کرکره برقی


کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت کنترل، ترکیبی از کرکره‌های دستی قدیمی و اضافه شدن مدارهای متصل و موتور الکترونیکی برای هوشمندتر کردن سیستم حرکت است. هزینه کرکره برقی اتوماتیک یا درب کنترل از راه دور معمولاً به نوع تیغه و مواد ساخته شده از آن بستگی دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ارزان از ضایعات آلومینیوم ساخته شده است. این نوع کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت) پس از مدت کوتاهی زنگ خورده و به مرور زمان چفت‌های آن سایش و در نهایت جدا می‌شوند. بهترین مدل‌های تیغه کرکره برقی را از ایمن فلز سازه بخواهید.


قیمت هر متر مربع کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

صنعت و علم این روزها پیشرفت بسیاری داشته و روز‌به‌روز به محصولات و امکاناتی که به دنیا اضافه می‌شود، افزوده می‌شود. این امکانات با هر قدم پیشرفته‌تر شده و شرایط بهتری پیدا می‌کنند. هر روز مدل جدیدتری برای هریک ارائه می‌شود که امکانات بهتری را به بازار ارائه می‌کند. در این بین، انواع مختلف کرکره نیز بیکار ننشسته و روزبه‌روز بر امکانات خود افزوده است. این روزها کرکره‌ برقی با انواع مختلفی به بازار ارائه می‌شود که جایگزین تمام انواع کرکره‌های قدیمی و سنتی شده است. کرکره‌هایی که در گذشته با استفاده از آهن یا پس از آن، از جنس آکاردئون ساخته می‌شد و معایب بسیاری داشت.

برخی از این موارد وزن سنگینی داشتند که در حین جابه‌جایی فرد را با مشکل روبه‌رو می‌کردند، برخی دیگر به دلیل جنس خود، نیاز به تعمیرات بسیار داشتند و سریع فرسوده شده و هزینه‌ها را افزایش می‌دادند. از همین رو این روزها کرکره‌های برقی وارد بازار شده است. محصولی که نسبت به دیگر انواع دارای مزایای بسیاری بوده و مشکلات کمتری را برای استفاده‌کنندگان خود به وجود می‌‌آورد. اگر به دنبال استفاده و خرید کرکره برقی هستید، در این مقاله و در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید با این محصول به‌خوبی آشنا شوید و اطلاعات خوبی را درباره آن به دست آورید. پس از آن و در نهایت نیز، می‌توانید برای خرید درب کرکره‌ای برقی اقدام کرده و محصولی را متناسب با نیازتان خریداری نمایید.


کرکره برقی پارکینگ

انواع کرکره برقی موجود در بازار و دسته‌بندی آن‌ها

تمام محصولاتی که در بازار هستند، در انواع و اقسام مختلفی تولید و توزیع می‌شوند. این موضوع سبب می‌شود تا محصول موردنظر، برای تمامی سلیقه‌ها و نیازها در دسترس باشد و مشکلی از این بابت پیش رو نباشد. در این بین، کرکره‌های برقی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و تنوع و دسته‌بندی مشخص‌شده‌ای دارند. دسته‌بندی که بر اساس ویژگی‌های خاص انواع مختلف این محصول شکل گرفته و خرید درب کرکره‌ای برقی را آسان‌تر کرده است. اگر به دنبال خرید این محصول و موارد مشابه آن هستید، لازم است تا ویژگی‌های منحصربه‌فرد هریک از این انواع را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. در ادامه به انواع دسته‌بندی کرکره‌های برقی موجود در بازار اشاره می‌کنیم. پس از آن نیز درباره تک‌به‌تک این موارد توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

انواع دسته‌بندی کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس نیاز
 2. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس کاربرد و استفاده
 3. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس شکل ظاهری
 4. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس جنس استفاده‌شده در آن
 5. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس نوع موتور آن
 6. دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس تیغه کاربردی در آن

کرکره برقی چیست

انتخاب کرکره برقی مناسب بر اساس نیاز

اولین نوع دسته‌بندی و انتخاب برای خرید درب کرکره‌ای برقی، نیازمندی شما است. پیش از هر چیزی لازم است تا نیاز خود را به‌خوبی بسنجید و درباره آن اطلاعاتی را کسب کنید. لازم است بدانید که دقیقاً قرار است از چه مزایای از درب کرکره‌ای برقی استفاده کنید و چه چیزی برای شما اهمیت بیشتری دارد. این موضوع سبب می‌شود تا بتوانید در ادامه و دیگر دسته‌بندی‌ها واضح‌تر انتخاب کنید و بهره و استفاده بیشتری را نیز در نهایت از آن ببرید. از همین رو پیش از هر چیزی لازم است تا نیاز خود را از استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی بشناسید و آن را برای خود مشخص کنید. در ادامه و با خواندن دسته‌بندی‌های دیگر نیز، می‌توانید این نیاز را تا حدودی تشخیص دهید. به این ترتیب، در نهایت و در پایان مقاله با استفاده از نکات بیان‌شده، مجال انتخاب بهتر و مطمئن‌تری را خواهید داشت. انتخابی که به شما کمک کند تا به نیاز خود برسید.

