دزدگیر اماکن


سیستم دزدگیر اماکن یک سیستم امنیتی عالی برای امنیت بیشتر در ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی است. در واقع با استفاده از سیستم تشخیص سارق می‌توانید از سرقت و ورود افراد ناشناس جلوگیری کنید و یا فرآیند سرقت را برای سارقان سخت کنید. به طور کلی دزدگیر اماکن دارای انواع مختلفی است، مطمئنم که شما با دزدگیر خودرو آشنایی دارید و نیازی نیست در اینجا روند و عملکرد آن را توضیح دهیم، اما دزدگیر اماکن دستگاهی است که برای کنترل ورود و خروج طراحی شده است.

همانطور که ذکر شد دزدگیر اماکن در ایجاد امنیت بیشتر در ساختمان‌های پرتردد و یا ساختمان‌هایی که نیاز به سیستم‌های امنیتی بیشتری دارند و نیاز به امنیت خاصی دارند بسیار موثر است.

ردیاب‌های سرقت دزدگیر ساختمان و آپارتمان دارای حسگرهایی هستند که در مواقع خطر صدا می‌کنند و ساکنان را از ورود افراد ناشناس مطلع می‌کنند. ناگفته نماند که دزدگیر مکان دارای دو مدل دزدگیر سیم کارتی و دزدگیر تلفن ثابت می‌باشد.

مهمترین و پرکاربردترین سنسور در دزدگیر اماکن، سنسور حرکت است. این سنسور در واقع یک سنسور مادون قرمز دارد که به راحتی کوچکترین حرکت را تشخیص می‌دهد. از این سنسور می‌توانید در هر جای ساختمان استفاده کنید، ورودی ها، بالکن ها، راهروها مکان‌هایی هستند که می‌توانید این سنسورها را به هم متصل کنید.


دزدگیر اماکن

مرکز فروش دزدگیر اماکن و منزل

پکیج کامل دزدگیر مجموعه ای است که تمامی ابزار مورد نیاز هنگام خرید دزدگیر را در اختیار شما قرار می دهد. محتویات این بسته ها ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد و شما باید بسته ای را انتخاب کنید که مناسب شرایط شما باشد. در ادامه این مقاله، دو مورد از مهم ترین دسته بندی های بسته را ارائه می دهیم:

پکیج دزدگیر بی سیم

همانطور که مشخص است ویژگی اصلی این نوع بسته بندی را می توان در این مورد خلاصه کرد که نیازی به سیم کشی و استفاده از کانال در صورت نیست. بنابراین از نظر ظاهری با مشکلی مواجه نخواهید شد. اما توجه داشته باشید که برای کیت بی سیم، هر چشمی یا پنل کنترل باتری مخصوص به خود را دارد، بنابراین باید به طور مداوم سطح باتری و شارژ را کنترل کنید. این پکیج دزدگیر با استفاده از مرکز هشدار با قابلیت پشتیبانی از سنسورهای بی سیم، سنسورها را در فرکانس تعیین شده توسط مرکز در بسته قرار می دهد. یکی از بهترین های این گروه، بسته هشدار با 4 چشمی بی سیم است.

پکیج دزدگیر سیمی

دزدگیر اماکن این امتیاز را دارد که با اتصال به مرکز برق خود را تامین کند. بنابراین نیازی به کنترل مداوم آن ندارید. اما در نظر داشته باشید که قبل از اتمام ساخت ساختمان باید آن را نصب کنید. یا اینکه برای نصب فیس او مشکلی ندارید. از این گروه می توان پکیج دزدگیر با ۴ چشمی بی سیم را با گوشی معمولی ارائه داد.


دزدگیر اماکن چگونه کار میکند

سیستم اطلاع‌رسانی سرقت (دزدگیر اماکن)

سیستم دزدگیر سیستمی متشکل از اجزای مختلف برای حفظ امنیت خانه، محل کار، مغازه و فروشگاه شماست. انتخاب سیستم دزدگیر مناسب با نیازها و محیط شما مستلزم دانستن تعاریف و شناخت اجزای آن سیستم است. در این مقاله می‌خواهیم کمی بیشتر با سیستم دزدگیر آشنا شویم و اجزا و انواع آن را معرفی کنیم تا بتوانید با دید دقیق‌تری سیستم دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید.

