کرکره برقی


کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت کنترل، ترکیبی از کرکره‌های دستی قدیمی و اضافه شدن مدارهای متصل و موتور الکترونیکی برای هوشمندتر کردن سیستم حرکت است. هزینه کرکره برقی اتوماتیک یا درب کنترل از راه دور معمولاً به نوع تیغه و مواد ساخته شده از آن بستگی دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ارزان از ضایعات آلومینیوم ساخته شده است. این نوع کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت) پس از مدت کوتاهی زنگ خورده و به مرور زمان چفت‌های آن سایش و در نهایت جدا می‌شوند. بهترین مدل‌های تیغه کرکره برقی را از ایمن فلز سازه بخواهید.


قیمت هر متر مربع کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

صنعت و علم این روزها پیشرفت بسیاری داشته و روز‌به‌روز به محصولات و امکاناتی که به دنیا اضافه می‌شود، افزوده می‌شود. این امکانات با هر قدم پیشرفته‌تر شده و شرایط بهتری پیدا می‌کنند. هر روز مدل جدیدتری برای هریک ارائه می‌شود که امکانات بهتری را به بازار ارائه می‌کند. در این بین، انواع مختلف کرکره نیز بیکار ننشسته و روزبه‌روز بر امکانات خود افزوده است. این روزها کرکره‌ برقی با انواع مختلفی به بازار ارائه می‌شود که جایگزین تمام انواع کرکره‌های قدیمی و سنتی شده است. کرکره‌هایی که در گذشته با استفاده از آهن یا پس از آن، از جنس آکاردئون ساخته می‌شد و معایب بسیاری داشت.

برخی از این موارد وزن سنگینی داشتند که در حین جابه‌جایی فرد را با مشکل روبه‌رو می‌کردند، برخی دیگر به دلیل جنس خود، نیاز به تعمیرات بسیار داشتند و سریع فرسوده شده و هزینه‌ها را افزایش می‌دادند. از همین رو این روزها کرکره‌های برقی وارد بازار شده است. محصولی که نسبت به دیگر انواع دارای مزایای بسیاری بوده و مشکلات کمتری را برای استفاده‌کنندگان خود به وجود می‌‌آورد. اگر به دنبال استفاده و خرید کرکره برقی هستید، در این مقاله و در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید با این محصول به‌خوبی آشنا شوید و اطلاعات خوبی را درباره آن به دست آورید. پس از آن و در نهایت نیز، می‌توانید برای خرید درب کرکره‌ای برقی اقدام کرده و محصولی را متناسب با نیازتان خریداری نمایید.


کرکره برقی پارکینگ

انواع کرکره برقی موجود در بازار و دسته‌بندی آن‌ها

تمام محصولاتی که در بازار هستند، در انواع و اقسام مختلفی تولید و توزیع می‌شوند. این موضوع سبب می‌شود تا محصول موردنظر، برای تمامی سلیقه‌ها و نیازها در دسترس باشد و مشکلی از این بابت پیش رو نباشد. در این بین، کرکره‌های برقی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و تنوع و دسته‌بندی مشخص‌شده‌ای دارند. دسته‌بندی که بر اساس ویژگی‌های خاص انواع مختلف این محصول شکل گرفته و خرید درب کرکره‌ای برقی را آسان‌تر کرده است. اگر به دنبال خرید این محصول و موارد مشابه آن هستید، لازم است تا ویژگی‌های منحصربه‌فرد هریک از این انواع را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. در ادامه به انواع دسته‌بندی کرکره‌های برقی موجود در بازار اشاره می‌کنیم. پس از آن نیز درباره تک‌به‌تک این موارد توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

انواع دسته‌بندی کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس نیاز
 2. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس کاربرد و استفاده
 3. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس شکل ظاهری
 4. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس جنس استفاده‌شده در آن
 5. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس نوع موتور آن
 6. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس تیغه کاربردی در آن