دسته‌بندی کرکره برقی بر اساس کاربرد و استفاده

انواع مختلف کرکره برقی را می‌توان بر اساس کاربرد و استفاده‌ای که دارد، دسته‌بندی کرد. خرید درب کرکره‌ای برقی، ممکن است به منظورهای مختلفی صورت گیرد. ممکن است به نظر برسد بیشترین استفاده، برای فروشگاه‌ها و محیط‌های بزرگ است؛ اما این تنها کاربرد کرکره برقی نیست. از کرکره برقی برای درب‌های پارکینگ، درب منزل، پنجره و محیط‌های کوچک نیز می‌توان استفاده کرد. ویژگی‌های استفاده از هریک از این موارد را خواهیم خواند:

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای فروشگاه‌ها

همان‌طور که گفتیم، اصلی‌ترین استفاده و کاربرد کرکره برقی، برای درب انواع فروشگاه‌ها است. کافی است کمی در خیابان دقت کنید؛ متوجه خواهید شد که درب بسیاری از فروشگاه‌ها و مغازه‌های کوچک و بزرگ از کرکره‌های برقی بهره برده‌اند. در واقع این فروشگاه‌ها با استفاده از درب کرکره‌ای برقی، از مزایای بسیار این محصول استفاده می‌کنند. با استفاده از مزایای استفاده از کرکره برقی، فروشگاه‌ها امنیت و حفاظ بیشتری خواهند داشت. برای این کاربرد، بهتر است تا از انواع تیغه‌های سنگین‌وزن و جنس مقاوم استفاده شود؛ زیرا فروشگاه‌ها در خیابان قرار داشته و احتمال وارد شدن خسارت به آن زیاد است. ضمناً بهتر است تا بر روی این نوع از درب، قفل‌های برقی و نیمه اتوماتیک نیز نصب شود تا امنیت بیشتری برای فروشگاه به وجود آید. این موضوع را در بسیاری از فروشگاه‌ها، خصوصاً فروشگاه‌هایی مانند طلافروشی مشاهده خواهید کرد.

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پارکینگ

استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی برای استفاده ورودی پارکینگ ساختمان از دیگر کاربردهای این محصول است. کاربردی که این روزها بیش از پیش مورداستفاده قرار می‌گیرد و مزایای بسیاری را دارد. البته باید به یاد داشته باشید که به دلیل استفاده بسیار این محصول در درب ورودی پارکینگ، لازم است تا از موتور قوی استفاده شود. موتور قوی که پاسخگوی میزان نیاز باز و بسته شدن درب پارکینگ باشد و بتواند قدرت خوبی را داشته باشد. البته این موضوع به طول و عرض درب شما نیز بستگی دارد. هرچه درب بزرگ‌تر باشد و وزن بیشتری را داشته باشد، لازم است تا از موتور قوی‌تری استفاده نماید. توجه به این نکته سبب می‌شود تا از میزان خراب شدن درب کرکره برقی و تعمیرات آن کاسته شود. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از انواع مختلف، ممکن است در میزان سروصدای درب، اثر داشته باشد. اگر به سروصدا حساس هستید و می‌خواهید آسایش بیشتری را داشته باشید، می‌توانید از تیغه‌های غضروف دار بی‌صدا استفاده کنید.

استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پارکینگ

 1. استفاده از درب کرکره‌ای برقی برای پنجره

ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما استفاده از انواع کرکره برقی، برای محافظ پنجره نیز ممکن است. این کرکره‌ها در این جایگاه می‌توانند عایق خوبی برای صدا باشند و در برابر عبور سرما و گرما نیز مقاومت کنند. به این ترتیب، در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده و از اتلاف دما جلوگیری می‌کنند.


تعمیر کرکره برقی

ظاهر متنوع در کرکره‌های برقی مختلف

کرکره‌های برقی را از نظر ظاهری و نوع کرکره نیز می‌توان دسته‌بندی کرد. در واقع برای خرید درب کرکره‌ای برقی، پس از سنجیدن نیاز لازم است تا ظاهر درب کرکره برقی متناسب با آن انتخاب شود. در این بخش قرار است به چند مدل مختلف از انواع ظاهرهای متنوع در کرکره برقی اشاره کنیم و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم. به این ترتیب امید است بتوانید انتخاب بهتری را داشته باشید و با استفاده از آن بتوانید نیاز خود را به‌خوبی برطرف نمایید.

 1. کرکره برقی داخلی: نصب در سردر داخلی و بالای نمای پنجره
 2. کرکره برقی خارجی: نصب در نمای بیرونی ساختمان
 3. کرکره برقی ترکیبی: استفاده از ترکیب کرکره برقی پنجره و کرکره‌ها
 4. کرکره برقی پرده: ساده‌ترین نوع و شکل ظاهری کرکره برقی از آن این مدل از کرکره برقی است. با استفاده از این کرکره برقی، تمام محیط پشت آن پوشیده می‌شود و امنیت کاملی برای محیط به ارمغان می‌آید. این نوع معمولاً برای درب منازل، پارکینگ و پنجره‌ها کاربرد دارد.
 5. کرکره برقی مشبک: کرکره‌های برقی ساخته شده از فولاد که مقداری از فضا پشت آن دیده می‌شود. به‌صورت خانه‌های تو خالی ساخته شده و معمولاً برای نمایشگاه‌ها و ساختمان‌های تجاری کاربرد دارد. به این ترتیب تهویه مکان به‌خوبی صورت گرفته و خود کرکره برقی نوعی تبلیغ نیز به شمار می‌رود.
 6. کرکره برقی سوراخ‌دار: این کرکره‌های برقی ترکیبی از کرکره برقی ساده یا پرده‌ای با کرکره برقی‌های مشبک است. قیمت ارزان‌تری داشته و معمولاً برای دهنه‌های کوچک و بزرگ فروشگاه‌ها کاربرد دارد.

کرکره برقی فلزسازه
🎖️ انواع کرکره برقی تنوع مدل های درب کرکره ای اتوماتیک برقی
💰 قیمت کرکره برقی بهترین قیمت کرکره برقی در بازار
🛠️ زمان نصب کرکره برقی سریعترین زمان انجام می گردد
✳️ خدمات پس از فروش مادام العمر
☎️ نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان کرکره برقی فلزسازه و انجام سفارش

نصب کرکره برقی

جنس استفاده‌شده در کرکره‌های برقی مختلف و متفاوت

برای ساخت کرکره برقی از جنس‌های مختلفی ممکن است استفاده شود. استفاده از جنس‌های مختلف در کرکره برقی می‌تواند سبب شود تا کرکره‌های برقی تنوع خوبی پیدا کنند و در وزن‌ها و کاربردهای متفاوتی تولید شوند. به این ترتیب جنس مختلف کرکره برقی سبب انتخاب بهتر برای خرید درب کرکره‌ای برقی می‌شود. در ادامه برخی از اجناس به‌کاررفته در کرکره برقی را می‌توانید مشاهده کنید و با توجه به نیاز خود، مزایا و ویژگی‌های هریک انتخاب مناسبی را داشته باشید. برخی از این اجناس عبارت‌اند از:

 1. آلومینیوم: اصلی‌ترین جنسی که برای ساخت درب کرکره برقی به کار می‌رود، آلومینیوم است. این جنس وزن سبکی داشته و در طرح و رنگ بسیار مختلفی تولید می‎‌شود. در برابر ضربه و حرارت مقاوم بوده و در اثر تابش نور خورشید، رنگ خود را از دست نمی‌دهند. این مدل از درب‌های کرکره برقی، برای استفاده در مدت زمان طولانی بهترین انتخاب ممکن هستند.