سیستم دزدگیر خانگی چیست و چگونه کار می‌کند؟

آمارها نشان می‌دهد خانه‌هایی که مجهز به سیستم‌های امنیتی از جمله دزدگیر هستند، کمتر در معرض سرقت و خرابکاری هستند.

دزدگیر نوعی سیستم امنیتی است که با قرار دادن چشم در محیط، ساختمان را از ورود افراد غریبه و سارقان محافظت می‌کند و در صورت خطر و فعال شدن سنسور چشمی دستگاه، با به صدا درآوردن زنگ خطر، ساکنان را مطلع می‌کند. همچنین در سیستم‌های سیم کارت یا تلفن ثابت با ارسال پیامک و تماس احتمال سرقت را به کاربر اطلاع می‌دهد تا کاربر در اسرع وقت بهترین تصمیم را بگیرد. این سیستم امنیتی با نصب و راه‌اندازی توسط افراد ماهر و با تجربه در محل مورد نظر در کلیه ساختمان‌ها اعم از مغازه ها، بانک ها، انبارها، ساختمان‌های مسکونی و طلافروشی‌ها قابل نصب می‌باشد.

اجزای سیستم اطلاع‌رسانی دزدگیر ضد سرقت

اجزای سیستم دزدگیر شامل موارد زیر می‌باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد

درایو مرکزی

تماس گیرنده

اپراتور ایستگاه

شماره گیری سیم کارت

شماره گیری دوگانه (سیم کارت + خط ثابت)

چشم مخفی

چشمی بی‌سیم

چشم سیمی

دزدگیر

باتری زنگ پشتیبان


🔰 پشتیبانی فلز سازه ⌚️ از 8 صبح تا 9 شب
🔺 مزایای محصولات ✔️ قیمت مناسب و امنیت بالا
🚚 زمان ارسال و نصب ⏩ سریعترین زمان ممکن
🛒 نحوه ثبت سفارش ارسال کارشناس یا حضوری در کارخانه

بهترین دزدگیر اماکن چیست

دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن

تمامی آلارم‌های مکان که در مکان‌های مختلف استفاده می‌شوند نیاز به یک دستگاه مرکزی برای کنترل سایر اجزای مورد استفاده در سیستم دارند. این واحد مرکزی در واقع مانند مغز انسان عمل می‌کند و سیگنال‌های دریافتی از سنسورهای مختلف به این قسمت می‌رسد و دستورات مختلفی که به قسمت‌های هشدار دهنده ارسال می‌شود توسط این قسمت اجرا می‌شود.

برترین برندهای دزدگیر

برندهایی مانند GMK، Silex، Anik، Firewall، ITR، Gap، Beta، Paradox و موارد دیگر. از جمله برندهای مطرح سازندگان سیستم‌های دزدگیر هستند.

شماره گیر خودکار

هنگامی که یک ورود غیرمجاز توسط چشم‌ها احساس شود یا به هر طریقی فعال شود، زنگ هشدار به صدا در می‌آید و ولتاژی از مدار واحد مرکزی به سیم تحریک کننده تلفن اعمال می‌شود و باعث می‌شود تماس گیرنده شماره گیری کند. تماس‌ها با توجه به لیست شماره‌هایی که از قبل به دستگاه داده شده است اولویت‌بندی می‌شوند و تحریک چشم به اولین شماره در لیست تماس می‌رسد.

سنسور یا چشم

با توجه به نوع مکانی که نیاز به حفاظت دارد از چشمی یا حسگرهای مختلف استفاده می‌شود. دسته‌های مختلفی از چشم سارق وجود دارد که به دو دسته اصلی چشم‌های سیمی و چشم‌های بی‌سیم تقسیم می‌شوند.