کرکره برقی چیست

انتخاب کرکره برقی مناسب بر اساس نیاز

اولین نوع دسته‌بندی و انتخاب برای خرید درب کرکره‌ای برقی، نیازمندی شما است. پیش از هر چیزی لازم است تا نیاز خود را به‌خوبی بسنجید و درباره آن اطلاعاتی را کسب کنید. لازم است بدانید که دقیقاً قرار است از چه مزایای از درب کرکره‌ای برقی استفاده کنید و چه چیزی برای شما اهمیت بیشتری دارد. این موضوع سبب می‌شود تا بتوانید در ادامه و دیگر دسته‌بندی‌ها واضح‌تر انتخاب کنید و بهره و استفاده بیشتری را نیز در نهایت از آن ببرید. از همین رو پیش از هر چیزی لازم است تا نیاز خود را از استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی بشناسید و آن را برای خود مشخص کنید. در ادامه و با خواندن دسته‌بندی‌های دیگر نیز، می‌توانید این نیاز را تا حدودی تشخیص دهید. به این ترتیب، در نهایت و در پایان مقاله با استفاده از نکات بیان‌شده، مجال انتخاب بهتر و مطمئن‌تری را خواهید داشت. انتخابی که به شما کمک کند تا به نیاز خود برسید.

دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس کاربرد و استفاده

انواع مختلف کرکره برقی را می‌توان بر اساس کاربرد و استفاده‌ای که دارد، دسته‌بندی کرد. خرید درب کرکره‌ای برقی، ممکن است به منظورهای مختلفی صورت گیرد. ممکن است به نظر برسد بیشترین استفاده، برای فروشگاه‌ها و محیط‌های بزرگ است؛ اما این تنها کاربرد کرکره برقی نیست. از کرکره برقی برای درب‌های پارکینگ، درب منزل، پنجره و محیط‌های کوچک نیز می‌توان استفاده کرد. ویژگی‌های استفاده از هریک از این موارد را خواهیم خواند:

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای فروشگاه‌ها

همان‌طور که گفتیم، اصلی‌ترین استفاده و کاربرد کرکره برقی، برای درب انواع فروشگاه‌ها است. کافی است کمی در خیابان دقت کنید؛ متوجه خواهید شد که درب بسیاری از فروشگاه‌ها و مغازه‌های کوچک و بزرگ از کرکره‌های برقی بهره برده‌اند. در واقع این فروشگاه‌ها با استفاده از درب کرکره‌ای برقی، از مزایای بسیار این محصول استفاده می‌کنند. با استفاده از مزایای استفاده از کرکره برقی، فروشگاه‌ها امنیت و حفاظ بیشتری خواهند داشت. برای این کاربرد، بهتر است تا از انواع تیغه‌های سنگین‌وزن و جنس مقاوم استفاده شود؛ زیرا فروشگاه‌ها در خیابان قرار داشته و احتمال وارد شدن خسارت به آن زیاد است. ضمناً بهتر است تا بر روی این نوع از درب، قفل‌های برقی و نیمه اتوماتیک نیز نصب شود تا امنیت بیشتری برای فروشگاه به وجود آید. این موضوع را در بسیاری از فروشگاه‌ها، خصوصاً فروشگاه‌هایی مانند طلافروشی مشاهده خواهید کرد.

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پارکینگ

استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی برای استفاده ورودی پارکینگ ساختمان از دیگر کاربردهای این محصول است. کاربردی که این روزها بیش از پیش مورداستفاده قرار می‌گیرد و مزایای بسیاری را دارد. البته باید به یاد داشته باشید که به دلیل استفاده بسیار این محصول در درب ورودی پارکینگ، لازم است تا از موتور قوی استفاده شود. موتور قوی که پاسخگوی میزان نیاز باز و بسته شدن درب پارکینگ باشد و بتواند قدرت خوبی را داشته باشد. البته این موضوع به طول و عرض درب شما نیز بستگی دارد. هرچه درب بزرگ‌تر باشد و وزن بیشتری را داشته باشد، لازم است تا از موتور قوی‌تری استفاده نماید. توجه به این نکته سبب می‌شود تا از میزان خراب شدن درب کرکره برقی و تعمیرات آن کاسته شود. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از انواع مختلف، ممکن است در میزان سروصدای درب، اثر داشته باشد. اگر به سروصدا حساس هستید و می‌خواهید آسایش بیشتری را داشته باشید، می‌توانید از تیغه‌های غضروف دار بی‌صدا استفاده کنید.

استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پارکینگ

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پنجره

ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما استفاده از انواع کرکره برقی، برای محافظ پنجره نیز ممکن است. این کرکره‌ها در این جایگاه می‌توانند عایق خوبی برای صدا باشند و در برابر عبور سرما و گرما نیز مقاومت کنند. به این ترتیب، در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده و از اتلاف دما جلوگیری می‌کنند.


تعمیر کرکره برقی

ظاهر متنوع در کرکره‌های برقی مختلف

کرکره‌های برقی را از نظر ظاهری و نوع کرکره نیز می‌توان دسته‌بندی کرد. در واقع برای خرید درب کرکره‌ای برقی، پس از سنجیدن نیاز لازم است تا ظاهر درب کرکره برقی متناسب با آن انتخاب شود. در این بخش قرار است به چند مدل مختلف از انواع ظاهرهای متنوع در کرکره برقی اشاره کنیم و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم. به این ترتیب امید است بتوانید انتخاب بهتری را داشته باشید و با استفاده از آن بتوانید نیاز خود را به‌خوبی برطرف نمایید.

 1. کرکره برقی داخلی: نصب در سردر داخلی و بالای نمای پنجره
 2. کرکره برقی خارجی: نصب در نمای بیرونی ساختمان
 3. کرکره برقی ترکیبی: استفاده از ترکیب کرکره برقی پنجره و کرکره‌ها
 4. کرکره برقی پرده: ساده‌ترین نوع و شکل ظاهری کرکره برقی از آن این مدل از کرکره برقی است. با استفاده از این کرکره برقی، تمام محیط پشت آن پوشیده می‌شود و امنیت کاملی برای محیط به ارمغان می‌آید. این نوع معمولاً برای درب منازل، پارکینگ و پنجره‌ها کاربرد دارد.
 5. کرکره برقی مشبک: کرکره‌های برقی ساخته شده از فولاد که مقداری از فضا پشت آن دیده می‌شود. به‌صورت خانه‌های تو خالی ساخته شده و معمولاً برای نمایشگاه‌ها و ساختمان‌های تجاری کاربرد دارد. به این ترتیب تهویه مکان به‌خوبی صورت گرفته و خود کرکره برقی نوعی تبلیغ نیز به شمار می‌رود.
 6. کرکره برقی سوراخ‌دار: این کرکره‌های برقی ترکیبی از کرکره برقی ساده یا پرده‌ای با کرکره برقی‌های مشبک است. قیمت ارزان‌تری داشته و معمولاً برای دهنه‌های کوچک و بزرگ فروشگاه‌ها کاربرد دارد.

🔰 پشتیبانی فلز سازه ⌚️ از 8 صبح تا 9 شب
🔺 مزایای محصولات ✔️ قیمت مناسب و امنیت بالا
🚚 زمان ارسال و نصب ⏩ سریعترین زمان ممکن
🛒 نحوه ثبت سفارش ارسال کارشناس یا حضوری در کارخانه

نصب کرکره برقی

جنس استفاده‌شده در کرکره‌های برقی مختلف و متفاوت

برای ساخت کرکره برقی از جنس‌های مختلفی ممکن است استفاده شود. استفاده از جنس‌های مختلف در کرکره برقی می‌تواند سبب شود تا کرکره‌های برقی تنوع خوبی پیدا کنند و در وزن‌ها و کاربردهای متفاوتی تولید شوند. به این ترتیب جنس مختلف کرکره برقی سبب انتخاب بهتر برای خرید درب کرکره‌ای برقی می‌شود. در ادامه برخی از اجناس به‌کاررفته در کرکره برقی را می‌توانید مشاهده کنید و با توجه به نیاز خود، مزایا و ویژگی‌های هریک انتخاب مناسبی را داشته باشید. برخی از این اجناس عبارت‌اند از:

 1. آلومینیوم: اصلی‌ترین جنسی که برای ساخت درب کرکره برقی به کار می‌رود، آلومینیوم است. این جنس وزن سبکی داشته و در طرح و رنگ بسیار مختلفی تولید می‎‌شود. در برابر ضربه و حرارت مقاوم بوده و در اثر تابش نور خورشید، رنگ خود را از دست نمی‌دهند. این مدل از درب‌های کرکره برقی، برای استفاده در مدت زمان طولانی بهترین انتخاب ممکن هستند.