کرکره برقی آلومینیومی یکی از انواع کرکره برقی

 1. پلی کربنات: درب‌های کرکره‌ای برقی که از جنس پلی کربنات ساخته می‌شوند، دارای دو مدل شفاف و مات بوده و به ضد حریق بودن و ضد سرقت بودن معروف هستند. در رنگ‎‌های مختلفی تولیدشده که برای ست شدن با تمامی نماهای ساختمانی گزینه خوبی هستند. از این نوع کرکره برقی برای مجتمع‌های بزرگ، بانک‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود تا امنیت کافی بران آن تأمین شود.
 2. گالوانیزه: در این مدل از درب‌های کرکره برقی، معمولاً از فوم نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب این نوع از درب کرکره برقی، عایق صدا و رطوبت بوده و می‌تواند برای افرادی که به سروصدا حساسیت دارند، انتخاب خوب و مناسبی باشد.
 3. فولادی: آخرین مدل از کرکره برقی، انواع فولادی آن هستند. انواعی که دارای وزن بیشتری نسبت به مدل‌ها دیگر هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. از این جنس، برای کرکره پنجره نیز استفاده می‌شود. جنس سازنده برخی از درب‌های کرکره برقی در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها از فولاد است.

كركره برقي مغازه
کرکره برقی پنجره

موتور استفاده‌شده در انواع مختلف کرکره برقی

موتور کرکره برقی اصلی‌ترین جزء آن است که تعیین کنده قدرت و میزان توانایی تحمل و کیفیت کرکره برقی خواهد بود. موتور کرکره برقی عامل اصلی به حرکت درآمدن تیغه‌‌ها خواهد بود. ضمن اینکه موتور کرکره برقی بسیاری از ویژگی‌های آن را تشکیل می‌دهد و در ویژگی‌های دیگر آن نیز تأثیر بسیاری دارد. درصورتی‌که به دنبال خرید درب کرکره‌ای برقی هستید، حتماً به موتور استفاده‌شده در آن توجه لازم را داشته باشید. در ایران سه مدل موتور برای کرکره‌های برقی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد و درباره هریک نکاتی را بیان خواهیم کرد.

 1. موتور ساید

موتورهای ساید، قدرتمندترین نوع موتور کرکره برقی هستند. این موتورها برای درب‌های سنگین‌وزن، با تردد بالا و ابعاد بزرگ و وسیع مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای پارکینگ‌های مجتمع‌های بزرگ و پررفت‌وآمد انتخاب خوبی هستند. انتخابی که با استفاده از برق اضطراری می‌توان کیفیت استفاده از آن را بالا برد. ولتاژ برق مصرفی این موتورها در دو مدل 240 و 22 و ولت در بازار موجود است. البته باید در نظر داشته باشید که این نوع از موتور برای درب کرکره برقی، به دلیل استفاده از گیربکس قوی، سرعت کمی داشته و بالا رفتن آن مدت‌زمانی طول می‌کشد. معروف‌ترین برندهای سازنده این نوع از موتور، ساید تیونی، ساید بارزانته و ساید اس‌دی‌سی هستند.

 1. موتور سانتلار

اگر کرکره قدیمی دارید و به دنبال تبدیل آن به کرکره برقی هستید، می‌توانید از موتور سانتلار استفاده کنید. این موتور قدرت کمتری نسبت به موتورهای ساید دارد و برای درب‌هایی با وزن متوسط و محیط‌هایی با رفت‌وآمد کمتر مناسب است. البته این موتور به دلیل سختی‌هایی که در استفاده دارد، تا به امروز کمتر مورداستفاده قرار گرفته است. نصب سخت و مشکل این موتور، هزینه تعمیر بالای آن، استهلاک‌پذیری بالا و نیاز به قطعات بیشتر برخی از این موارد و عیب‌های این موتور هستند.

نمایی از موتور سانتلار به‌کاررفته در کرکره برقی

 1. موتور توبولار یا استوانه‎ای

برای درب‌هایی که وزن پایینی دارند و رفت‌وآمد کمی نیز دارند، استفاده از موتورهای توبولار توصیه می‌شود. این موتورها که با نام موتورهای استوانه‌ای درب برقی نیز شناخته می‌شوند، قابلیت به حرکت درآوردن درب‌هایی تا وزن 140 نیوتون را دارند. اندازه کوچک این موتورها و قابلیت استفاده در زمان قطعی برق از این موتور، از مزایای استفاده از آن هستند.

البته باید به یاد داشته باشید که موتورهای توبولار، مدل صنعتی نیز دارند که کمتر از آن نام برده می‌شود. مدل صنعتی این موتور برای وزن‌های بالا تا 500 کیلوگرم را جوابگو است. این موتورها رقیب خوبی برای موتورهای ساید بوده و گزینه مناسبی برای درب‌های بزرگ و با وزن زیاد هستند.


