درب حیاط فلزی ساده و فرفورژه


درب حیاط فلزی، به ویژه درب فرفورژه آهنی ساده و شیک، به دلیل طراحی زیبا و استحکام بالا، گزینه های بسیار محبوبی برای خانه ها و ویلاها هستند. قیمت درب فرفورژه پارکینگ بسته به طراحی و ابعاد آن متفاوت است. انواع مختلفی از درب فلزی فرفورژه سلطنتی برای ساختمان ها وجود دارد که هر کدام با دقت و هنر بالا طراحی شده اند. همچنین، ساخت درب ویلایی حیاط به شکل های مدرن و کلاسیک امکان پذیر است و می توان با بررسی لیست قیمت درب حیاط آهنی و درب فرفورژه ویلایی ساختمان، بهترین انتخاب را داشت.


درب آهنی فرفورژه حیاط

خرید انواع درب آهنی

مرکز ساخت درب خانه با در نظر گرفتن نیاز مشتریان سعی دارد تا انواع مختلف درب را از لحاظ ابعاد و اندازه تولید و ارائه دهد. معمولاً درب خانه برای درب ورودی و پارکینگ یا درب بخش داخلی تولید می شوند. نیاز است برای هر فضا از طراحی های خاص آن استفاده گردد. انتخاب یک مجموعه معتبر تأثیر زیادی در کیفیت نهایی کار می گذارد.

درب فلزی حیاط ساده و زیبا به عنوان دریچه ای برای ورود و خروج از منزل است. در هنگام سفارش و یا خرید درب حیاط ویلا باید به طرح و رنگ و جنس آن توجه کنید و مدل درب ویلایی را خریداری کنید تا با نمای خارجی ساختمان شما مطابقت و همخوانی دارد. درب حیاط و درب باغ جزء اولین بخش هایی از نمای ساختمان هستند که در نگاه اول دیده می شوند . به همین خاطر در انتخاب درب حیاطی ساختمان می بایست دقت لازم را به خرج داد . بد نیست مواردی را در خصوص انتخاب درب آهنی حیاط و درب پارکینگ مطرح نماییم . درب حیاط (Gate) در قسمت ورودی اصلی قرار دارد بنابراین باید دارای ویژگی های مناسبی باشد تا به گونه ای سبک و فضای خانه را تعریف کند. مدل درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد باید با محوطه حیاط و فضای اطراف هماهنگی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعریف کننده سبک معماری داخلی و سلیقه صاحب خانه می باشند و با رویت کردن درب ورودی باغ فهمیده می شوند. رنگ درب، مدل، طراحی و… از جمله این عوامل هستند.


یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی و جلوه نمای یک خانه یا هر آپارتمانی درب آن است، این روزها مانند هر وسیله دیگری درب ها نیز در طیف وسیعی از تنوع تولید می شوند و همچنین دارای طرح های بسیار زیبایی هستند. می دانیم که درب فلزی یکی از انواع دربی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. در حقیقت استحکام و زیبایی این درب ها سبب محبوب بودن آن ها می شود.

درب حیاط ویلایی

خرید درب فلزی

درب یکی از مهم ترین اجزای ساختمان است. اهمیت آن سبب شده تا نتوان آن را حذف کرد. به بیانی بهتر از اجزای اصلی و جدا نشدنی ساختمان ها درب ورودی است. به طور کلی استفاده از درب امکانات زیادی را برای افراد فراهم می کند. از جمله این امکانات می توان به این نکات اشاره کرد که با استفاده از درب ورودی امکان کنترل ورود و خروج به یک مکان خاص فراهم می شود. این مکان خاص می تواند یک اتاق، ساختمان یا حتی یک باغ باشد. به عنوان مثال با استفاده از درب برای باغ می توانید تا حد زیادی از ورود حیوانات مختلف به درون محوطه باغ جلوگیری کنید. درب ها از گذشته تاکنون تغییرهای زیادی داشته اند. در گذشته بیشتر از چوب برای ساخت درب استفاده می شده است. امروزه پیشرفت تکنولوژی صنعت تولید درب را نیز متحول کرده است. انواع درب با جنس های مختلف به صورت ثابت یا متحرک در بازار موجود هستند . در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب نظیر درب حیاط، درب ویلایی، درب فلزی یا حتی درب فرفورژه می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت درب آهنی حیاط و درب ماشین رو کلاسیک با توجه به وزن فلز و فرفورژه درب فلزی محاسبه می شود که در بیشتر ساختمان هایی که دارای نمای درب ورودی کلاسیک دارند گزینه اول محسوب میشود. با توجه به این که ساخت مدل های درب حیاط و درب پارکینگ ساختمان های مسکونی، ادراری و ویلایی به عنوان نقطه کانونی مورد توجه افراد قرار میگیرد، خرید و نصب درب فلزی آپارتمان و ساختمان های کلاسیک برگرفته از همین نوع معماری است. افزایش زیبایی نمای خارجی با نصب درب پارکینگ در این نوع از ساختمان ها به شدت تحت تاثیر طرح درب ورودی ساختمان است.

درب آهنی فرفورژه، ساخت و نصب فرفورژه درب، نکات مهم در زمان خرید درب ورودی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ویلایی مدرن، دروازه های آهنی ویلایی، جدیدترین درب ورودی ساختمان، درب ورودی ساختمان کلاسیک، جدیدترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان، انواع درب فلزی تک لنگه، درب حیاط ساده و زیبا یک لنگه، قیمت درب آهنی کیلویی، درب و پنجره آهنی جدید، طرح های درب و پنجره آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت ساخت درب و پنجره آهنی، درب حیاط فلزی، هماهنگی طرح درب با معماری نمای ساختمان، باز و بست درب آهنی با فشار یک انگشت، از کجا درب فلزی فرفورژه مقاوم و با کیفیت بخرم؟ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، تولید درب های فلزی فرفورژه، جوشکاری و رنگ کاری درب فلزی، تفاوت درب فرفورژه ورودی ماشین رو و نفررو چیست؟، دروازه حیاط ساده و شیک، درب ویلایی حیاط دو لنگه پارکینگ، مدل درب آهنی ورودی خانه، درب فرفورژه فلزی مدل های روز و جدید، درب فرفورژه تک لنگه، درب آهنی حیاط سه لنگه، عکس درب حیاط لاکچری، درب فلزی ویلا باغ، درب ورودی ساختمان آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، کاتالوگ جدیدترین مدل درب فلزی ورودی ساختمان، انواع فرفورژه درب، لیست قیمت درب فرفورژه درب ویلایی، درب حیاط آهنی، درب دروازه ویلایی، قیمت درب ویلایی فرفورژه، خرید درب حیاط ساختمان، تولید انواع درب حیاط فلزی، درب ورودی حیاط از کجا بخرم، قیمت درب ویلایی، قیمت درب فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط، درب ویلایی، درب فرفورژه، درب فرفورژه حیاط، درب ورودی فرفورژه، درب حیاط ساختمان.


درب فرفورژه ساختمان

درب فلزی

به طور کلی هدف از طراحی و استفاده از درب ورودی نظیر درب ورودی حیاط ساختمان، ویلا باغ افزایش امنیت آن است. همان طور که اشاره کردیم برای ساخت درب از جنس های مختلفی استفاده می شود . یکی از رایج ترین انواع درب، درب فلزی است. دربی که جنس آن ها از فلز است در مقایسه با دیگر انواع درب از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار هستند. از طرفی دیگر به نوعی عایق دما نیز محسوب می شوند. درب فلزی کاربردهای بسیار زیادی دارند. از جمله کاربردهای این نوع درب ها می توان به این مورد اشاره کرد که از آن ها برای ساختمان های لوکس و بزرگ استفاده می شود. ناگفته نماند ویژگی های منحصربه فرد فلز و درب فلزی سبب شده تا برخی از انواع درب فلزی هزینه بالایی داشته باشند، اما به طور کلی کیفیت آن ها بالا است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی های درب فلزی می پردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت کیلویی درب اهنی فرفورژه و درب دست ساز متفاوت است و در بین تمام درب پارکینگی فلزی و درب فرفورژه دستساز مانند درب الیزه و درب هخامنش را میتوان یک درب مدرن لوکس و زیبا تعریف کرد. نوع چیده مان قطعات در مرکز تولید و خرید هر متر درب آهنی و درب لوکس فرفورژه با توجه به سلیقه و مهارت تولید کننده انجام میشود و رنگ درب فلزی لوکس نیز توسط خریدار بصورت درب حیاط رنگ سفید و درب فلزی مشکی و طلایی و درب ویلایی رنگ قهوه ای سوخته سفارش داده می شود. معمولا رنگ درب لوکس مشکی طلایی و سفید طلایی هستند. انواع مختلفی از درب پارکینگ اهنی را میتوان طراحی و تولید کرد.