کرکره برقی آلومینیومی یکی از انواع کرکره برقی

 1. پلی کربنات: درب‌های کرکره‌ای برقی که از جنس پلی کربنات ساخته می‌شوند، دارای دو مدل شفاف و مات بوده و به ضد حریق بودن و ضد سرقت بودن معروف هستند. در رنگ‎‌های مختلفی تولیدشده که برای ست شدن با تمامی نماهای ساختمانی گزینه خوبی هستند. از این نوع کرکره برقی برای مجتمع‌های بزرگ، بانک‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود تا امنیت کافی بران آن تأمین شود.
 2. گالوانیزه: در این مدل از درب‌های کرکره برقی، معمولاً از فوم نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب این نوع از درب کرکره برقی، عایق صدا و رطوبت بوده و می‌تواند برای افرادی که به سروصدا حساسیت دارند، انتخاب خوب و مناسبی باشد.
 3. فولادی: آخرین مدل از کرکره برقی، انواع فولادی آن هستند. انواعی که دارای وزن بیشتری نسبت به مدل‌ها دیگر هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. از این جنس، برای کرکره پنجره نیز استفاده می‌شود. جنس سازنده برخی از درب‌های کرکره برقی در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها از فولاد است.

كركره برقي مغازه
کرکره برقی پنجره

موتور استفاده‌شده در انواع مختلف کرکره برقی

موتور کرکره برقی اصلی‌ترین جزء آن است که تعیین کنده قدرت و میزان توانایی تحمل و کیفیت کرکره برقی خواهد بود. موتور کرکره برقی عامل اصلی به حرکت درآمدن تیغه‌‌ها خواهد بود. ضمن اینکه موتور کرکره برقی بسیاری از ویژگی‌های آن را تشکیل می‌دهد و در ویژگی‌های دیگر آن نیز تأثیر بسیاری دارد. درصورتی‌که به دنبال خرید درب کرکره‌ای برقی هستید، حتماً به موتور استفاده‌شده در آن توجه لازم را داشته باشید. در ایران سه مدل موتور برای کرکره‌های برقی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد و درباره هریک نکاتی را بیان خواهیم کرد.

 1. موتور ساید

موتورهای ساید، قدرتمندترین نوع موتور کرکره برقی هستند. این موتورها برای درب‌های سنگین‌وزن، با تردد بالا و ابعاد بزرگ و وسیع مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای پارکینگ‌های مجتمع‌های بزرگ و پررفت‌وآمد انتخاب خوبی هستند. انتخابی که با استفاده از برق اضطراری می‌توان کیفیت استفاده از آن را بالا برد. ولتاژ برق مصرفی این موتورها در دو مدل 240 و 22 و ولت در بازار موجود است. البته باید در نظر داشته باشید که این نوع از موتور برای درب کرکره برقی، به دلیل استفاده از گیربکس قوی، سرعت کمی داشته و بالا رفتن آن مدت‌زمانی طول می‌کشد. معروف‌ترین برندهای سازنده این نوع از موتور، ساید تیونی، ساید بارزانته و ساید اس‌دی‌سی هستند.

 1. موتور سانتلار

اگر کرکره قدیمی دارید و به دنبال تبدیل آن به کرکره برقی هستید، می‌توانید از موتور سانتلار استفاده کنید. این موتور قدرت کمتری نسبت به موتورهای ساید دارد و برای درب‌هایی با وزن متوسط و محیط‌هایی با رفت‌وآمد کمتر مناسب است. البته این موتور به دلیل سختی‌هایی که در استفاده دارد، تا به امروز کمتر مورداستفاده قرار گرفته است. نصب سخت و مشکل این موتور، هزینه تعمیر بالای آن، استهلاک‌پذیری بالا و نیاز به قطعات بیشتر برخی از این موارد و عیب‌های این موتور هستند.

نمایی از موتور سانتلار به‌کاررفته در کرکره برقی

 1. موتور توبولار یا استوانه‎ای

برای درب‌هایی که وزن پایینی دارند و رفت‌وآمد کمی نیز دارند، استفاده از موتورهای توبولار توصیه می‌شود. این موتورها که با نام موتورهای استوانه‌ای درب برقی نیز شناخته می‌شوند، قابلیت به حرکت درآوردن درب‌هایی تا وزن 140 نیوتون را دارند. اندازه کوچک این موتورها و قابلیت استفاده در زمان قطعی برق از این موتور، از مزایای استفاده از آن هستند.