کرکره برقی بالکن
قیمت کرکره برقی در پارکینگ

تیغه‌های متفاوت استفاده شده در کرکره برقی

یکی از نکات مهم و اساسی که در خرید درب کرکره‌ای برقی باید به آن توجه لازم و کافی را داشته باشید، نوع تیغه استفاده شده در آن است. در این درب‌ها ممکن است انواع مختلفی از تیغه به کار رود. انواعی که در ظاهر و کاربرد درب تغییراتی را ایجاد می‌کند. برخی از این انواع تیغه برای کرکره برقی عبارت‌اند از:


حفاظ کرکره برقی

اجزای تشکیل‌دهنده و به‌کاررفته در کرکره برقی

درب‌های کرکره برقی دارای اجزای مختلف و بسیاری هستند که سبب کار کردن درب می‌شوند. در این بین برخی از اجزا در درب‌های مختلف، متفاوت بوده و دارای تنوع هستند. در این بخش قرار است تا اجزایی را که در بین تمامی انواع درب کرکره برقی یکسان و مشترک هستند را نام برده و از کاربرد و وظیفه‌ آن در این درب‌ها نکاتی را بیان کنیم. اجزای تشکیل‌دهنده یک درب کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. تیغه کرکره برقی
 2. محفظه کرکره برقی
 3. رول کرکره برقی
 4. ریل کرکره برقی
 5. ریموت کنترل کرکره برقی
 6. کنترل پنل کرکره برقی

خرید کرکره برقی پارکینگ

مزایای استفاده و خرید درب کرکره‌ای برقی

استفاده از کرکره‌های برقی و خرید درب کرکره‌ای برقی مزایای بسیاری دارد. مزایایی که تا به امروز سبب استقبال از این محصول شده است و جایگزین مناسبی از آن برای مدل‌های قبلی را ساخته است. این مزایا با همه تنوعی که این محصول دارد اما در بین تمامی انواع این محصول مشترک بوده و سبب محبوبیت روز افرون آن شده است. برخی از مزایای استفاده از درب کرکره برقی عبارت‌اند از:

 1. داشتن استحکام بالا و طول عمر مناسب
 2. استفاده از خواص ضدزنگ زدن
 3. بالا بردن سرعت باز و بسته شدن درب
 4. عدم استفاده از نیروی انسانی و جایگزین کردن آن با نیروی برق
 5. کاهش آلودگی صوتی در محیط
 6. امکان استفاده به‌صورت دستی
 7. اشغال فضای کم و بازتر کردن محیط
 8. امکان تجهیز به قفل الکترومکانیکی
 9. عدم نیاز به استفاده از قفل آویز

کرکره برقی رنگی
کرکره برقی از کجا بخرم

موارد تأثیرگذار در قیمت خرید درب کرکره‌ای برقی

زمانی که برای خرید درب کرکره‌ای برقی اقدام کنید، متوجه خواهید شد که کرکره‌های برقی دارای تنوع قیمت بسیاری متفاوتی هستند و در رنج قیمت‌های مختلفی وجود دارند. قیمت انواع مختلف کرکره برقی بستگی به نوع اجزای به‌کاررفته در آن. جنسی که دارد، متفاوت است. این تفاوت با توجه به نکاتی که تا به اینجا ذکر کردیم، بیان شده است. موتور عامل اصلی تعیین قیمت در کرکره‌ برقی بوده که نوع ساید آن بیشترین قیمت و در مدل توبولار کمترین قیمت را دارد. شرکت سازنده هر کرکره برقی نیز تعیین‌کننده اساسی قیمت بوده و سبب ایجاد تغییرات قیمت بسیاری در مدل‌های مختلف می‌شود. حتی ممکن است درب کرکره برقی مشابه و یکسان با برندهای مختلف را مشاهده کنید که قیمت‌های متفاوتی دارند. علاوه بر این جنس و ابعاد درب نیز در این موضوع تأثیرگذار هستند. قاعدتاً با افزایش سطح درب و وسیع‌تر شدن آن، میزان قیمت درب کرکره برقی بیشتر شده و هزینه بیشتری برای آن لازم است. البته در این بین باید توجه داشته باشید که قیمت کرکره برقی تنها هزینه ابتدایی که می‌پردازید، نیست. بهتر است از مدل‌های بادوام و باکیفیتی استفاده کنید که نیاز به تعمیرات کمتری را در آینده داشته باشند.


عکس کرکره برقی پارکینگ


کرکره برقی مانند کرکره های دستی قدیمی است که به غیر از موتور الکتریکی، مدار فرمان اضافه شده و توسط یک ریموت کنترل کنترل می شود. در واقع خودروها از قطعه ای به نام میکروسوئیچ استفاده می کنند و این قطعه مهمترین دلیل کرکره برقی آهن حفاظ اتوماتیک است.

اتحادیه کرکره برقی فلزسازه / نمایندگی کرکره برقی فلزسازه / بورس کرکره برقی فلزسازه / مرکز خرید کرکره برقی فلزسازه / فروش کرکره برقی فلزسازه / شرکت نصب کرکره برقی فلزسازه / کارگاه محصولات کرکره برقی فلزسازه / کارخانه کرکره برقی فلزسازه / تولیدی کرکره برقی فلزسازه / صنف کرکره برقی فلزسازه / حمل و نقل کرکره برقی فلزسازه / راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی فلزسازه / سامانه فروش کرکره برقی فلزسازه / کرکره برقی پیش ساخته فلزسازه.

مهم ترین عاملی که بر قیمت کرکره برقی تاثیر می گذارد به نوع متریالی که برای ساخت تیغه استفاده می شود بستگی دارد. به عنوان مثال کرکره برقی آهن سازه ارزان قیمت بسیار سبک هستند یا از مواد اولیه ضایعاتی ساخته می شوند. صفحات کرکره ای باید از مواد اولیه استاندارد ساخته شوند تا بتوانند امنیت این مکان یا سازه را برقرار کنند.

درب کرکره ای برقی چگونه کار می کند؟

اصل کار کرکره برقی آهن سازه فلز به این صورت است که تیغه از چپ و راست داخل لاستیک 6 یا 12 سانتی متری یا به اصطلاح پین راهنما وارد می شود.

اولین دمنده به لوله تشکیل شده از بالا متصل می شود. با فشار دادن ریموت کنترل برای نصب کرکره برقی دیجی صنعت، موتور روشن می شود. در نتیجه گیربکس موتور در جهت بالا حرکت می کند و دریچه گاز باز می شود و بالعکس.

