حفاظ اکاردئوني | حفاظ فلزي آکاردئوني | فروش حفاظ اکاردئوني | حفاظ آکاردئوني قم | قيمت حفاظ آکاردئوني کرج | قيمت حفاظ آکاردئوني مشهد | قيمت حفاظ آکاردئوني آپارتمان | درب حفاظ آکاردئوني کرج | حفاظ و در آکاردئوني | قيمت حفاظ درب آکاردئوني کرج | حفاظ آکاردئوني گرگان | قيمت حفاظ درب آکاردئوني مشهد | معايب حفاظ آکاردئوني | مدل حفاظ آکاردئوني | نصب حفاظ آکاردئوني | نرده حفاظ آکاردئوني | نصاب حفاظ آکاردئوني | درب و حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني همدان | قيمت حفاظ هاي توليد حفاظ آکاردئوني | جزئيات حفاظ آکاردئوني | خريد حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئون قيمت | حفاظ آکاردئوني | حفاظ آکاردئوني آهني | حفاظ آکاردئوني اتوماتيک | حفاظ آکاردئوني ارزان | حفاظ آکاردئوني اهني | حفاظ آکاردئوني تهران | حفاظ آکاردئوني در| حفاظ آکاردئوني سه گل | حفاظ آکاردئوني ضد سرقت | حفاظ اکاردئوني فلزي | حفاظ اکاردئوني | حفاظ اکاردعوني | حفاظ اکارديوني | حفاظ محافظ اکاردئوني | حفاظ هاي آکاردئوني | درب هاي آکاردئوني فلزي | حفاظ کشويي اکاردئوني | ساخت حفاظ آکاردئوني | ساخت حفاظ آکاردئوني در کرج تهران گيلان مازندران | سازنده حفاظ آکاردئوني | عکس حفاظ آکاردئوني | فروش حفاظ | فروش حفاظ آکاردئوني | قفل حفاظ آکاردئوني | قيمت حفاظ آکاردئوني | قيمت حفاظ آکاردئوني آهني | قيمت حفاظ آکاردئوني آپارتمان | قيمت حفاظ آکاردئوني فلزي | قيمت درب حفاظ آکاردئوني | قيمت حفاظ هاي آکاردئوني | قيمت حفاظ هاي آکاردئوني فلزي | نصب حفاظ آکاردئوني طرح 3 گل 2 خم | قيمت حفاظ درب آپارتمان مدل 4 لوزي 5 لايه سمت شاسي | امنيت حفاظ آکاردئوني 3 رديف لوزي | کدام حفاظ آکاردئوني براي آپارتمان مناسب است حفاظ آکاردئوني طرح 3 گل 4 خم | قيمت حفاظ درب آپارتمان مدل 3 لوزي 4 لايه سمت شاسي | امنيت حفاظ آکاردئوني 3 رديف لوزي خم دار حفاظ آکاردئوني طرح پيچ شکلاتي | قيمت حفاظ درب آپارتمان مدل پيچي مقاوت بالا | امنيت حفاظ آکاردئوني پيچي حفاظ آکاردئوني طرح ايتاليايي | قيمت حفاظ درب آپارتمان مدل ايتاليايي مقاوت بالا لوزي سمت شاسي بالا و پايين | امنيت حفاظ آکاردئوني ايتاليايي حفاظ آکاردئوني طرح دو جداره دوبل | قيمت حفاظ درب آپارتمان مدل دوجداره مقاوت بالا | امنيت حفاظ آکاردئوني تمام گل دو جداره حفاظ آکاردئوني طرح 5 لوزي دو جداره سلطنتي 4 لايه تسمه عمودي | قيمت حفاظ اکاردئوني درب آپارتمان 3 گل مدل سلطنتي پرچ مخفي مقاوت بالا | امنيت حفاظ آکاردئوني سه لوزي دو جداره سلطنتي پرچ مخفي حفاظ آکاردئوني طرح ? لوزي دو جداره سلطنتي 4 لايه تسمه عمودي | قيمت حفاظ درب آپارتمان تمام گل مدل سلطنتي پرچ مخفي مقاوت بالا | امنيت حفاظ آکاردئوني پنج لوزي دو جداره سلطنتي پرچ مخفي حفاظ آکاردئوني يا گارد محافظ ساختمان | قيمت حفاظ درب آپارتمان در تهران و کرج | امنيت حفاظ آکاردئوني | کدام حفاظ گارد براي آپارتمان مناسب است | بهترين حفاظ کشويي ضد سرقت روي درب | چه حفاظ آکاردئون کرکره اي براي در خوب است | حفاظ درب لولايي | درب لولايي براي وروردي آپارتمان | حفاظ درب ورودي لولايي آپارتمان |قيمت محافظ درب لولايي | خريد محافظ درب وروردي لولايي | خريد حفاظ ضد سرقت | حفاظ ضد سرقت درب ورودي آپارتمان | حفاظ نرده ضد سرقت درب | حفاظ در | حفاظ در قيمت | قيمت انواع حفاظ در | حفاظ در ساختمان | حفاظ در آپارتمان | گارد آهنی درب ورودی ساختمان | گارد آهنی در آپارتمان | گارد فلزی درب | گارد محافظ اهنی در منزل | حفاظ پشت درب منزل | حفاظ پشت دری برای درب ورودی | حفاظ مناسب برای درب اپارتمان | بهترین نرده اکاردئونی | حفاظ درب اپارتمان از پشت | حفاظ برای درب ضد سرقت واحد | خرید حفاظ ضد سرقت برای درب ورودی | قیمت خرید نرده ضد سرقت برای واحد آپارتمان | حفاظ برای درب ضد سرقت | حفاظ پشت درب ضد سرقت | حفاظ برای درب ورودی آپارتمان ضد سرقت پشت درب | خرید محافظ آکاردئونی برای درب ضد سرقت | بهترین حفاظ برای جلوگیری از سرقت 


خدمات فلز سازه

فلز سازه، تولیدکننده‌ای است که محصولات متنوعی از نرده‌های حفاظ برای روی دیوارها ارائه می‌دهد؛ این محصولات شامل حفاظ‌های شاخ گوزنی، بوته‌ای، لیلیوم، نخل مرداب و سر خم نیزه‌ای می‌شوند. همچنین، درب‌های آکاردئونی کشویی، حفاظ‌های ضد سرقت پشت درب‌های آپارتمان، نرده‌های آهنی ساده و فرفورژه برای پنجره‌ها و درب‌های ویلایی ساده و فرفورژه را تولید می‌نماید. این شرکت همچنین خدمات نصب درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب‌های پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منازل، راه‌بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان ارائه می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه‌ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می‌شود.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

با نصب حفاظ‌ها و درب‌های آکاردئونی در همه مدل‌های آپارتمان، خانه‌ی شما محیطی امن و آرامش‌بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره

حفاظ نرده پنجره

نرده‌های حفاظ آهنی با انواع طرح‌ها برای پنجره‌ها، بالکن‌ها و راه‌پله‌ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب‌های آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان‌ها

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته‌شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می‌گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می‌سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه‌ای اتوماتیک می‌تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه‌ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

پنجره‌های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می‌دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی فلز سازه

سلام 👋 خوش آمدید.

09127800603 ارسال پیام در واتساپ واتساپ ارسال پیام در سروش سروش ارسال پیام در ایتا ایتا ارسال پیام در روبیکا روبیکا
↩ 603 7800 0912