البته باید به یاد داشته باشید که موتورهای توبولار، مدل صنعتی نیز دارند که کمتر از آن نام برده می‌شود. مدل صنعتی این موتور برای وزن‌های بالا تا 500 کیلوگرم را جوابگو است. این موتورها رقیب خوبی برای موتورهای ساید بوده و گزینه مناسبی برای درب‌های بزرگ و با وزن زیاد هستند.


کرکره برقی بالکن
قیمت کرکره برقی در پارکینگ

تیغه‌های متفاوت استفاده شده در کرکره برقی

یکی از نکات مهم و اساسی که در خرید درب کرکره‌ای برقی باید به آن توجه لازم و کافی را داشته باشید، نوع تیغه استفاده شده در آن است. در این درب‌ها ممکن است انواع مختلفی از تیغه به کار رود. انواعی که در ظاهر و کاربرد درب تغییراتی را ایجاد می‌کند. برخی از این انواع تیغه برای کرکره برقی عبارت‌اند از:


حفاظ کرکره برقی

اجزای تشکیل‌دهنده و به‌کاررفته در کرکره برقی

درب‌های کرکره برقی دارای اجزای مختلف و بسیاری هستند که سبب کار کردن درب می‌شوند. در این بین برخی از اجزا در درب‌های مختلف، متفاوت بوده و دارای تنوع هستند. در این بخش قرار است تا اجزایی را که در بین تمامی انواع درب کرکره برقی یکسان و مشترک هستند را نام برده و از کاربرد و وظیفه‌ آن در این درب‌ها نکاتی را بیان کنیم. اجزای تشکیل‌دهنده یک درب کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. تیغه کرکره برقی
 2. محفظه کرکره برقی
 3. رول کرکره برقی
 4. ریل کرکره برقی
 5. ریموت کنترل کرکره برقی
 6. کنترل پنل کرکره برقی

خرید کرکره برقی پارکینگ

مزایای استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی

استفاده از کرکره‌های برقی و خرید درب کرکره‌ای برقی مزایای بسیاری دارد. مزایایی که تا به امروز سبب استقبال از این محصول شده است و جایگزین مناسبی از آن برای مدل‌های قبلی را ساخته است. این مزایا با همه تنوعی که این محصول دارد اما در بین تمامی انواع این محصول مشترک بوده و سبب محبوبیت روز افرون آن شده است. برخی از مزایای استفاده از درب کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. داشتن استحکام بالا و طول عمر مناسب
 2. استفاده از خواص ضدزنگ زدن
 3. بالا بردن سرعت باز و بسته شدن درب
 4. عدم استفاده از نیروی انسانی و جایگزین کردن آن با نیروی برق
 5. کاهش آلودگی صوتی در محیط
 6. امکان استفاده به‌صورت دستی
 7. اشغال فضای کم و بازتر کردن محیط
 8. امکان تجهیز به قفل الکترومکانیکی
 9. عدم نیاز به استفاده از قفل آویز

کرکره برقی رنگی
کرکره برقی از کجا بخرم

موارد تأثیرگذار در قیمت خرید درب کرکره‌ای برقی

زمانی که برای خرید درب کرکره‌ای برقی اقدام کنید، متوجه خواهید شد که کرکره‌های برقی دارای تنوع قیمت بسیاری متفاوتی هستند و در رنج قیمت‌های مختلفی وجود دارند. قیمت انواع مختلف کرکره برقی بستگی به نوع اجزای به‌کاررفته در آن. جنسی که دارد، متفاوت است. این تفاوت با توجه به نکاتی که تا به اینجا ذکر کردیم، بیان شده است. موتور عامل اصلی تعیین قیمت در کرکره‌ برقی بوده که نوع ساید آن بیشترین قیمت و در مدل توبولار کمترین قیمت را دارد. شرکت سازنده هر کرکره برقی نیز تعیین‌کننده اساسی قیمت بوده و سبب ایجاد تغییرات قیمت بسیاری در مدل‌های مختلف می‌شود. حتی ممکن است درب کرکره برقی مشابه و یکسان با برندهای مختلف را مشاهده کنید که قیمت‌های متفاوتی دارند. علاوه بر این جنس و ابعاد درب نیز در این موضوع تأثیرگذار هستند. قاعدتاً با افزایش سطح درب و وسیع‌تر شدن آن، میزان قیمت درب کرکره برقی بیشتر شده و هزینه بیشتری برای آن لازم است. البته در این بین باید توجه داشته باشید که قیمت کرکره برقی تنها هزینه ابتدایی که می‌پردازید، نیست. بهتر است از مدل‌های بادوام و باکیفیتی استفاده کنید که نیاز به تعمیرات کمتری را در آینده داشته باشند.