چرخ دنده ها و موتور به لوله شفت که از قبل به صفحه نصب وصل شده است، نیرو وارد می کنند. در نهایت، این نیروی چرخشی بریچ را به سمت پایین حرکت می دهد، که بریچ را می بندد یا بلند می کند و دریچه بریچ باز می شود یا به دور میل بشکه می چرخد.

کرکره برقی فلزسازه از کجا بخرم / کرکره برقی فلزسازه چه مدلی بخرم / کدام طرح کرکره برقی فلزسازه را بخریم / بهترین مرکز تولید کرکره برقی فلزسازه کجاست / قیمت کرکره برقی فلزسازه چقدر است / بهترین مکان کرکره برقی فلزسازه برای خرید / کدوم کرکره برقی فلزسازه خوبه / کرکره برقی فلزسازه چی بهتره / قیمت روز کرکره برقی فلزسازه / فروش عمده کرکره برقی فلزسازه / فروشنده کرکره برقی فلزسازه / بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی فلزسازه / وزن کرکره برقی فلزسازه چقدره / کرکره برقی مقرون بصرفه فلزسازه / کدام نمونه کرکره برقی فلزسازه مناسب است / دستمزد ساخت کرکره برقی فلزسازه.

رنگ کرکره برقی

یکی از مزایای کرکره برقی ایمن فیکس تنوع رنگ است. این تنوع رنگ کاملا واقعی است. این به این معنی است که بیشتر رنگ هایی که می خواهید پیدا می شوند. تنها موضوع زمان و قیمت نابینایان است که به تصمیم شما بستگی دارد. در ضمن شما می تونید به صورت کاملا غیر استاندارد و الکترواستاتیک رنگ کنید که قبلا کامل توضیح دادم.

بدیهی است با توجه به اهمیت پروژه، این ویژگی امکان هماهنگی کرکره غلتکی با نمای سازه را فراهم می کند که با برخی مصالح ساختمانی مانند پنجره امکان پذیر نیست.

از طرفی کرکره ها در فضای باز و در معرض باد، باران، نور خورشید، رطوبت و غیره استفاده می شوند. و رنگ مورد استفاده برای تیغه ها باید به اندازه کافی دوام داشته باشد.

انتخاب کرکره برقی فلزسازه با کیفیت ترین / ارزانترین کرکره برقی فلزسازه / امنترین کرکره برقی فلزسازه / بهترین کرکره برقی فلزسازه / استحکام مقاومترین کرکره برقی فلزسازه / محکمترین کرکره برقی فلزسازه / ایمنترین کرکره برقی فلزسازه / زیباترین کرکره برقی فلزسازه / جدیدترین کرکره برقی فلزسازه / کم هزینه ترین کرکره برقی فلزسازه / پرقدرت ترین کرکره برقی فلزسازه / پیشرفته‌ترین کرکره برقی فلزسازه / کرکره برقی فلزسازه با دوام / کرکره برقی فلزسازه بینظیر.

ظاهر کرکره اتوماتیک

ظاهر کرکره برقی ایمن سازه تحت تاثیر رنگ، نوع و ابعاد ورق می باشد. ما انتخاب رنگ را تعریف کرده ایم که می تواند سفارشی شود و می توان آن را به ظاهر شخصیت متصل کرد.

اما نوع صفحه نمایش با توجه به کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد: صفحه نمایش کرکره برقی ایمن سازی (شفاف یا پلی کربنات)، کرکره آلومینیومی، کرکره فلزی و کرکره کرکره ای برای پنجره ها، درب های گاراژ و مغازه ها و از هر تیغه برای آن استفاده می شود. هدف.

محافظ صفحه شیشه ای شفاف یا پلی کربنات

کرکره برقی ایمن مارکت شیشه ای از مواد پلی کربنات ساخته شده اند. علاوه بر شفافیت، بسیار بادوام هستند، اتفاقاً در برابر سرقت نیز مقاوم هستند و بالاترین قیمت درب های نورد را دارند.

تیغه آلومینیومی

اما کرکره های آلومینیومی متنوع ترین هستند. با توجه به اینکه تقریبا تمامی مدل ها، سایزها و رنگ ها در بازار موجود است و بسیار پرطرفدار است.

تیغه فولادی

کرکره برقی از ورق فولادی ساخته شده اند و به دلیل وزن زیاد آنها نیاز به موتور بسیار قدرتمندی برای بالا و پایین بردن آنها می باشد. وزن بالای این تیغه ها به دلیل استحکام این براکت ها می باشد. اما نکته اصلی این است که این وزن اضافی می تواند مشکلاتی مانند تا شدن ناهموار و گیر کردن کرکره برقی ایمن مرکز را ایجاد کند و نصب این لت ها را بسیار حساس کند.

تیغه رول گیتور

آخرین نوع که می خواهم به شما معرفی کنم درب کرکره ای های رول گیتر هستند که بسیار محکم و بادوام و در عین حال زیبا هستند. این کرکره برقی ایمن صنعت اغلب در جواهر فروشی ها استفاده می شوند.

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی فلزسازه در فروشگاه آنلاین / خرید فوری کرکره برقی فلزسازه / راهنمای خرید کرکره برقی فلزسازه / کرکره برقی فلزسازه بدون واسطه / کرکره برقی فلزسازه ضد سرقت / اقتصادی ترین کرکره برقی فلزسازه / بهترین کرکره برقی فلزسازه در حال حاضر کدام است / کرکره برقی فلزسازه متری چند است.

مشخصات کرکره برقی

اجزای کرکره برقی ایمن کمک عبارتند از: تیغه، موتور، شفت لوله، ریل، صفحه صفحه، ریموت و گیرنده، کلاهک، مو، تیغه لبه، ارتالون، غلتک تفلون، چتر نجات. انتخاب و استفاده از هر یک از این قطعات با توجه به کاربرد آن و قیمت کرکره متناسب با آن متفاوت است.