درب حیاط آهنی جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط جدید، درب حیاط ساده و ارزان، درب ویلایی کلاسیک، درب فرفورژه ورودی منزل، دروازه آهنی، درب ورودی ویلا فلزی، درب باغ ویلا لاکچری کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ویلایی ارزان، مدل درب حیاط ساده و شیک و دو لنگه، درب حیاط ساده و آهنی، عکس درب حیاط، درب حیاط کلاسیک، درب باغ ویلا، تعویض درب باغ قدیمی، قیمت درب باغی، قیمت درب پارکینگ مدرن، مدل درب پارکینگ منزل، درب آهنی ورودی ساختمان، درب فلزی ورودی ساختمان، درب فرفورژه ورودی ساختمان، درب حیاط ورودی ساختمان، درب ویلایی ورودی ساختمان، قیمت درب آهنی کیلویی برای ورودی حیاط ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، تولید درب حیاط ویلایی فرفورژه، درب فلزی مدرن، دستمزد آهنگری کیلویی درب حیاط فرفورژه، قیمت ساخت هر کیلو درب آهنی، درب آهنی حیاط برای ورودی خانه باغ ویلایی، قیمت درب ورودی ساختمان دو لنگه آهنی، درب حیاط فلزی شیک و مدرن، مدل درب حیاط کلاسیک و سنتی، درب حیاط ساده و شیک، دروازه حیاط شیک و جدید، درب ورودی پارکینگ حیاط ساده و زیبا، درب حیاط آهنی ساده تک لنگه؛ دو لنگه و سه لنگه، درب حیاط پارکینگی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط خانه، درب حیاط جنس آهنی ورودی آپارتمان مسکونی، درب ورودی حیاط ساختمان مسکونی، درب فلزی ساده حیاط برای محوطه بزرگ، درب حیاطی مدرن، در حیاط شمالی و جنوبی، انتخاب درب حیاط فلزی برای باغ ویلا، درب آهنی تاج دار، درب ورودی حیاط ویلا، درب حیاط ویلایی جدید، درب حیاط خانه ویلایی، درب حیاط ویلایی مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط ویلایی کلاسیک، درب حیاط ویلایی ساده و شیک، درب حیاط ویلایی مدرن با طراحی مشبک.


درب آهنی باغ

درب فرفورژه

فرفورژه یکی از فلزاتی که به دلیل ویژگی های خاصش از محبوبیت زیادی برخوردار است. این فلز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. حالت پذیر بوده و این خاصیت تغییر و تحول سبب شده تا در موارد بسیار زیادی از آن استفاده شود. به بیانی بهتر فلز فرفورژه قابلیت طراحی دارد و این موضوع سبب شده تا طرح های بسیار زیبا و ظریف با استفاده از آن قابل اجرا باشد. بیشترین محبوبیت این فلز هم به همین دلیل است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی های درب ساخته شده از فلز فرفورژه می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین درب ویلایی فلزی کلاسیک که امروزه میتوانند در میان درب لوکس قرار بگیرند درب فرفورژه طرح دار و درب تولیدی برش لیزری هستند. امکان استفاده از خلاقیت و تغییر طرح درب باغی و درب گل نرده دار فرفورژه و دروازه پارکینگ با توجه به نمای ساختمان را میتوان از مهمترین عوامل زیبا شدن درب لوکس دانست.

درب حیاط ویلایی مدرن با رنگ های طلایی؛ سفید؛ مشکی و قهوه ای سوخته، درب حیاط ماشین رو کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط با طرح زیبا لاکچری، درب حیاط شیک و مدرن، درب حیاط نفر رو به همراه درب ماشین رو، درب حیاط مدرن و جدید، درب حیاط طرح دار، درب حیاط کوچک شیک، شکل درب حیاط، زیباترین درب حیاط فرفورژه، عکس در حیاط شیک، طرح های درب حیاط، نمونه درب حیاط، مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، طرح در حیاط خانه، عکس درب حیاط ویلایی، درب ورودی حیاط به ساختمان، قیمت درب حیاط ساده و زیبا، درب آهنی حیاط ماشین رو، درب حیاط آهنی با قیمت مناسب، قیمت درب حیاط بزرگ، قیمت درب حیاط آهنی، درب پارکینگ حیاط سه متری، درب حیاط پیش ساخته، قیمت درب حیاط سبک وزن، تعویض درب حیاط قدیمی با مدل جدید، درب حیاط فلزی ماشین رو، خرید فوری درب حیاط، درب حیاط نرده ای، فروش درب حیاط، درب حیاط ارزان قیمت کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب حیاط تک لنگه ساده، درب حیاطی ورودی ساختمان، قیمت نصب و تولید درب حیاط، هزینه ساخت درب حیاط ویلا چقدر است، قیمت درب حیاط با گلنرده فرفورژه، خرید درب حیاط آهنی آماده، خرید درب حیاط لوکس کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط آهنی سبک بزرگ.


درب حیاطی ساده

_ یکی از مهم ترین ویژگی های درب فرفورژه که سبب استفاده زیاد از آن شده است، استحکام بالای آن است. ظاهر فرفورژه ممکن است ظریف و با طرح های ریز باشد، اما بهتر است بدانید درب فرفورژه با وجود ظرافت از استحکام بالایی برخوردار است. استحکام بالا به معنای مقاومت بالای این نوع درب است. در نتیجه سالیان زیادی می توانید از این نوع درب استفاده کنید، بدون اینکه نیاز به تعویض آن باشد. ویژگی دیگر درب فرفورژه که می توان به آن اشاره کرد زیبایی و ظرافت طرح های آن است. امروزه در نمای ساختمان ظاهر درب و پنجره از اهمیت بالایی برخوردار است . استفاده از فرفورژه برای این نما ظاهر بسیار زیبایی به آن می بخشد. تنوع هم از دیگر ویژگی های محصولات ساخته شده با فرفوژه نظیر درب است. تنوع این سبک بسیار بالا است به نحوی که با هر سلیقه ای که باشید می توانید درب فرفورژه موردنظر خود را انتخاب کنید. همان گونه که اشاره کردیم استحکام و مقاومت فرفورژه بالا است. این موضوع سبب می شود تا دربی که از جنس فرفورژه ساخته می شوند، به مراقبت زیادی نیاز نداشته باشند.

تاثیردرب ورودی ساختمان مسکونی و درب یک ویلا بسیار زیاد است. قیمت طرح در حیاط مدل تک لنگه و دو لنگه بر اشاش قیمت روز آهن است که یک درب زیبا و شیک میتواند عظمت و ابهت ویلا را دو چندان کند. با توجه به پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجه در بخش اجرای ساخت ویلا در ایران، انواع مختلف و متنوعی از مدل های درب فلزی ورودی ساختمان با توجه به نیاز طراحان و مهندسین ، در مرکز درب آهنی ورودی ساختمان تولید شده است. عکس های جدید درب پارکینگ شمالی و درب فلزی جنوبی و تصاویر درب ورودی خانه ویلایی را میتوان دز زیر مشاهده نمود که از قطعات اولیه مختلف تولید گردیده که این امر ساخت درب و خرید درب آهنی و فلزی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان بیشتر به شرایط آب و هوایی محل ویلا بستگی دارد.

قیمت درب حیاط ویلایی، درب حیاط زیبا، قیمت درب حیاط خانه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط آهنی با طرح هنری، تولید درب حیاطی مدرن و شیک، درب حیاط با طرح گل و گیاهان و حیوانات، خرید درب حیاط ساده و طرح دار، درب حیاطی دو لایه و یک لایه، درب حیاط پارکینگ، درب حیاط مدرن سفارشی، درب حیاط با ستون، درب حیاط با طرح هنری، درب حیاط با الگو سفارشی، خرید درب فلزی حیاط، فروش درب آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی پیش ساخته، درب آهنی خانه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی ماشین رو، درب آهنی حیاط، درب آهنی کوچک و بزرگ حیاط، قیمت درب آهنی حیاط آپارتمان، قیمت درب آهنی ویلایی، درب آهنی ورودی آپارتمان، درب آهنی ورودی خانه، درخواست مشاوره برای دریافت لیست قیمت درب حیاط شیک و مدرن، درب حیاط آپارتمانی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی آپارتمان، خرید درب ورودی ساختمان، درب ورودی آپارتمان شیک، درب ورودی ساختمان مسکونی، درب ورودی ساختمان آهنی ساده، درب ساختمان جنس فلزی، خرید درب ورودی منزل، مدل درب ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، طرح درب ورودی ساختمان، جدیدترین درب حیاط ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی خانه، درب ورودی حیاط ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط طرح سرباز هخامنشی، مدل درب پارکینگ جنوبی دو لنگه و سه لنگه، انواع درب حیاط سه متری، مشاوره در انتخاب درب ورودی، مشخصات درب حیاط، حداقل عرض و ارتفاع درب ماشین رو، نحوه نصب درب حیاط، نصب درب حیاط در انواع شرایط آب و هوایی، ساخت درب حیاط، نحوه ساخت درب فلزی حیاط، نقشه ساخت درب حیاط، ساخت درب حیاط با پروفیل کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، رنگ درب حیاط ساده و شیک، درب حیاط سفید مشکی، درب حیاط سفید طلایی، درب حیاط مشکی طلایی، درب حیاط قهوه ای سوخته، نمای بیرونی درب حیاط.


درب خانه ویلایی

در خصوص کاربرد فرفورژه هم بهتر است بدانید که استفاده از آن برای طراحی درب ورودی تنها یکی از کاربردهای آن است . شاید برای شما جالب باشد که بدانید از فرفورژه حتی برای مبلمان و دکور منزل نیز استفاده می شود. در برخی از سبک های مبلمان که مبلمان تزیین خاصی دارد نظیر پشتی و دسته مبل با طرح خاص، برای اجرایی کردن این طرح ها از فرفورژه استفاده می شود. در توضیح بیشتر در مورد فرفورژه لازم به توضیح است که برخی از افراد این فلز را مشابه چدن می دانند. ولی فرفورژه و چدن تفاوت های بسیار اساسی دارند. مهم ترین تفاوت آن ها در نحوه تولید آن ها است.