عکس کرکره برقی پارکینگ کرکره برقی متری چند

در این مقاله به دنبال آن بودیم تا نکات اساسی را برای خرید درب کرکره‌ای برقی بیان کنیم. نکاتی که به شما کمک کند تا بتوانید به‌خوبی با این محصول و انواع موجود آن در بازار آشنا شوید و اطلاعات کاملی را در این باره کسب کنید. از چیستی این محصول تا انواع دسته‌بندی برای این محصول را موردبررسی قرار دادیم و مدل‌های مختلف آن را شناسایی کردیم. پس از آن، به اجزای تشکیل‌دهنده این نوع از درب پرداختیم و پس از آن دلایل محبوبیت و مزایای استفاده از آن را نیز بیان کردیم. در انتها نیز به قیمت و نکات تأثیرگذار در هزینه‌های خرید درب کرکره‌ای برقی پرداختیم. نکاتی که امید است توجه شما را به خود جلب کرده باشد و برای شما اطلاعات مفید و کاملی را به ارمغان آورده باشد.

کرکره برقی اتوماتیک (درب کنترل از راه دور) باید از بهترین نوع تیغه ساخته شود که کرکره برقی مخصوص پنجره و بالکن از تیغه های شفاف پلی کربنات و کرکره های پارکینگ و مغازه با تیغه های فولادی تولید می گردند. این نوع درب کرکره ای برقی یا کرکره ریموت کنترل اتوماتیک که به روش ریخته‌گری تولید می‌شود از استحکام بالاتری نسبت به کرکره ساده برخوردار است. مراحل ساخت تیغه کرکره اتوماتیک یا تیغه کرکره ریموت اکسترود شده به شرح زیر است: فشار وارد شده توسط پرس اکستروژن بر روی مواد مذاب آلومینیوم به طوری که آلومینیوم به شکل تیغه کرکره از قالب خارج شود، استحکام تیغه‌ها را افزایش می‌دهد. کرکره‌های برقی اتوماتیک یا تیغه های کرکره از راه دور و همچنین در مراحل زیر سختی کار بر روی تیغه کرکره برقی استاندارد انجام می‌شود که ممکن است در تیغه های کرکره برقی ارزان انجام نشود.خدمات فلز سازه

فلز سازه، تولیدکننده‌ای است که محصولات متنوعی از نرده‌های حفاظ برای روی دیوارها ارائه می‌دهد؛ این محصولات شامل حفاظ‌های شاخ گوزنی، بوته‌ای، لیلیوم، نخل مرداب و سر خم نیزه‌ای می‌شوند. همچنین، درب‌های آکاردئونی کشویی، حفاظ‌های ضد سرقت پشت درب‌های آپارتمان، نرده‌های آهنی ساده و فرفورژه برای پنجره‌ها و درب‌های ویلایی ساده و فرفورژه را تولید می‌نماید. این شرکت همچنین خدمات نصب درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب‌های پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منازل، راه‌بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان ارائه می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه‌ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می‌شود.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

با نصب حفاظ‌ها و درب‌های آکاردئونی در همه مدل‌های آپارتمان، خانه‌ی شما محیطی امن و آرامش‌بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره

حفاظ نرده پنجره

نرده‌های حفاظ آهنی با انواع طرح‌ها برای پنجره‌ها، بالکن‌ها و راه‌پله‌ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب‌های آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان‌ها

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته‌شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می‌گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می‌سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه‌ای اتوماتیک می‌تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه‌ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

پنجره‌های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می‌دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی فلز سازه

سلام 👋 خوش آمدید.

09126788378 ارسال پیام در واتساپ واتساپ ارسال پیام در سروش سروش ارسال پیام در ایتا ایتا ارسال پیام در روبیکا روبیکا
↩ 8378 678 0912