انواع دزدگیر آژیر دار

ردیاب حرکتی (PIR): رایج‌ترین نوع چشم است، این نوع چشم به حرکت حساس است و هر نوع حرکتی را تشخیص می‌دهد و به دستگاه مرکزی (پانل) اطلاع می‌دهد، عملکرد آن بر اساس تابش مادون قرمز به محیط است، از نام آن بر می‌آید که کوچکترین حرکتی است، خواه باز شدن در یا پنجره و حرکت پرده‌ها باشد.

هشدار نوری مایکروویو: عملکرد نوری مایکروویو از حس ارتعاش خفاش‌ها الهام گرفته شده است. بدین ترتیب با ارسال موج و بررسی بازگشت آن به منبع، تصویر محیط شناسایی می‌شود. پس از آن، هر تغییری که منجر به از بین رفتن این تصویر شود، دسترسی غیرمجاز تلقی شده و غیرایمن گزارش خواهد شد. اپتیک مایکروویو می‌تواند منطقه وسیعی را پوشش دهد و از این نظر نسبت به سایر سنسورها برتری دارد. سنسور هشدار لرزشی: سنسورهایی که خط را هنگام لرزش مطلع می‌کنند. نصب دیواری انبارها که باعث ایجاد لرزش در اثر انفجار می‌شود.

سنسور دزدگیر ضد سرقت: دزدگیرهای ضد سرقت معمولا برای محیط‌هایی که حیوانات خانگی وجود دارند به عنوان انگیزه مناسب هستند. زیرا چشمی وزن دار دزدگیر قادر است حیوان را بر اساس وزن و حجم جسم متحرک شناسایی کند و بی‌جهت سیستم را فعال نمی‌کند.

سنسور مغناطیسی (بین درها): این زنگ هشداری است که می‌تواند بر روی قسمت ثابت قاب درب یا پنجره و قسمت متحرک در، پنجره، کمد یا سینه نصب شود و هنگامی که در یا پنجره قرار دارد به پانل مرکزی سارق اطلاع می‌دهد.


کدام دزدگیر اماکن بهتر است

چگونه یک دزدگیر با کیفیت با قیمت مناسب برای منزل خود انتخاب کنم؟

برندهایی در بازار وجود دارند که به صورت پک شده محصول را در اختیار مشتری قرار میدهند. این محصولات از قیمت بسیار مناسبی برخودارند و برای اماکن مسکونی کوچک بسیار مناسب می باشند. از جمله امکانات این پک های دزدگیر اماکن پشتیبانی از چشم های سیمی و وایرلس و همچنین برقرار کردن تماس از طریق خط تلفن ثابت و سیم کارت است.

آیا فروشگاه ایمن فلز سازه خدمات نصب را نیز انجام می دهد؟

فروشگاه ایمن فلز سازه برای مشتریان تهران و کرج، سرویس نصب مستقیم را ارائه میدهد که تکنسین وابسته به این شرکت است. اما برای سایر شهرستانها نیز سرویس نصب از طریق همکاران امکان‌پذیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش هماهنگ فرمایید.

برای محل کار خود به یک سیستم دزدگیر اماکن بسیار با کیفیت نیاز دارم، کدام موردها را انتخاب کنم؟

برندهای وجود دارند که از برچسب قیمتی بالایی برخوردارند اما ساخته شده اند که در عین سادگی امنیت زیادی را برای مشتری فراهم آورند. محصولات پارادکس با محصولات گران خود مناسب طلافروشی ها بانکها و اماکن حساس است و دزدگیر کلاسیک که ایرانی نیز می باشد با قیمتی به مراتب پایین‌تر محصولات با کیفیت و فوق‌العاده امنی را به بازار عرضه نموده است.

آیا می توانم از ترکیب چند برند پک دزدگیر اماکن خود را فراهم آورم؟

به طور کلی بله، اکثر شرکتها از یک الگو برای برقرای ارتباط بین محصولاتشان استفاده کرده اند، اما می بایست در استفاده از چشمی های وایرلس این دقت را داشت که دقیقا چشمی ها با فرکانس مرکز دزدگیر همسان و مشابه باشند. بهتر از قبل از بستن سبد خرید به این شکل با کارشناسان ایمن فلز سازه تماس حاصل شود.