هماهنگی درب ورودی حیاط با سبک معماری ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی لابی مدرن، عکس درب خانه، تصویر طرح درب آهنی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، خرید درب آهنی منزل، تولیدکننده درب فلزی باغ، درب ورودی پارکینگ، ابعاد درب ورودی ساختمان، ارتفاع استاندارد درب پارکینگ، اندازه درب ورودی آپارتمان، اندازه و ابعاد استاندارد درب حیاط و درب پارکینگ، ابعاد استاندارد درب ورودی نفر رو و ماشین رو حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، ابعاد استاندارد درب نفررو، ابعاد استاندارد درب پارکینگ، آلبوم عکس درب فلزی حیاط، درب فلزی لابی ساختمان، درب آهنی ورودی لابی ساختمان فلزی، کاتالوگ درب فلزی حیاط، کاتالوگ رنگ درب حیاط، درب آهنی ساده و شیک کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط ساده و زیبا، امنیت درب حیاط فلزی، امکانات امنیتی برای درب حیاط، انتخاب درب حیاط مناسب خانه باغ، درب آهنی پارکینگ حیاط از کجا بخرم کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، تزئینات سطح درب آهنی، تفاوت درب حیاط و درب پارکینگ، تنوع رنگی در درب حیاط فرفورژه، خرید درب حیاط، ساخت درب حیاط فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه بین 5 تا 15 روز، درب حیاط شیک و مدرنیته، درب ویلایی فرفورژه آهنی، درب ویلایی ساده، درب ویلایی مدرن دو لنگه، درب آهنی باغ ویلا، درب ویلایی شیک، درب ویلایی فرفورژه مدرن و شیک، درب حیاط ویلا زیبا و شیک کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب فلزی ویلایی ساده، درب های ویلایی مدرن، درب ویلایی کلاسیک مدرن و مقاوم.


درب فرفورژه فلزی

درب حیاط

درب حیاط از جمله وسایلی است که جدای از جنبه ظاهری کاربرد آم بسیار مهم تر است. درب حیاط چه از نظر ظاهری و چه از نظر جنس از تنوع بالایی برخوردار است. این موضوع سبب شده تا افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند درب موردنظر خود را انتخاب کنند. در ادامه به توضیح مختصر در مورد انواع درب حیاط می پردازیم.

یکی از انواع درب حیاط، درب ساخته شده از جنس فلز آهن است که از آن ها تحت عنوان درب آهنی یاد می شود. برای ساخت این نوع درب ها معمولاً از فلزهای سبک استفاده می شود. اگر هنگام خرید درب نکته مهم برای شما این است که با خرید درب امنیت یک مکان را افزایش دهید، پیشنهاد ما به شما این است که درب حیاط خود را از جنس فلز انتخاب کنید. این نوع درب ها به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارند، نیاز به مراقبت زیاد از آن ها نیست. علاوه بر این مقاومت آن ها سبب شده تا بتوانند تا حد زیادی امنیت مکان موردنظر شما را حفظ کنند. جدای از این درب فلزی در مقابل گرما و رطوبت نیز مقاومت بالایی دارد . در توضیح این نوع درب ناگفته نماند که در مقابل ضربه محکم احتمال بروز فرو رفتگی در آن ها وجود دارد، اما نکته قابل توجه آن ها چهارچوب های محکم و مقاوم است. این درب ها در مکان های مختلف نظیر ساختمان، ویلا، باغ و ... کاربرد دارند و از آن ها به عنوان درب ورودی حیاط، ساختمان، ویلا باغ می توان استفاده کرد .

درب ویلایی فرفورژه مدرن و زیبا، درب ویلایی با نمای مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی ویلایی مدرن، درب ویلایی مدرن با طراحی ساده، درب ویلایی مدرن ساده و زیبا، درب حیاط ویلایی مدرن تک لنگه، درب ویلایی با رنگ زیبای مشبک، درب ویلایی مدرن جدید و شیک، درب ویلایی مدرن ساده و ظریف کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ویلایی مدرن با امنیت بالا، درب ویلایی با استحکام بالا، درب ویلایی مدرن و کاربرد آن، درب حیاط ویلایی، قیمت درب خانه ویلایی، خرید درب ویلایی تک لنگه و دو لنگه پارکینگ، مدل درب ویلا دو لنگه و نفررو باکینگهام، مدل درب ویلا دو لنگه و نفررو الیزه، درب ورودی خانه ویلایی، درب ویلایی با کیفیت بالا، درب ورودی ویلایی لوکس کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی ساختمان ویلایی، مدل درب آهنی خانه ویلایی، مشاوره در انتخاب درب مجموعه شهرکی ویلایی، درب ورودی منزل ویلایی، مدل درب ورودی ساختمان ویلایی، در ورودی ویلا، درب ویلا ورودی لوکس، مدل درب خانه ویلایی، درب ورودی ویلا، درب ویلایی مدرن با کیفیت بالا و قیمت مناسب، نصب درب ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، ساخت درب آهنی ویلایی، نمای درب ورودی ساختمان ویلایی، اندازه و ابعاد استاندارد درب ویلا، درب آهنی ورودی ساختمان ویلایی، قیمت درب ویلایی دو لنگه پارکینگی، درب ویلایی آهنی با جلوه زیبا، ابعاد درب ورودی ویلا کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، ابعاد استاندارد درب ورودی ویلا نفر رو و پارکینگ ماشین رو، انواع درب ورودی ساختمان ویلایی، طراحی درب مجموعه ویلایی مدرن، طرح در حیاط ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل درب حیاط ویلایی جدید، مدل دروازه ویلایی.


درب فلزی لوکس

نوع دیگر درب حیاط، درب ساخته شده از جنس چوب هستند . قدیمی ترین متریالی که برای ساخت در مورداستفاده قرار می گرفته است، چوب است. پس از آن و در دهه های اخیر جنس های مختلف برای ساخت درب مورداستفاده قرار گرفتند وگرنه در ابتدا ساخت درب چوب تنها جنس مورداستفاده برای آن بوده است. درب چوبی ظاهر بسیار زیبایی دارند، اما نکته ای که در مورد آن وجود دارد این است که درب چوبی در مقایسه با دیگر انواع درب از حساسیت بیشتری برخوردار است. درب چوبی نسبت به شرایط آب وهوایی حساس است. به بیانی بهتر در هر اقلیم و شرایط آب وهوایی نمی توان از درب چوبی استفاده کرد. ناگفته نماند که امروزه شرایط کمی تغییر کرده است. پیشرفت تکنولوژی و فناوری سبب شده تا برای درب چوبی نیز از روکش های مخصوص استفاده شود که تا حد زیادی مقاومت آن ها در مقابل شرایط آب وهوایی را افزایش می دهد. به نحوی که امروزه در نقاط مختلف با شرایط آب وهوای متفاوت می توان از درب چوبی استفاده کرد.

طراحی و انتخاب درب ویلا، درب ورودی ویلایی با طراحی زیبا کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی سالن خانه ویلایی، درب ورودی ویلا در شمال، درب فلزی ورودی ویلا، درب فرفورژه ویلایی آهنی، درب حیاط فرفورژه، درب حیاط فرفورژه نفر رو و پارکینگ، دروازه فرفورژه حیاط با استحکام بالا، درب حیاط فرفورژه ساده، درب حیاط فرفورژه ویلایی، درب فرفورژه سفید طلایی و مشکی طلایی و قهوه ای سوخته، قیمت درب فرفورژه مدل جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه چقدر است، درب فرفورژه کوچک نفررو همراه درب ورودی پارکینگ، درب فرفورژه کلاسیک آهنی، درب فرفورژه سفارشی چند است، درب ویلایی فرفورژه مدرن و مقاوم، درب حیاط ویلایی فرفورژه مدرن و زیبا، درب ویلایی فرفورژه مدرن و باکیفیت، درب فرفورژه از کجا بخرم، درب فرفورژه ویلا با الگوی مشبک، درب فرفورژه نفر رو طرح گلنرده برای درب فلزی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، خرید درب فرفورژه، درب کلاسیک فرفورژه ساده و پنجره ای، درب فرفورژه ماشین رو برای پارکینگ ساختمان نوساز، درب فرفورژه کوره کاری شده، نحوه سفارش درب فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، عکس درب فرفورژه، قوانین ساخت درب فلزی فرفورژه، قیمت درب فرفورژه تک لنگه، قیمت درب فرفورژه پارکینگ دو لنگه، درب فرفورژه ویلایی ورق کاری شده، ابعاد و ضخامت مناسب درب فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، تفاوت درب فرفورژه ورودی ماشین رو و نفررو، لولای درب آهنی با گل فرفورژه چدنی سنگین، قیمت تولید درب فرفورژه بدون رنگ یا با رنگ کوره ای.


درب مدرن نفر رو

یکی دیگر از انواع درب حیاط، دربی هستند که از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند. این درب ها مقاومت و استحکام زیادی دارند. در عین حال نصب این نوع درب ها بسیار آسان و راحت است. برای نصب آن ها نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده نیست و در مدت زمان کمی نصب می شوند. درب فایبر گلاس عایق سرما و گرما هستند که این موضوع به محبوبیت آن ها افزوده است. به منظور زیبایی بیشتر این نوع درب بر روی آن ها از یک روکش چوبی استفاده می شود.