استفاده از کرکره برقی

کرکره برقی ایمن اصفهان برای محافظت از پنجره ها، درب مغازه ها و درب های گاراژ استفاده می شود. جالب است بدانید که استفاده از کرکره برقی به عنوان درب گاراژ قبلا مطرح نبود. اما از آنجایی که درب های کرکره ای جدید به بازار آمدند که موتوری و برقی بودند، می توان از کرکره برقی برای پارک درب های گاراژ به جای درب های آهنی و لولایی استفاده کرد.

عکس و تصاویر کرکره برقی فلزسازه / گالری نصب کرکره برقی فلزسازه / مدل و طرح جدید کرکره برقی فلزسازه / کاتالوگ کرکره برقی فلزسازه / کرکره برقی فلزسازه با کیفیت بالا / گارانتی کرکره برقی فلزسازه / خدمات پس از فروش کرکره برقی فلزسازه / کرکره برقی فلزسازه داخلی / کرکره برقی فلزسازه خارجی.

این کار واقعا مقرون به صرفه بود و کار را آسان می کرد و در از راه دور بود. این اتفاق با انتشار و ظهور مدارهایی با قابلیت اتصال اپتیکال و فلاش رخ داد و روز به روز متداول و طراحی شد.

قوانین طراحی پارکینگ در نقشه شهرداری

نه برای ویترین و مغازه ها، اما شهرداری یک سری مقررات برای درهای بسته کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان وضع کرده است. مهمترین عامل ضوابط طراحی پارکینگ مصوب شهرداری است. من این 9 قانون را به شما داده ام که بسیار مهم هستند.

ابعاد استاندارد درب های پارکینگ

ابعاد درب پارکینگ، حداقل عرض مفید ورودی باید 300 سانتی متر و ارتفاع 180 سانتی متر باشد. کرکره تا عرض 14 متر و ارتفاع 9 متر قابل ساخت و اجرا می باشد و قیمت کرکره. البته تحت شرایط و رعایت المان های خاص در ساخت تیغه ها.

امروزه با پیشرفت و پیشرفت علم و فناوری، برق در بسیاری از مغازه ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان درب ها کاربرد و مزایای زیادی دارند، معمولا در ورودی پارکینگ ها، مغازه ها، رستوران ها و سایر مکان های حمل و نقل نصب می شوند.

درب های برقی بدون استفاده از نیروی فیزیکی به طور خودکار باز و بسته می شوند.

مزیت داشتن درب لولایی:

* امنیت بالای کرکره برقی حفاظ چی نسبت به قدیمی ها و دارای مقاومت بالایی هستند.

* رنگ ها و طرح های متنوعی که می توانید برای خاص ساختن ساختمان خود استفاده کنید.

* با هر ماده شوینده ای قابل شستشو است و آسیبی نمی بیند.

* درب با ریموت کنترل بدون نیاز به دست باز و بسته می شود.

* هنگامی که برق قطع می شود، می توانید به راحتی درب را به صورت دستی باز و بسته کنید.

* در برابر تمامی شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد و هیچ آسیبی به درب باد وارد نمی شود.

* می توانید به راحتی از درب کرکره استفاده کنید و نیازی به قفل کردن آن نیست.

قطعات استاندارد برای درب بازکن گاراژ؟

ابعاد استاندارد کرکره برقی حفاظ کمک باید مطابق با الزامات و ابعاد وسایل نقلیه عبوری باشد. اما طبق مقررات شهرداری، ابعاد استاندارد کرکره پارکینگ حداقل 300 سانتی متر عرض و 200 سانتی متر ارتفاع می باشد. اما هیچ محدودیتی برای این درها وجود ندارد.

کزکزه برقی را محاسبه کنید؟

برای محاسبه قیمت نصب و تعمیر کرکره باید ابعاد کرکره را در هزینه تیغه انتخابی و موتور مورد نیاز ضرب کرد.

کرکره برقی رنگ سفید فلزسازه / کرکره برقی رنگ کرم فلزسازه / کرکره برقی رنگ طلایی و زرد فلزسازه / کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی فلزسازه / کرکره برقی رنگ قرمز فلزسازه / کرکره برقی رنگ آبی فلزسازه / کرکره برقی رنگ سبز فلزسازه / کرکره برقی رنگ بنفش فلزسازه / کرکره برقی رنگ نارنجی فلزسازه / کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب فلزسازه / کرکره برقی رنگ روشن فلزسازه / کرکره برقی رنگ تیره فلزسازه / کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص فلزسازه.

چگونه موقعیت چشم ها را اندازه گیری کنیم؟

برای اندازه گیری مساحت نصب زنجیر، عرض مفید دهانه کرکره ای که قرار است نصب شود در ارتفاع اضافه شده 40 سانتی متر ضرب می شود.

آیا درها در برابر سرقت بسته هستند؟

برای همه ما برقراری امنیت و آرامش بخشی از وظیفه ما در زندگی است. به عنوان مثال در گذشته برای امنیت در فروشگاه قفلی را زیر کرکره قرار می دادیم تا کسی نتواند قفل را باز کند اما امروزه سارقان به راحتی قفل را باز کرده و به فروشگاه شما دسترسی پیدا می کنند. .

کرکره برقی لوکس فلزسازه / کرکره برقی مدرن فلزسازه / کرکره برقی کلاسیک فلزسازه / کرکره برقی لاکچری فلزسازه / کرکره برقی سلطنتی فلزسازه / کرکره برقی شیک فلزسازه / کرکره برقی زیبا فلزسازه / کرکره برقی ایده‌آل فلزسازه / کرکره برقی درجه یک فلزسازه / کرکره برقی حرفه ای فلزسازه.

برای امنیت خانه از حفاظ آهنی برای قفل پنجره ها و درها استفاده می کنیم.

اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن درب های کرکره ای ضد سرقت دیگر نیازی نیست نگران امنیت خانه و مغازه خود باشید چرا که این نوع درب ها بسیار بادوام هستند و باز و بسته نمی شوند. کنترل از راه دور غیر از آنهایی که دارید.