برای باغ یا حیاط خانه که فضای باز را شامل می شود، چطور می شود از دزدگیر استفاده کرد؟

بسیار از شرکتها نوعی چشمی به بازار عرضه نموده اند که چشمی وزنی نام گرفته اند. این چشمی های دزدگیر قادراند بدن انسان را شناسایی و تفاوت آن را به نسبت بدن و نوع حرکت حیوانات تفکیک سازند. این موضوع کمک می کند در صورتی که از این نوع چشمی ها در فضای باز استفاده شده با گذر یک پرنده یا گربه و یا سگ دستگاه تحریک نشود.

برای داخل خانه بهتر است از چشمی استفاده کنم یا از مگنت درب ورودی؟

اگر منزل شما فقط یک ورودی قابل دسترس دارد، مثلا طبقه سوم یک آپارتمان هستید بهتر است از مگنت یا سنسور لای درب استفاده کنید که هم هزینه کمتری دارد و هم از لحاظ اطمینان کارکرد بسیار کارا تر از چشمی است. در غیر این صورت چشمی دزدگیر به دلیل وسعت پوشش بیشتر کارا تر است.

سایتهای زیادی محصولات دزدگیر می فروشند، از کجا به محصولات شما اطمینان کنم؟

دقیقا یکی از دغدغه های عمده مشتریان همین مورد است. ایمن فلز سازه بجز مشاوره و فروش اجناس بر اساس مکان نصب، تیم نصب کننده در اکثر شهرهای ایران دارد که به صورت اصولی نصب را انجام داده و به مدت گارانتی محصول خدمات رایگان عرضه کرده و پس از آن نیز مشتری می تواند سرویس خدمات از این تیم دریافت نماید.

آیا دزدگیرها قابل ارتقا هم هستند؟ مثلا تعداد چشمی یا مگنت بیشتر شود؟

بله، اکثر دزدگیر ها دارای زون های متعدد ورودی هستند که هر کدام را می توان برای یک قسمت ساختمان استفاده نمود. اما از نظر تعداد پشتیبانی از چشمی وایرلس، هر دستگاه با یک محدودیتی روبرواست. این مورد را باید از دفترچه راهنما و یا از کارشناسان فروش جویا شد.

اگر قرار باشد یک مدت طولانی در محل کار یا خانه ام نباشم از کجا مطمئن باشم دزدگیر به درستی کار می کند؟

اگر در این شرایط قرار دارید بهتر است از تلفن کننده سیم کارتی استفاده نمایید و مکان را به چشمی های سیمی مجهز نمایید و دستگاه از باتری 7.2 آمپری تجهیز شده باشد. با این شرایط می توانید به مدت بیش از یکسال و تا وقتی باتری برق اضطرای منقضی شود از سیستم دزدگیر خود مطمئن باشید.

بالاخره دزگیر بهتر است یا دوربین مداربسته، کدام را انتخاب کنم؟

اگر نگران سرقت اموال خود هستید قطعا دزدگیر بسیار کارا تر از دوربین است. دزدگیر باعث می شود سارق احساس ترس کند و از مکان متواری شود اما دوربین مدار بسته جنبه نظارت دارد و اگر سرقتی انجام شود و بر فرض عدم پوشش صورت سارق، مال باخته خیلی باید خوش شانس باشد تا سارق را از روی فیلم شناسایی و پیدا کند و بتواند اموال خود را پس بگیرد. پیشنهاد ما ابتدا دزدگیر و در درجه دوم دوربین مداربسته همزمان می باشد.


خرید دزدگیر اماکن
شرکت نصب دزدگیر آپارتمان

آیا دزدگیر ضد سرقت برای جلوگیری از سرقت کافی است؟

دزدی جرمی است که بسیاری از مردم نگران آن هستند. با این حال، اگرچه طی ۱۰ سال گذشته کاهش قابل توجهی در نرخ سرقت در سراسر کشور وجود داشته است، شهر ادینبورگ این روند را کاهش داده است.