فلزکاری درب فرفورژه، درب حیاط فرفورژه آهنی شیک طرح گیاهان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط فرفورژه آهنی شیک طرح حیوانات، درب حیاط فرفورژه طرح اسب، درب حیاط فرفورژه طرح شیر، درب حیاط فرفورژه طرح طاووس، درب فرفورژه دست ساز، مراحل ساخت درب فرفورژه پیش ساخته کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، شرایط ساخت درب فلزی فرفورژه، مراحل ساخت درب فرفورژه، مدت زمان نصب درب فرفورژه، ساخت درب فرفورژه، استاندارد درب فلزی فرفورژه، درب فرفورژه باغی، درب فرفورژه حیاط با الگوی شبکه، درب فرفورژه ویلا با الگوی هندسی، درب فرفورژه ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه با پوشش سفید طلایی و مشکی طلایی شیک و لاکچری، درب حیاط سلطنتی، نمایندگی نصب درب ویلایی فرفورژه، لیست قیمت درب فرفورژه، درب بیرونی گلنرده دار ساختمان ویلایی، دروازه فلزی فرفورژه ساختمان، نمایندگی ثامن فرفورژه در بازار آهن، اندازه و ابعاد استاندارد درب فرفورژه، نکات مهم در انتخاب رنگ درب حیاط فرفورژه، تأثیرات رنگ طلایی درب آهنی فرفورژه، هماهنگی طرح درب فرفورژه با معماری نمای ساختمان، ورق درب آهنی فرفورژه، ورق پرسی پشت درب حیاط فرفورژه ویلایی، وزن تقریبی درب فلزی فرفورژه، وزن درب فرفورژه چقدر است، کاتالوگ طرح درب ورودی فرفورژه، سازنده درب با آهن فرفورژه، قیمت و خرید درب فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، نصب درب فرفورژه توسط شرکت سازنده فلز سازه، بهترین تولیدکننده درب فرفورژه، ساخت درب ویلایی فرفورژه بین 5 تا 15 روز، درب حیاط فرفورژه آهنی زیبا، بهترین مرکز درب ویلایی فرفورژه در ایران، ابعاد استاندارد درب فرفورژه ورودی نفر رو و پارکینگ ماشین رو، امنیت با درب فلزی فرفورژه، امکانات امنیتی برای درب فرفورژه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، تعویض درب فرفورژه قدیمی با طرح های جدید، تنوع بالای طرح و رنگ درب فرفورژه.


دروازه پارکینگ حیاط
09121202759

درب ورودی ساختمان متشکل از دماغه، چهارچوب، یراق آلات، کتیبه، شاخک نصب و.. می باشد.

۱. لنگه: قسمتی از درب است که در چهارچوب قرار می گیرد که می تواند ثابت یا متحرک باشد.

۲. قاب: همان چهارچوب است که لنگه درب حیاط در آن قرار می گیرد که یکی از نکات مهم در ساخت درب آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد.

۳. کتیبه: قسمتی از درب که می توان بالا و یا اطراف درب به صورت ثابت باشد.

۴. دماغه: قسمتی از ناحیه درب که روی چهارچوب می خوابد.

۵. یراق آلات : قسمتی از لوازم درب است که به منظور باز و بسته شدن درب (قفل و لولا) به کار برده می شود.

درب آهنی ساختمان، درب ورودی ساختمان مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، انواع درب ورودی حیاط، نمای درب ورودی ویلا، درب ورودی ویلایی، قیمت درب حیاط ساده و شیک، درب ویلایی فرفورژه، درب باغی ساده، درب ویلا مدرن، درب ویلایی ساده و شیک، درب ويلايي شيك کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب ویلایی مدرن، درب ویلایی جدید، درب حیاط ساده آهنی، درب حیاط سبک وزن، درب پارکینگ، درب پارکینگ مدرن، قیمت درب پارکینگ، قیمت درب پارکینگ آهنی، درب پارکینگ جدید، درب باغ، قیمت فرفورژه درب، قیمت درب فرفورژه حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت دربهای فرفورژه، فرفورژه درب حیاط، فرفورژه درب، درب فرفورژه نفر رو، درب های فرفورژه، درب فرفورژه ساده، درب فلزی فرفورژه، قیمت درب فلزی حیاط، درب ورودی ساختمان فرفورژه، دربهای فرفورژه، قیمت درب ورودی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب حیاط، درب فرفورژه جدید، خرید درب آهنی حیاط، درب فلزی حیاط، قیمت دروازه حیاط، قیمت درب آهنی حیاط، درب حياط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب فرفورژه پارکینگ، خرید دروازه حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت انواع درب حیاط، خرید اینترنتی درب حیاط، قیمت در حیاط.

درب فرفورژه

انواع درب به لحاظ جانمایی به دو دسته درب داخلی و درب خارجی تقسیم می شوند. اما آنچه می توان برای تعریف درب داخلی بیان کرد، دربی که واسط بین دو فضا محصور و کنترل شده دمایی باشد را درب داخلی می گویند و دربی که حد واسط بین دو فضا خارجی (کوچه، حیاط) و یا حد واسط بین فضای بسته و یک فضای باز باشد را درب خارجی می گویند.

درب پارکینگ فرفورژه، درب فرفورژه ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب لابی فرفورژه، قیمت درب حیاط ماشین رو، خرید درب آهنی، درب فرفورژه کلاسیک، درب ورودی حیاط، درب باغی فرفورژه، قیمت در آهنی، قیمت درب حیاط تک لنگه، قیمت درب فلزی ساده حیاط، قیمت درب آهنی، قیمت درب پیش ساخته آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، خرید درب فلزی، درب فلزی ساده حیاط، قیمت درب نفر رو حیاط، دربهای حیاط، قیمت درب فلزی، درب ساده حیاط، در ورودی حیاط، درب پیش ساخته فلزی، قیمت درب آهنیی، قیمت درب حیاط ساده آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب تک لنگه فلزی، درب نفر رو، قیمت درب آهنی ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب حیاط ساده، درب آهنی، خرید درب باغ، قیمت دروازه آهنی، قیمت درب آهنی بزرگ، درب پارکینگ آهنی، درب باغ مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حياط ويلايي مدرن، درب باغی مدرن، درب پارکینگ ریلی، درب ویلایی باغ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، دربهای ویلایی، قیمت درب ویلا، درب باغي، درب ورودی باغ ویلا، دربهای باغی، قیمت در ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، در ویلایی مدرن، درب مدرن ویلایی.

درب آهنی حیاط

مدل درب حیاط ساده و شیک یا درب پارکینگ چگونه باید باشد ؟

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب حیاط و پاکینگ قابل ذکر است :1- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . 2- امنیت درب ها را جزء ملاک های طراحی و خرید قرآر دهید .

درب ویلا، درب ورودی باغ مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب باغی سبک، درب باغی شیک، درب حیاط ویلا، طرح درب باغ ویلا، دربهای ویلایی جدید، دربهای ویلایی ساده، درب های ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ویلا ساده، قیمت درب باغ، در ویلایی ساده، درب باغ ساده، فروش درب باغی، درب فلزی حیاط ویلایی، درب باغ ویلا ساده، درب آهنی ویلایی، درب فلزی باغ، طرح درب ورودی باغ، درب آهنی باغ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب آهنی باغ، درب ورودی باغ، نمونه درب حیاط ویلایی، ورودی ویلاهای لاکچری، درب ساختمان ویلایی، ورودی ویلای مدرن، در ورودی ویلا مدرن، قیمت درب ورودی ویلا، قیمت درب باغ ارزان، درب باغ ارزان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل درب حیاط ویلایی، درب نرده ای حیاط، ورودی ویلا باغ، ساخت درب ویلایی، درب حیاط ویلایی ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، طراحی درب ورودی باغ ویلا، درب فلزی ورودی ساختمان ویلایی، قیمت درب حیاطی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب فلزی مدرن جدید، ساخت درب حیاط ویلایی، درب فلزی لوکس، در ورودی خانه ویلایی، درب آهنی مدرن، قیمت درب آهنی پارکینگ، درب حیاط آهنی مدرن، درب مدرن حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب ضد سرقت فلزی.

درب فلزی

استاندارد طول و عرض درب حیاط ویلا و درب باغ چقدر است ؟


در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل 6 متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل 3 متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل 210 سانتی متر است . قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب "رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از 2 رنگ در رنگ آمیزی درب حیاط ، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است ! استفاده از دو رنگ سرمه ای و طلایی جذابیت خاصی به درب سلطنتی میبخشد. با نگاهی به مدل های درب حیاط و پارکینگ می توان به این نتیجه رسید که در بحث طراحی درب فلزی ، استفاده از متریال ترکیبی جدید در کنار هنر تزئینات روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند .

درب ویلا، درب ورودی باغ مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب باغی سبک، درب باغی شیک، درب حیاط ویلا، طرح درب باغ ویلا، دربهای ویلایی جدید، دربهای ویلایی ساده، درب های ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ویلا ساده، قیمت درب باغ، در ویلایی ساده، درب باغ ساده، فروش درب باغی، درب فلزی حیاط ویلایی، درب باغ ویلا ساده، درب آهنی ویلایی، درب فلزی باغ، طرح درب ورودی باغ، درب آهنی باغ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب آهنی باغ، درب ورودی باغ، نمونه درب حیاط ویلایی، ورودی ویلاهای لاکچری، درب ساختمان ویلایی، ورودی ویلای مدرن، در ورودی ویلا مدرن، قیمت درب ورودی ویلا، قیمت درب باغ ارزان، درب باغ ارزان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل درب حیاط ویلایی، درب نرده ای حیاط، ورودی ویلا باغ، ساخت درب ویلایی، درب حیاط ویلایی ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، طراحی درب ورودی باغ ویلا، درب فلزی ورودی ساختمان ویلایی، قیمت درب حیاطی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب فلزی مدرن جدید، ساخت درب حیاط ویلایی، درب فلزی لوکس، در ورودی خانه ویلایی، درب آهنی مدرن، قیمت درب آهنی پارکینگ، درب حیاط آهنی مدرن، درب مدرن حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب ضد سرقت فلزی.