هنگام خرید گریل برقی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

* به جایی که می خواهید از کرکره برقی استفاده کنید دقت کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، مثلاً می خواهید از کرکره برقی برای ایمنی استفاده کنید یا برای راحتی خودتان.

* در نظر بگیرید که پلاک های استفاده شده با قفل برقی ضد سرقت و برش چقدر برای شما اهمیت دارد و پلاک مناسب را انتخاب کنید و بر اساس این موضوع پلاک ها را بررسی کنید.

نحوه باز و بسته کردن دریچه پارکینگ

باز و بسته کردن سانروف هنگامی که دکمه باز یا بسته را روی کنترل از راه دور فشار می دهید، سانروف جمع می شود، خودرو می تواند به داخل یا خارج شود و سانروف بسته نمی شود. اجازه دهید خودرو عبور کند.

کرکره های برقی با فشار یک کلید به راحتی باز و بسته می شوند و برای بازکردن درب گاراژ مجبور نیستید از خودرو خارج شوید و خطر سرقت خودرو شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

همین امروز کرکره برقی فلزسازه با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت فلزسازه / کرکره برقی دیوار فلزسازه / کرکره برقی شیپور فلزسازه / کرکره برقی نرم افزار ترب فلزسازه / کرکره برقی بازار فلزسازه / کرکره برقی ایمالز فلزسازه.

کرکره یک انتخاب عالی برای خانه ویلایی است

درب کرکره ای های پنجره برای محافظت و حفاظت از امنیت ساختمان یا ویلای شما بسیار راحت هستند و کاربردهای زیادی دارند و با هزینه ای کم می توانید امنیت ساختمان یا ویلای خود را افزایش داده و راحتی آن را بیشتر کنید.

قیمت کرکره برقی بر چه اساسی تعیین می شود؟

برای قیمت اره برقی ابتدا باید قیمت تیغه برقی انتخابی و قیمت خودروی مورد نظر خود را محاسبه کنید و در نهایت قیمت اره برقی خود را دریافت کنید.

عوامل دیگری از جمله موتور و تیغه در قیمت کرکره برقی سازه سنتر موثر است که یکی از آنها محل نصب و اندازه کرکره است.

کرکره برقی در تهران فلزسازه / کرکره برقی در کرج فلزسازه / کرکره برقی در دماوند فلزسازه / کرکره برقی در ساوه فلزسازه / کرکره برقی در پرند فلزسازه / کرکره برقی در پردیس فلزسازه / کرکره برقی در شهریار فلزسازه / کرکره برقی در اندیشه فلزسازه / کرکره برقی در لواسان فلزسازه / کرکره برقی در آبسرد فلزسازه / کرکره برقی در چالوس و متل قو فلزسازه.

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت کرکره برقی یکی از موضوعاتی است که خریداران معتبر را با چالش جدیدی مواجه می کند زیرا قیمت کرکره برقی در نقاط مختلف فروش یکسان نیست.

در بازار امروز و از آنجایی که کرکره برقی برای هر مغازه و شرکتی ضروری است، مراکز فروش کرکره برقی قیمت کرکره برقی را به صورت بی ثبات و لحظه ای تغییر می دهند.

به طوری که در حال حاضر ممکن است، تمام قیمت کرکره های برقی می تواند تغییر کند و بالا یا پایین شود.

وب سایت فلزسازه برای مشتریان محترم که از فراز و نشیب قیمت برق خسته شده اند راه حلی در نظر گرفته است که خیال مشتریان را راحت می کند.

قیمت کرکره برقی با توجه به موقعیت جغرافیایی هر مکان در نوسان بالا و پایین می باشد که همواره مشکلاتی را برای خریداران ایجاد می کند.

قیمت کرکره برقی در فروشگاه اینترنتی فلزسازه به هیچ وجه تغییر نمی کند و قیمت کرکره برقی در فلزسازه کاملا ثابت و کاملا مهم می باشد.

تغییرات در قیمت تعطیلی به دلیل محدودیت های حمل و نقل

یکی از مهم ترین مشکلاتی که خریداران اینترنتی کرکره برقی سازه تک دارند این است که قیمت کرکره برقی به دلیل محدود بودن محدوده ارسال از فروشگاه ها می تواند تغییر و افزایش قابل توجهی داشته باشد.

قیمت کرکره برقی بسته به متراژ ثبت شده برای ارسال توسط مشتری ممکن است تغییر کند و در این صورت احتمال افزایش قیمت کرکره برقی وجود دارد.

کرکره برقی خوزستان فلزسازه / کرکره برقی سیرجان فلزسازه / کرکره برقی ایران شهر فلزسازه / کرکره برقی زاهدان فلزسازه / کرکره برقی آبادان فلزسازه / کرکره برقی بندر دیلم فلزسازه / کرکره برقی بندر گناوه فلزسازه / کرکره برقی بندر ترکمن فلزسازه / کرکره برقی آستارا فلزسازه / کرکره برقی بندر لنگه فلزسازه / کرکره برقی بوشهر فلزسازه / کرکره برقی بندر ماهشهر فلزسازه / کرکره برقی بندر عباس فلزسازه / کرکره برقی بندر امام خمینی فلزسازه / کرکره برقی رفسنجان فلزسازه / کرکره برقی کرمان فلزسازه / کرکره برقی نوشهر فلزسازه / کرکره برقی رامسر فلزسازه.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی رعدجوش یکی از موضوعاتی است که خریداران محترم را با چالش های جدیدی مواجه می کند چرا که قیمت کرکره برقی در مراکز توزیع مختلف یکسان نیست.

در بازار امروز و چون کرکره برقی برای هر فروشگاه و شرکتی اهمیت دارد، مراکز فروش کرکره برقی با نوسانات و مدتی قیمت کرکره برقی را تغییر می دهند.

به گونه ای که در یک زمان ممکن است، تمام قیمت کرکره برقی می تواند تغییر کند و بالا یا پایین شود.