با نزدیک شدن به زمستان و طولانی‌تر شدن شب ها، پوشش بیشتری برای مجرمان فراهم می‌کند، می‌توانیم گام‌های مثبتی برای کاهش احتمال قربانی شدن خود در این جنایت برداریم. یکی از این موارد نصب دزدگیر به خصوص دزدگیر است. داشتن دزدگیر خانه از مزاحمان محافظت می‌کند. آن‌ها به دنبال گزینه آسان خواهند بود. اما سارقان می‌توانند یک مایل دورتر یک جعبه دزدگیر جعلی و دزدگیر را تشخیص دهند و به تعویق نیفتند. او نمی‌داند که آیا چیزی ارزش دزدیدن در داخل آن وجود دارد یا اینکه آیا کسی در خانه است، بنابراین ادامه می‌دهد.

اشیای قیمتی را از دید دزدان دور نگه دارید

برخی از شما ممکن است یک درب جلویی با پانل‌های شیشه‌ای یا پنجره‌های شیشه‌ای رنگی کوچک داشته باشید که پرده یا پرده‌های سفارشی برای قرار دادن ندارند. اگر اینطور است و نمی‌توانید چیزی برای پوشاندن پنجره پیدا کنید، باید همه اشیای قیمتی را از دیدتان دور کنید.


قیمت دزدگیر اماکن تلفن کننده

نصب حرفه‌ای دزدگیر اماکن

در مقایسه با همسایه‌هایتان که آن را ندارند، باعث می‌شود کمتر مورد سرقت قرار بگیرید. دزد به دنبال خانه‌ای است که بدون اسکاتلند هیچ مانعی برای فرار ایجاد نکند هزینه‌های بیمه خود را کاهش دهید. داشتن یک سیستم هشدار حرفه‌ای می‌تواند حق بیمه سالانه شما را کاهش دهد.

اشیای قیمتی خود را در مکانی امن نگهداری کنید. برخی از اقلام قابل سرقت را می‌توان جایگزین کرد، اما بسیاری از ارزش‌های خانوادگی وجود دارد که غیرقابل جایگزینی هستند و از دست دادن آن‌ها ضرر بزرگی خواهد بود.

همچنین بهتر است اشیاء قیمتی به خصوص کلید ماشین را از درب جلو دور نگه دارید. برخی از دزدها حتی لاستیک‌ها را حمل می‌کنند تا کلیدهای شما را بدون شکستن و ورود به داخل ببرند!

درها، پنجره‌ها و ماشین خود را قفل کنید

تعجب‌آور است که برخی از مالکان اگر «مرد خانه» داخل خانه باشد شب‌ها در و پنجره‌هایشان را قفل نمی‌کنند، این بدبخت‌ها فکر می‌کنند اگر قرار باشد یک نفر وارد شود حتما دزد وارد می‌شود، از پله‌ها پایین می‌روند و می‌ترسند. دزد دور.

وقتی در تعطیلات هستید خانه خود را ایمن نگه دارید. زمان ایده آل برای سارقان در تعطیلات مدرسه است که می‌دانند بسیاری از مردم در تعطیلات خواهند بود. یک سیستم دزدگیر خانه که شامل دوربین‌های متصل به اینترنت است می‌تواند در تعطیلات به شما آرامش دهد. سپس می‌توان خانه شما را از راه دور از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کرد.

مسئولیت مراقبت از خانه خود را به دور از همسایگان خود بپذیرید. این بدان معناست که شما سیستم قابل اطمینان‌تری دارید و در صورت شکسته شدن خانه شما احساس بدی به همسایگان خود نمی‌دهید.