درب حیاط ساده

نمای ساختمان که قسمت اعظم آن درب آهنی ورودی و حفاظ پنجره ها میباشد . حال اگر ببینید که سازنده از درب و پنجره های بسیار معمولی و ساده آهنگری استفاده نموده و حاضر نشده اختلاف قیمت ناچیز بین درب آهنی ساده و قیمت درب فرفورژه را بپردازد , چه تصوری در مورد سازنده در ذهن شما ایجاد خواهد شد؟ در آن لحضه حتما به این موضوع فکر میکنید که وقتی یک سازنده حاضر نشده برای زیبایی نما از درب و پنجره های لوکس و زیبا استفاده کند و حاضر نشده این تفاوت قیمت کم را بپردازد پس آیا در استفاده از مصالح سازه ای و اصلی ساختمان نیز همین خساست را داشته و از مصالح ارزان استفاده نموده ؟ البته این حقیقت وجود دارد که وقتی کسی حاضر نشده برای زیبایی ساختمان تفاوت قیمت درب و پنجره لوکس و درب آهنی ساده را بپردازد پس داخل ساختمان نیز هزینه ننموده است و به احتمال زیاد از مصالح ارزان قیمت استفاده نموه است. و بسیار بندرت خلاف این موضوع صدق میکند. درب و پنجره های ساختمان مثل کت و شلوار برای انسان میباشند.

طرح درب آهنی ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، طرح درب حیاط ساده، درب ورودی فلزی، درب ورودی حیاط مدرن، درب حیاط ویلایی، طرح درب فلزی ورودی ساختمان، درب حیاط مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی فلزی شیک، درب ورودی منزل فلزی، درب آهنی پارکینگ، درب های فلزی ورودی ساختمان، درب فلزی ساختمان، درب های حیاط جدید، درب ورودی فلزی ساختمان، درب ساختمان فلزی، درب حیاط شیک کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب فلزی ساده، درب حیاط دو لنگه ساده، درب ورودی ساختمان فلزی، ساخت درب پارکینگ آهنی، درب حیاط لاکچری، نمونه درب حیاط منزل، مدل درب فلزی ورودی ساختمان، عکس درب ورودی ساختمان فلزی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، انواع درب حیاط ساده و شیک، ساخت درب آهنی ورودی ساختمان، ساخت درب آهنی، درب هال فلزی، شیک درب ورودی ساختمان آهنی، درب دو لنگه آهنی، نمای درب حیاط، ساخت درب فلزی، در فلزی ساختمان، انواع درب ورودی ساختمان فلزی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل درب حیاط ساده و شیک، مدل درب منزل فلزی، درب حیاطی کلاسیک، قیمت درب ورودی پارکینگ، درب فلزی ورودی آپارتمان، درب فلزی پارکینگ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب تک لنگه فلزی.

درب حیاط شیک

درب ویلایی

با توجه به این موضوع که درب در قسمت ورودی ساختمان یا ویلا قرار دارد و نخستین قسمتی است که افراد آن را می بینند، انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم ترین نکته در انتخاب درب مناسب توجه به سبک و معماری ویلا است. درب ویلایی باید به نحوی انتخاب شود که سبک و طرح آن با سبک کلی ساختمان تناقض نداشته باشد. برای توضیح بیشتر این موضوع می توان یک مثال آورد. به عنوان مثال اگر سبک ساخت ویلای شما سنتی است باید از دربی استفاده کنید که سبک سنتی دارد. یا اگر ویلا شما به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است، استفاده از درب مدرن بهترین گزینه برای شما است. نکته دیگری که در انتخاب انواع درب از جمله درب ویلایی از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به کیفیت ساخت درب است. با توجه به این نکته که درب از جمله اجزایی از ساختمان است که باید مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد، باید به جنس و ساخت آن توجه ویژه ای شود.

قیمت درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه، درب حیاط سه لنگه، خرید درب پارکینگ، درب آهنی تک لنگه ورودی ساختمان، در ورودی ساختمان فلزی، دروازه خانه، درب آپارتمان فلزی، درب ورودی آپارتمان فلزی، قیمت ساخت درب آهنی، نمای درب ورودی حیاط، درب ورودی ساختمان مسکونی فلزی، قیمت درب و پنجره آهنی، ساخت درب فلزی سبک، درب تک لنگه، عکس در حیاط ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، فروش درب پارکینگ، درب و پنجره فلزی، ساخت درب حیاط ساده، مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه، درب ورودی هال فلزی، انواع درب مغازه فلزی، گل فرفورژه درب، تک لنگه مدل درب فلزی ورودی ساختمان، درب آپارتمان آهنی، درب پارکینگ کلاسیک، درب ورودی هال آهنی، قیمت درب آهنی آپارتمان، قیمت درب و پنجره فلزی، درب ورودی ساختمان آهنی تک لنگه، قیمت نصب درب حیاط، مراحل ساخت درب آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی کیلویی چند، ساخت درب پارکینگ، کاتالوگ درب فلزی ورودی ساختمان، درب الیزه، درب راهرو فلزی، درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه، درب آهنی ورودی هال، قیمت درب حیاط طرح آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب پارکینگ فلزی، قیمت در پارکینگ، درب فلزی آپارتمان، کاتالوگ درب حیاط، عکس درب و پنجره آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، رنگ درب فلزی حیاط، درب فلزی اتاق.


درب نفر عابر رو

در خصوص انتخاب جنس مناسب برای درب ویلایی یکی از نکات موردتوجه، توجه به آب وهوای مکانی است که ویلای شما در آن واقع شده است. قرارگیری درب در محیط آزاد که در معرض مستقیم شرایط آب وهوایی است، به درستی نشان دهنده اهمیت توجه به شرایط آب وهوایی است. اگر ویلای شما واقع در منطقه ای است که رطوبت آن بالا و میزان بارندگی در آن زیاد است، پیشنهاد ما به شما استفاده از درب عایق در برابر رطوبت است. به عنوان مثال در مناطق شمالی کشور بالا بودن رطوبت هوا سبب می شود تا استفاده از درب چوبی که مقاومت بالایی در برابر رطوبت ندارند، گزینه مناسبی نباشد؛ زیرا وقتی چوب در معرض رطوبت قرار گیرد، احتمال پوسیدگی آن وجود دارد. ناگفته نماند که علاوه بر درب ورودی ویلا بهتر است دربی که برای اتاق های داخلی استفاده می شود، نیز در برابر رطوبت مقاوم باشند. به طور کلی متریال هایی که برای ساخت درب ویلایی مورداستفاده قرار می گیرند، عبارتند از: چوب، فلز، شیشه، آلومینیوم، پی وی سی، اچ در اف، پلیر و...

قیمت درب و پنجره آهنی، عکس دروازه خانه، ساخت درب آهنی تک لنگه، درب دولنگه آهنی، نصب درب آهنی، درب فلزی طرح آهنی، رنگ درب آهنی منزل، درب و پنجره فلزی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب آهنی ورودی ساختمان جنوبی، نقشه ساخت درب آهنی، درب ورودی کارخانه، درب ورودی ساختمان اداری، درب پارکینگ ساده، درب ساختمان جنوبی، درب ورودی ساختمان جنوبی، درب جنوبی ساختمان، قیمت آهن فرفورژه، درب آهنی مغازه، درب پارکینگ دو لنگه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب و پنجره آهنی، طرح درب پارکینگ، درب آهنی شیشه خور، درب حیاط آهنی و فلز، رنگ درب حیاط، درب پارکینگ ساده و شیک، درب پارکینگ جنوبی، نمای درب ورودی ساختمان جنوبی، درب نرده ای ویلایی، نصب درب حیاط و پارکینگ، در حیاط ویلایی، اجرت نصب درب حیاط، درب خانه ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، هزینه نصب درب حیاط، قیمت درب حیاط فرفورژه، نصب در حیاط، طرح فرفورژه درب حیاط، رنگ شکلاتی درب حیاط، رنگ درب حیاط قهوه ای سوخته، درب حیاط ساده آهنی، هزینه نصب درب آهنی، قیمت نصب درب و پنجره آهنی، رنگ درب حیاط قهوه ای سوخته و طلایی، در نرده ای ویلا، رنگ قهوه ای سوخته برای درب حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، رنگ درب حیاط قهوه ای طلایی، در فرفورژه ویلایی، انواع درب حیاط ویلایی، درب نرده ای ورودی ساختمان، در حیاط ویلایی جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، نصب درب حیاط، درب ویلا.


درب ویلا

از دیگر اهمیت های توجه به جنس درب می توان به این مورد اشاره کرد که انتخاب درب با جنس نامتناسب با محیط می تواند سبب کاهش حریم خصوصی نیز شود. در توضیح بیشتر این موضوع می توان یک مثال آورد. به عنوان مثال انتخاب درب شیشه ای به عنوان درب ورودی خانه ای که در آن زندگی می کنید، می تواند تا حد زیادی باعث کاهش کیفیت حریم خصوصی خانه شما شود؛ زیرا شفاف بودن درب باعث می شود تا افراد به آسانی داخل محیط خانه شما را ببینند. از دیگر نکاتی که در انتخاب درب از جمله درب فلزی باید به آن توجه داشته باشید، دقت به فضای موجود برای باز و بسته شدن درب است. اگر فضای کافی برای این کار موجود نیست، می توانید از انواع درب کشویی استفاده کنید که برای باز و بسته شدن به فضای کمتری نیاز دارند. این نکته تنها در مورد درب ورودی اصلی نیست. برای درب اتاق ها نیز باید به آن توجه کرد و فضای کافی به منظور باز و بسته شدن درب را در نظر گرفت.