وب سایت فلزسازه راه حلی را به مشتریان گرامی که از قیمت کور برق بالا و پایین به تنگ آمده اند ارائه می دهد که خیال مشتری را راحت می کند.

قیمت کرکره برقی با توجه به موقعیت جغرافیایی هر مکان در نوسان است که همیشه برای خریداران مشکل ساز است.

البته بسیار مهم است که قیمت کرکره برقی حفاظ سازان در فروشگاه اینترنتی فلزسازه به هیچ وجه تغییر نکند و قیمت کمپینگ برقی در فلزسازه کاملا کامل و ثابت باشد.

تغییر قیمت کرکره برقی به دلیل محدودیت حمل و نقل

یکی از مهم ترین مشکلاتی که خریداران برق به صورت آنلاین با آن مواجه هستند این است که قیمت برق به دلیل حجم تحویل از فروشگاه می تواند تغییر و افزایش قابل توجهی داشته باشد.

قیمت کرکره برقی حفاظ سرویس بسته به منطقه ارسال ثبت شده توسط مشتری ممکن است تغییر کند و در این صورت قیمت کرکره برقی افزایش می یابد.

اما وب‌سایت فلزسازه متعهد است که تمامی قفل‌های الکترونیکی خود را بدون تغییر قیمت ناگهانی به درب کرکره برقی حفاظ صنعت مصرف‌کننده برساند.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا فلزسازه طراحی هر نوع کرکره مدرن فلزسازه کرکره طرح چوب سلطنتی فلزسازه تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی فلزسازه مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک فلزسازه کرکره ورودی راه پله فلزسازه مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان فلزسازه کرکره برقی شیشه ای پنجره فلزسازه کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان فلزسازه کرکره حیاط ساده و زیبا فلزسازه کرکره برقی لوکس فلزسازه نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط فلزسازه ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد فلزسازه تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان فلزسازه کرکره برقی حیاط شیک فلزسازه هزینه تعمیر مدل کرکره منزل ریموت کنترلی فلزسازه مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات فلزسازه نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک فلزسازه کرکره پنجره و بالکن کرکره باغ و ویلا فلزسازه کرکره باغی برقی ریموتی شیک فلزسازه و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی فلزسازه را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن فلزسازه کرکره ورودی ویلایی باغ فلزسازه در ویلایی شیک فلزسازه کرکره ویلایی کلاسیک فلزسازه کرکره برقی ویلا لاکچری.

دو عامل اصلی موثر بر قیمت درب کرکره ای برقی

شایان ذکر است که 2 عامل اصلی که در تعیین قیمت قایق برقی موثر است تیوب قایق برقی و موتور قایق برقی است که البته پارامترهای دیگری مانند نوع و اندازه قایق نیز وجود دارد. و گیرنده موتور الکتریکی و همچنین تعداد سنسورها بر قیمت موتور الکتریکی تاثیر می گذارد.

همانطور که در این صفحه مشاهده می کنید ما کلیه قطعات کرکره برقی را با نوع، مارک و قیمت ارائه می دهیم و قیمت کرکره برقی شما بسته به تیغه و موتور مورد استفاده متفاوت خواهد بود.

ما در گروه صنعتی و تولیدی فلزسازه همواره سعی می کنیم علاوه بر خدمات باکیفیت، قیمت کرکره برقی حفاظ مارکت را منصفانه و بعضاً کمتر از سایر مراکز کنیم زیرا اولویت ما رضایت مشتریان عزیز است و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد. بر این مبنا.

علاوه بر موارد فوق، برخی از شرکت ها هزینه نصب کرکره برقی را نیز به قیمت کرکره برقی اضافه می کنند. اما قیمت فوق برای نصب کرکره برقی حفاظ مارکت ایران می باشد و شامل کلیه متعلقات از قبیل شفت، گیرنده، ریموت کنترل، بلبرینگ و صفحه می باشد.

کرکره برقی متری چند

در این مقاله به دنبال آن بودیم تا نکات اساسی را برای خرید درب کرکره‌ای برقی بیان کنیم. نکاتی که به شما کمک کند تا بتوانید به‌خوبی با این محصول و انواع موجود آن در بازار آشنا شوید و اطلاعات کاملی را در این باره کسب کنید. از چیستی این محصول تا انواع دسته‌بندی برای این محصول را موردبررسی قرار دادیم و مدل‌های مختلف آن را شناسایی کردیم. پس از آن، به اجزای تشکیل‌دهنده این نوع از درب پرداختیم و پس از آن دلایل محبوبیت و مزایای استفاده از آن را نیز بیان کردیم. در انتها نیز به قیمت و نکات تأثیرگذار در هزینه‌های خرید درب کرکره‌ای برقی پرداختیم. نکاتی که امید است توجه شما را به خود جلب کرده باشد و برای شما اطلاعات مفید و کاملی را به ارمغان آورده باشد.

کرکره برقی اتوماتیک (درب کنترل از راه دور) باید از بهترین نوع تیغه ساخته شود که کرکره برقی مخصوص پنجره و بالکن از تیغه های شفاف پلی کربنات و کرکره های پارکینگ و مغازه با تیغه های فولادی تولید می گردند. این نوع درب کرکره ای برقی یا کرکره ریموت کنترل اتوماتیک که به روش ریخته‌گری تولید می‌شود از استحکام بالاتری نسبت به کرکره ساده برخوردار است. مراحل ساخت تیغه کرکره اتوماتیک یا تیغه کرکره ریموت اکسترود شده به شرح زیر است: فشار وارد شده توسط پرس اکستروژن بر روی مواد مذاب آلومینیوم به طوری که آلومینیوم به شکل تیغه کرکره از قالب خارج شود، استحکام تیغه‌ها را افزایش می‌دهد. کرکره‌های برقی اتوماتیک یا تیغه های کرکره از راه دور و همچنین در مراحل زیر سختی کار بر روی تیغه کرکره برقی استاندارد انجام می‌شود که ممکن است در تیغه های کرکره برقی ارزان انجام نشود.
Call Now Buttonسفارش خرید🛒 09126788378