بهترین مدل دزدگیر ضد سرقت منزل انواع دزدگیر منزل

نصب دزدگیر با کیفیت بالا

اگر می‌خواهید در زمان دوری از شهر یا هنگام خواب شبانه از امنیت خانه خود مطمئن شوید، باید دزدگیر منزل نصب کنید. همکاری با شرکتی که در این زمینه تجربه دارد، همیشه ایده خوبی است. موفقیت سیستم‌های هشدار هنگامی که با متخصصان باتجربه کار می‌کنید، آن‌ها می‌توانند ساختمان شما را مطالعه کنند و راه حل‌های خاصی را که ممکن است قبلاً در نظر نگرفته‌اید را توصیه کنند.

داشتن یک سیستم هشدار حرفه‌ای نصب شده و نظارت شده بسته به سبک زندگی شما و انواع اشیاء با ارزشی که می‌خواهید از آن محافظت کنید، مزایای بسیاری را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، کسانی که اغلب برای مدت طولانی از خانه دور هستند، می‌توانند از نظارت ۲۴ساعته و ۷ روز در هفته بهره ببرند، سرویسی که می‌تواند به انجام اقداماتی در زمانی که مهمانان پانسیون در دسترس نیستند کمک کند. صاحبان خانه‌هایی که اشیای قیمتی، از جمله جواهرات، تجهیزات ورزشی و وسایل نقلیه را ذخیره می‌کنند، ممکن است با استخدام یک شرکت حرفه‌ای امنیت خانه برای نصب یک سیستم امنیتی که نیازهای منحصر به فرد ملک آن‌ها را برآورده می‌کند، احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

ما سیستم‌های دزدگیر خانه مناسب را برای خانه هر شخصیت طراحی و نصب می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که آن‌ها به روزترین و با کیفیت‌ترین سیستم امنیتی موجود دسترسی دارند. سپس، برای حفظ امنیت حلقه خانواده شما، امکاناتی با امکانات ردیابی ایجاد کرده‌ایم که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۱۲ ماه سال در تماس هستند.


مرکز فروش دزدگیر برای ساختمان

قیمت دزدگیر اماکن

برای اطلاع از قیمت دزدگیر، اجزای کلی این سیستم که شامل پنل مرکزی، تعداد چشم و سنسور، آژیر و بلندگو، باتری می باشد، می توانید با کارشناسان دوبکا تماس بگیرید تا از قیمت سیستم دزدگیر و اطلاعات دقیق مطلع شوید. بیشترین - بهترین گزینه مکان هایی را برای خرید سیستم های هشدار برای خانه یا مغازه خود انتخاب کنید.خدمات فلز سازه

فلز سازه، تولیدکننده‌ای است که محصولات متنوعی از نرده‌های حفاظ برای روی دیوارها ارائه می‌دهد؛ این محصولات شامل حفاظ‌های شاخ گوزنی، بوته‌ای، لیلیوم، نخل مرداب و سر خم نیزه‌ای می‌شوند. همچنین، درب‌های آکاردئونی کشویی، حفاظ‌های ضد سرقت پشت درب‌های آپارتمان، نرده‌های آهنی ساده و فرفورژه برای پنجره‌ها و درب‌های ویلایی ساده و فرفورژه را تولید می‌نماید. این شرکت همچنین خدمات نصب درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب‌های پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منازل، راه‌بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان ارائه می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه‌ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می‌شود.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

با نصب حفاظ‌ها و درب‌های آکاردئونی در همه مدل‌های آپارتمان، خانه‌ی شما محیطی امن و آرامش‌بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره

حفاظ نرده پنجره

نرده‌های حفاظ آهنی با انواع طرح‌ها برای پنجره‌ها، بالکن‌ها و راه‌پله‌ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب‌های آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان‌ها

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته‌شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می‌گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می‌سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه‌ای اتوماتیک می‌تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه‌ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

پنجره‌های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می‌دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی فلز سازه

سلام 👋 خوش آمدید.

09126788378 ارسال پیام در واتساپ واتساپ ارسال پیام در سروش سروش ارسال پیام در ایتا ایتا ارسال پیام در روبیکا روبیکا
↩ 8378 678 0912