انواع در حیاط ویلایی، درب حیاط فرفورژه طرح جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، دروازه ویلایی ساده، درب ورودی ویلایی ساده، رنگ در حیاط قهوه ای سوخته و طلایی، ستون درب باغ، دروازه ویلا، ورودی حیاط ویلایی، در حیاط فرفورژه، قیمت درب آهنی نفررو، جدیدترین مدل درب حیاط ویلایی، درب آهنی جدید، دروازه حویلی، دروازه حیاط مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، دروازه مدرن ویلا، سایبان فرفورژه، سر دروازه ویلایی، طرح درب حیاط ماشین رو، نمونه درب ویلایی، کاتالوگ رنگ درب و پنجره، درب کلاسیک حیاط، دروازه ویلایی، در سفید طلایی حیاط، سر درب ورودی ویلا، درب آهنی فضای جداسازی شده، عکس درب حیاط جدید، فرفورژه درب ورودی، در حیاطی مدرن، در ویلایی، درب آهنی باغی، درب حیاط طوسی، درب ورودی آهنی، درب ویلا باغ، طراحی درب حیاط کلاسیک، عکس درب ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، انواع درب حیاط آهنی، درب حیاط منزل کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاطی فرفورژه، درب ورودی پارکینگ جنوبی، رنگ قهوه ای سوخته درب حیاط، تغییر جهت باز شدن درب حیاط، درب حیاط طرح طاووس، عکس در حیاط ویلایی.


درب باغ

ویژگی درب فلزی

مهم ترین ویژگی درب فلزی که سبب محبوبیت آن شده است، کیفیت بالای ساخت این نوع درب است. کیفیت این درب ها به نحوی است که سالیان زیادی برای شما کاربرد دارند و نیاز به تعویض آن ها نیست. برای ساخت درب فلزی از فلزهای محکم و بادوام استفاده می شود؛ بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های درب فلزی مقاومت و استحکام بالای آن ها است . جدای از خود درب چهارچوب این درب ها نیز مقاوم و مستحکم است. جدای از دوام کاربردی درب فلزی در مقابل شرایط آب وهوایی و وارد شدن ضربه نیز مقاوم هستند. این درب ها می توانند ایمنی زیادی را برای شما فراهم کنند. یکی دیگر از نکاتی که شاید دانستن آن برای شما جالب باشد این است که لولای درب با وجود کوچکی اهمیت زیادی در مقاومت و کارکرد صحیح درب دارد؛ بنابراین از دیگر نکاتی که برای انتخاب یک درب خوب باید به آن توجه داشت، توجه به لولاهای درب و جنس آن ها است . لولاهای درب فلزی از جنس فلز هستند و مقاومت زیادی دارند.

درب فرفورژه، رنگ درب باغ ویلا، قیمت فرفورژه، قیمت درب آهنی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت نصب درب و پنجره آهنی، نصب درب فلزی، هزینه ساخت درب آهنی، عکس درب آهنی، درب باغ نرده ای، قیمت دروازه آهنی حیاط، درب ورودی آپارتمان آهنی، درب ورودی درب حیاط، انواع درب حیاط مدرن، انواع رنگ درب حیاط ویلایی، ترکیب رنگ قهوه ای سوخته برای درب حیاط، در آهنی حیاط، در حیاط خانه ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، در حیاط سفید طلایی، در حیاط ویلایی مدرن، در ورودی آهنی، در ورودی حیاط ویلا، درب آهنی سفید طلایی، درب آهنی، درب آهنی حیاط ماشین رو، درب آهنی درب فلزی ساده حیاط، درب آپارتمان آهنی، درب حیاط باغ به روش چلنگری، درب حیاط سفید، درب حیاط طاووسی، درب حیاط قهوه ای طلایی، درب حیاط ماشین رو ساده، درب فلزی ویلایی، درب مدرن ویلا کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب منزل آهنی سیرجان، طراحی و تولید درب پارکینگی و نفر رو آهنی، درب و پنجره فرفورژه، درب ورودی پارکینگ ساختمان، درب ورودی کشویی، درب گاراژی ویلایی، دروازه ساختمان، دروازه فرفورژه، دروازه ورودی، سر دروازه مدرن، سردرب حیاط مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، صفحه ستون درب حیاط، طرح درب ورودی کارخانه، مدل در آهنی.


درب ساختمان

پنج دلیل برای ایمن بودن درب فرفورژه

مهم نیست که شما هم اکنون در حال ساخت خانه جدید خود هستید یا در حال تعمیرات آن، مسئله ای که در مورد امنیت خانه وجود دارد این است که همیشه شما را دچار شک و نگرانی می کند. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته ایم به یک عامل استرس زای بزرگ رسیدگی کنیم و وزن تفکر به امنیت درب ورودی را از روی دوش شما برداریم. «حمله به خانه» و «آسیب به خانه» معمولاً موضوعاتی هستند که افراد سعی می کنند منطقی به آن ها نگاه کنند و در نظر بگیرند که این امکان در حد صفر است؛ اما متأسفانه خیلی نمی توانند موفق باشند. با این حال، ما این تحقیق را انجام داده ایم و می توانیم به شما اطمینان دهیم که درب فرفورژه امن ترین راه های ورودی هستند. با این اوصاف، بیایید به پنج دلیلی که چرا درب فرفورژه ایمن تر از درب چوبی سنتی هستند، بپردازیم.

۱. هرچه در آهنی سنگین تر، ایمنی بیشتر

با توجه به اینکه 34 درصد سارقان از درب ورودی وارد می شوند، مهم است که مطمئن شوید که درب ورودی مسکن شما از امنیت بالایی برخوردار است. درب آهنی به طور طبیعی سنگین تر از درب دیگر هستند تا خانه شما را بهتر از درب چوبی سنتی مورد حافظت قرار بدهند. وزن این درب ها حدود 250 پوند است که در مقایسه با میانگین 50 پوند وزن یک در چوبی تخمین زده می شود، تفاوت بین تلاش برای شکستن این دو نوع از درب مانند شب و روز است و همین طور درب فرفورژه 200 پوند قطعات اضافی بیشتری دارند که به همین دلیل نگاه کردن به این گونه درب ها از نزدیک ممکن است ترسناک به نظر برسد. این موضوع به طور بالقوه می تواند باعث شود هر مزاحمی قبل از تلاش درباره عمل در حال انجام فکر کند. درحالی که درب چوبی متکی به مش داخل چوب هستند و در مقابل درب فرفورژه با قطعات جامد ساخته می شوند تا جنبه محکمی به درب اضافه کنند. این باعث می شود که در برابر هرگونه آسیبی محافظت بیشتری به عمل آید.

۲. درب آهنی در برابر آسیب های فیزیکی مقاوم هستند.

با توجه به اینکه درب آهنی را می توان با آهن های 14 گیج دست ساز کرد، مقدار قابل توجهی از قطعات در ساخت آن ها استفاده می شود. درب چوبی که عمدتاً از چوب و قطعات مشبک تشکیل شده اند، در معرض آسیب های ناشی از هر نوع نیرویی هستند که حتی کمترین نیرو را در قالب آسیب برجای می گذارد. وقتی صحبت از آسیب درب به میان می آید، خواه سارقی باشد که می خواهد به زور درب شما را باز کند یا حتی تگرگ، درب آهنی محکم تر هستند و در برابر آسیب فیزیکی مقاوم تر نیز هستند. به دلیل مقاومت در برابر نیرو، درب آهنی شما می تواند از خراب شدن ظاهر خود جلوگیری کند و در عین حال ظاهر زیبای خود را هم حفظ کند.

۳. آهن فرفورژه در طول زمان بسیار مقاوم تر است

برخلاف درب چوبی که با گذشت زمان خراب می شوند، آهن فرفورژه دارای تحمل بالاتری است که باعث می شود برای مدت زمان طولانی تری با حداقل تعمیر و نگهداری بهتر به نظر برسد. برای کسانی که مشکل موریانه در ملک خود داشته اند، آهن به عنوان هدف این حشرات قرار نمی گیرد. این مورد باعث می شود که مالک هر چند سال یکبار زمان کمتری را صرف تعویض درب چوبی بکند. با در نظر گرفتن استحکام کلی درب فرفورژه، بیشتر سرمایه گذاری بلندمدت برای کسانی هستند که به دنبال وسایل جدید برای خانه شان می گردند. درب آهنی واقعاً می توانند ماهیت امنیت را تغییر دهند.

۴. شفافیت بهتر برای امنیت شما طراحی شده است

آیا می خواهید به دنبال دری باشید که هم زیبا و هم ایمن باشد؟ آهن فرفورژه را می توان در طرح های بی شماری طراحی کرد که از هرگونه تهدید خارجی ایمن باشد. هنگامی که با شیشه ترکیب می شود، طرح هایی وجود دارد که درب شما را شفاف نگه می دارد بدون اینکه توسط فرد در طرف مقابل دیده شود. در این جهت چه به دنبال استفاده از شیشه باشید چه نباشید، طرح های مختلفی وجود دارند که می توانند خانه شما را زیبا و ایمن نگه دارند.

۵. مقاوم در برابر آب وهوا

ذات طبیعت در شرایط آب وهوایی شدید می تواند ترسناک باشد؛ به خصوص اگر در داخل خانه خود پناه گرفته باشید. با این حال، وقتی صحبت از قرار دادن درب آهنی در خانه شما می شود، می توانید کمی راحت تر و مطمئن تر در شرایط وخیم آب وهوایی در خانه خود اسکان بگیرید و همچنین بدانید که درب آهنی می توانند حتی در شدیدترین طوفان ها و بارش ها و همین طور در برابر آب وهوا مقاوم باشند. درب آهنی با ساختار محکم، وزن و قاب آهنی خالص می توانند به شما کمک کنند تا از عبور برف و باران یا حتی طوفان جلوگیری کنید و نگران آسیب دیدن درب ورودی خود نباشید. از تگرگ گرفته تا سیل، درهای آهنی می توانند محافظ خوبی برای خانه شما باشند تا بتوانید حتی در شدیدترین طوفان ها آسوده خاطر باشید.

مدل درب فرفورژه، مدل دروازه آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، آهن فرفورژه، باغ درب ویلایی مدرن، در ورودی آهنی، درب آهنی ورودی، درب ورودی درب فرفورژه، درب کلاسیک آهنی، درب های فرفورژه جدید، درهای جدید حیاط منزل، دروازه آهنی، رنگ در حیاط قهوه ای طلایی، رنگ در ویلایی، رنگ درب حیاط ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، ستون در حیاط، طرح درب ویلایی، آهنی رنگ درب حیاط سفید طلایی، درب حیاط رنگ سفید طلایی، طرح درب آهنی حیاط، طرح رنگ درب حیاط ویلایی، درب حیاتی، قیمت درب آهنی بزرگ، درب پارکینگ ویلایی، رنگ درب حیاط سفید و طلایی، مدل های درب حیاط ویلایی، رنگ درب حیاط شکلاتی، قیمت در حیاط ماشین رو، رنگ درب پارکینگ آپارتمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، سر درب ورودی خانه مسکونی، درب آهنی راه پله، در ورودی ویلایی، قیمت درب ویلایی ساده، در حیاط ویلایی ساده، درب حیاط ساده و ارزان سه لنگه، دروازه ورودی حیاط، درب دروازه حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب حیاط ساده و زیبا سه لنگه، قیمت درب ورودی خانه ویلایی، درب ویلایی، درب حیاط قیمت، درب ورودی راه پله قیمت، درب ورودی راه پله ساده.


درب آپارتمان

نکات طلایی خرید درب فلزی فرفوژه

اگرچه داشتن یک درب ایمن خوب نقطه شروع خوبی است اما شما می توانید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از تهدیدات انجام دهید.

• قفل های هوشمند را به در آهنی خود نصب کنید.

فراموش نکنید حتی زمانی که سر کار هستید، مهم است که مراقب خانه خود باشید. با توجه به اینکه فناوری دائماً در حال پیشرفت است، جای تعجب نیست که تکنولوژی از موضوع امنیت خانه در پیشرفت های تکنولوژیکی برای تحت تأثیر قرار دادن افراد استفاده کرده است. با قفل های هوشمند بلوتوث می توانید از طریق تلفن هوشمند خود بر خانه تان نظارت کنید، حتی زمانی که در دفتر کار خود هستید. آمار چنین نشان می دهد که سارقان 30 درصد کمتر در هنگام برخورد با یک سیستم امنیتی به خانه وارد می شوند. حال میل خودتان است که یک علامت امنیتی در چمن جلوی منزل خود داشته باشید یا یک قفل هوشمند قابل تشخیص راحت داشته باشید. فقط دیدن این ابزارهای شگفت انگیز به جلوگیری از مزاحمان احتمالی کمک می کند.

توجه داشته باشید که وقتی نوبت به حفاظت از خانه می رسد، مهم است که عاقلانه انتخاب کنید که چگونه از خانه خود محافظت می کنید. با امنیت کلی درهای آهنی، خانه می تواند مانند یک پناهگاه امن باشد. اگر درب آهنی را با نکات امنیتی که در بالا توضیح داده شد ترکیب کنید، دیگر خیالتان راحت باشد و مطمئن باشید که از خانواده خود محافظت می کنید.

عکس درب های فرفورژه، درب حیاط نفر رو جدید، درب حیاط نفر رو، در نفر رو حیاط، درب ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب ورودی ویلا شیشه ای، قیمت درب ساختمان، در حیاط، قیمت دروازه، درب حیاطی، دروازه حیاط، قیمت در حیاط، در حیاط، در حیاط جدید، قیمت گل درب حیاط، قیمت در باغ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب ماشین رو، درب باغی، خرید در حیاط، در حیاط خانه، قیمت در باغی، قیمت درب پیش ساخته آهنی، لیست قیمت درب حیاط، درب حیاط سه لنگه جدید، قیمت درب آهنی، مدل درب آهنی ورودی خانه، قیمت درب آهنی ویلایی، درب خانه، عکس درب حیاط ساده، درب آهنی حیاط، درب کوچه، رنگ درب حیاط کرم طلایی، درب حیات، درب دروازه، دروازه باغی، در آهنی، قیمت دروازه خانه، قیمت در آهنی، درب نرده ای باغ، قیمت درب خانه آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، دروازه فلزی، درب ماشین رو ساده، مدل درب و پنجره آهنی شیک، در ورودی خانه آهنی، درب منزل جدید، درب بزرگ حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، رنگ درب حیاط سفید کرم، در آهنی، مدل در حیاط، درب آهنی ورودی خانه، دروازه باغ، درب سلطنتی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، خرید درب ویلایی، درب خانه باغ کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، در حیاطی، طرح در حیاط.


درب ورودی

بله، در مقایسه با همتای چوبی خود، درب فرفورژه هر سازه ای را بسیار ایمن تر می کند.

درحالی که لگدزدن به هر نوع دری بدون توجه به جنس آن ممکن است به خودتان یا حتی درب آسیب بزند، اما درب آهنی دارای یک چارچوب فولادی و همچنین جنس فولاد مقاوم است که بدین جهت لگدزدن به آن با توجه به آسیب ناپذیری نسبت به درب چوبی نمی تواند مشکل خاصی ایجاد کند.

بسته به اینکه درب فولادی چقدر خوب نگهداری می شود، واقعاً می توانند یک عمر دوام بیاورند.

از نقطه نظر عملکرد، درب الیزه فلزی درست مانند یک درب چوبی عمل می کنند. این ماده اصلی است که تفاوت را ایجاد می کند، زیرا با فولاد ساخته شده است، به صورت کلی ساختار شما از نیروهای خارجی بسیار ایمن تر است.

این به اولویت بستگی دارد، درحالی که مواردی از افراد وجود دارند که ظاهر چوبی اصلی را دوست دارند، برخی دیگر ظاهر و امنیت درب فولادی را بیشتر می پسندند؛ بنابراین این مورد به سلیقه شما نیز مربوط است.

لذا با تمام این تفاسیر می توان به درستی دریافت که درب فرفورژه و فلزی بسیار برای پارکینگ، خانه، شرکت و هر ارگان مسکنی که نیازمند محافظت و نصب درب است بسیار مهم و پراهمیت هستند، همین طور که می توان درب فلزی را در طرح های مختلفی ساخت و حتی با طرح فلز چوب جهت زیبایی ادغام کرد.

درب باغ ویلا درب ویلایی

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب فلزی نظیر درب فرفوژه پرداختیم. به طور کلی با ویژگی های درب ورودی حیاط ساختمان ویلا باغ بیشتر آشنا شدید . دانستید که برای انتخاب درب مناسب باید به ویژگی های زیادی توجه داشته باشید . از جمله این ویژگی ها مکانی است که درب را برای آن خریداری می کنید . به عنوان مثال درب باغ با درب استفاده شده برای ساختمان متفاوت است. چه از لحاظ جنس و چه از نظر ابعاد و شکل ظاهری. یکی از پرکاربردترین انواع درب، درب فلزی هستند. درب فلزی ویژگی های منحصربه فردی دارد که سبب محبوبیت آن شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به استحکام و مقاومت آن ها اشاره کرد . تا حد زیادی در برابر عوامل محیطی و شرایط آب وهوایی مقاوم هستند. این موضوع سبب شده تا در شرایط مختلف آب وهوایی قابل استفاده باشند.

عکس درب فلزی باغ, طرح درب ورودی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت درب حیاط ساده اهنی, قیمت درب ماشین رو حیاط, در حیاط شیک, درب آهنی برای ویلا شمال, درب حیاط تک لنگه جدید, مدل در خانه آهنی, قیمت درب گاراژی, مدل درب حیاط سنتی, عکس در حیاط جدید, انواع درب منزل اهنی, درب حیاط اهنی, قیمت درب حیاط طرح چوب, دروازه پارکینگ, دروازه ورودی ساختمان, رنگ درب حیاط جدید, رنگ در حیاط سفید طلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, مدل درب باغ ساده و شیک, در فلزی حیاط, خرید درب اهنی, طراحی حیاط ماشین رو, درب گاراژی, عکس در حیاط, طرح دروازه, طرح دروازه آهنی, کاتالوگ درب ثامن, درب حیاط بزرگ, در حیاط سلطنتی, مدل درب آهنی حیاط, درب کوچک حیاط, کاتالوگ رنگ درب حیاط قدیمی, درب حیاط با قوطی, انواع طرح درب حیاط, درب حیاط چهار لنگه ساده, مرکز فروش درب آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب حیاط سبک, در اهنی حیاط, دروازه اهنی مدرن, درب اهنی باغ, درب آماده حیاط, درب ریلی حیاط شمالی, درب حیاط شمالی, دروازه خونه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت گلنرده درب آهنی, در حياط.


درب حیاط ارزان

بررسی انواع درب خانه از لحاظ جانمایی

درب به عنوان یکی از وسایل بسیار مهم در ایجاد زیبایی و جلوه بیشتر برای نمای یک خانه و آپارتمان کاربرد دارد. این روزها که شیوه تولید درب ها تغییرات زیادی پیدا کرده و امکان استفاده از متریال های مختلف برای تولید و طراحی های زیبا بیشتر است.

به همین جهت ضمن تمرکز کردن بر روی امنیت درب ها، می توان تا حد زیادی بر روی زیبای آنها نیز تمرکز کرده و دربی با محبوبیت بیشتر تهیه شود.

درب ها از لحاظ جانمایی به دو دسته تقسیم بندی می کنند:

درب داخلی

درب داخلی معمولاً واسط بین دو فضای محصور بوده که وظیفه آن کنترل دمای بین دو محیط و همچنین ایجاد یک حریم برای دو فضا است.

درب خارجی

درب خارجی به دربی گفته می شود که حد واسط بین کوچه و حیات را مشخص می کند. در واقع این درب واسطه بین یک فضای بسته و یک فضای کاملاً باز می باشد.

در درب خارجی به دلیل اینکه می توانند مشخص کننده الگو و نوع نمای ساختمان باشند، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با تمرکز بر روی نوع نمای ساختمان که به صورت مدرن، کلاسیک یا نماهای سنتی بوده، درب خارجی نیز مطابق با همان المان ها طراحی و تولید می گردد.

اما درب داخلی را باید با ظرافت بیشتر و مطابق بافت و سبک دکوراسیون داخل منزل طراحی کرد، تا ضمن ایجاد یک حریم و امنیت، زیبایی هم به فضا بدهد.

در شرایط حال حاضر استفاده از فلز برای تولید انواع درب داخلی و درب خارجی گسترش چشمگیری پیدا کرده؛ چرا که فلز امنیت بالاتری نسبت به سایر متریال ها ایجاد می کند. همچنین با پیشرفت های زیادی که در ابزارهای ساخت این درب ها به وجود آمده، امکان طراحی درب به صورت کلاسیک، مدرن و حتی درب لوکس نیز وجود دارد.

البته درب فلزی در برابر گرما و رطوبت نیز از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در مقابل ضربه احتمال فرورفتگی یا شکستگی آن کمتر می شود.

درب آهنی ورودی حیاط, قیمت در ویلا, رنگ آمیزی درب آهنی حیاط ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, در حیاط ساده, مدل در حیاط جدید, در ویلایی شیک, درب باغچه, دروازه کوچک حیاط, دروازه حیاطی, درب پیش ساخته حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت درب حیاط لیزری, قیمت ساخت درب آهنی حیاط, درب حیاط آماده, درب منزل, درب بزرگ, درب ماشین رو حیاط, درب حیاطی ساده, نمای درب ورودی ساختمان شمالی, درب ماشین رو, درب باغی نرده ای, طرح دروازه ویلایی, انواع دروازه, طرح در حیاط آهنی, در دروازه حیاط, عکس درب حیاط دو لنگه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, طرح درب ویلایی سبک, دروازه ویلایی شیک, در حیاط بزرگ, انواع درب آهنی حیاط, قیمت سردرب حیاط, مدل سردرب حیاط ساده و شیک, نمای سردرب حیاط ویلایی, مدل درب حیاط سه لنگه قدیمی, درب نفر رو مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب ورودی منزل اهنی, عکس درب پارکینگ فلزی, سردرب حیاط سنگی, نمونه درب باغی, نمای درب حیاط ویلایی, رنگ در باغ ویلا, درب ورودی راه پله اهنی, درب حیاط باغی, درب آهنی حیاط جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب پارکینگ جنوبی شیک, درب آهنی حیاطی, نمونه در حیاط منزل.

درب آهنی شیک، دروازه حیاط ویلایی، زیباترین درب حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، درب نرده ای ساده، دروازه نرده ای، نصب درب ورودی آپارتمان، نمای ستون درب حیاط، در نرده ای ساده، درب حیاط ویلایی شیک چالوس، انواع درب فرفورژه کرج، دروازه آهنی ویلایی، دروازه خانه ویلایی، طرح درب حیاط ویلایی، انواع سردرب حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، عکس درب باغ ویلایی دماوند، درب آهنی ویلایی بندر دیلم، در ویلایی جدید، درب ورودی حیاط ویلایی بومهن، رنگ درب حیاط سفید طلایی، کاتالوگ رنگ درب حیاط ساده قم، درب حیاط نرده ای ساده، سر دروازه آهنی، دروازه فلزی حویلی، درب سفید طلایی حیاط، انواع در حیاط، قیمت در حیاط خانه ویلایی، قیمت در حیاط بزرگ، ستون درب حیاط، در حیاط قهوه ای طلایی، درب ویلایی مدرن ایرانشهر، رنگ شکلاتی برای درب حیاط، دروازه آهنی حیاط، درب ویلایی یاسوج، درب آهنی ورودی خانه ویلایی پردیس، درب ویلایی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، مدل در حیاط ویلایی، دروازه های فلزی حویلی، انواع فرفورژه فلزی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه، قیمت درب حیاط خانه پرند، درب ورودی ویلایی آهنی لواسان، ستون درب ورودی، درب فرفورژه سفید طلایی.


قیمت درب حیاط ساده و شیک

بررسی بخش های مختلف یک درب ترک سلطنتی

درب ترک سلطنتی ساختمان با توجه به محل قرارگیری آن از چند قطعه تشکیل می شود که انتخاب مناسب قطعات و گذاشتن آنها در کنار یکدیگر منجر به تولید درب با کیفیت بالا می گردد.

در این قسمت به بررسی بخش های مهم و تأثیر گذار در یک درب می پردازیم:

لنگه

به قسمتی از درب گفته می شود که در قسمت چهار چوب قرار گرفته و می تواند به صورت ثابت یا متحرک طراحی شود.

قاب درب

قاب که در واقع همان چهار چوب اصلی درب است، بخش مهمی محسوب شده که تراز بودن و داشتن چهار چوب قوی در حفظ ایمنی و مقاومت درب مؤثر است.

کتیبه

کتیبه معمولاً در قسمت بالای درب قرار می گیرد؛ اما گاهی اوقات در اطراف درب هم کاربرد دارد و به طور کلی ثابت است.

یراق آلات

به تمامی متریال هایی که برای نصب درب و قفل شدن آن مورد استفاده قرار می گیرد، یراق آلات می گویند که از آنها به منظور باز و بسته کردن درب استفاده می کنند.

طرح های درب حیاط آهنی, دروازه حیات, در حیاط اهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب حال ساده, درب حیاط کوچک, رنگ درب حیاط سفید مشکی, درب حیاطی جدید, در باغی, درب خانه آهنی, مدل درب حیاط جدید, طرح درب آهنی, در حیاط ساده و شیک, درب باغ قدیمی, طرح دروازه حیاط, رنگ در سفید طلایی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت فرفورژه کیلویی ثامن, مدل درب آهنی, عکس دروازه حیاط, مدل رنگ درب حیاط جدید, عکس درب ورودی راه پله ساختمان, قیمت درب فلزی طرح چوب, در کوچک حیاط, قیمت درب دو لنگه ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, در ورودی باغ ویلا, دروازه خانه جدید, طرح درب باغ, درب حیاط جدید و شیک, درب دولنگه حیاط, درب آهنی بزرگ, دروازه حیاط شیک, در بزرگ حیاط, قیمت درب ثامن, دروازه حیاط ساده, جدیدترین رنگ درب حیاط, مدل دروازه حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, عکس در حیاط خانه, درب نفر رو ساده, درب نفر رو حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, سر در حیاط ساده, مدل درب پارکینگ جنوبی سه لنگه, در باغی ساده, گل درب حیاط.

درب های حیاط, در حیاط خانه ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, انواع درب حیاطی, در حیاط سفید, درب حیاط آهنی ساده, درب یک لنگه حیاط, رنگ درب کرم طلایی, درحیاط ساده, درب تک لنگه ساده, درب هال آهنی شیک, عکس در خانه اهنی, نمای دروازه حیاط, درب پیلوت, طرح درب ورودی آهنی, در ساده حیاط, درب اهنی مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, نمونه درب حیاط رنگ شده, مدل جدید درب حیاط, رنگ در حیاط سفید و طلایی, طرح در اهنی, درب آهنی قدیمی, در حیاط سه لنگه, درب اهنی خانه, درب کوچه اهنی, درب اهنی منزل, درب پارکینگ ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب پارکینگ سه لنگه, درب فرفورژه سفید, در پارکینگ ساده, درب حیاط ۳لنگه, رنگ درب حیاط کرم و طلایی, ابعاد استاندارد درب ورودی ویلا, در برای حیاط, انواع در حیاط شیک, طرح درب باغ ساده, درب فلزی طرح چوب سنتی, طرح درب نفر رو حیاط, درب فلزی سه لنگه حیاط, درب ورودي ويلا, مدل دروازه خانه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, مدل در خانه حیاط, درب پارکینگ و ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دربهای اهنی ورودی حیاط.


قیمت درب فلزی ساده حیاط

چند دلیل برای ایمن بودن درب فلزی

درب فلزی جزء درب پرطرفداری است که به خصوص در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های تکنولوژی ساخت آنها بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

عوامل مهم که در هنگام خرید درب می تواند بر تصمیم گیری خریدار تأثیر بگذارد، اولین مورد زیبایی درب ها است و عامل دوم که مهمتر بوده ایمنی درب است.

چرا معتقدیم که درب فلزی نسبت به درب دیگر ایمن تر می باشد؟ در ادامه به ذکر چند دلیل برای ایمن تر بودن این درب ها می پردازیم:

سنگین بودن درب ها

هر چقدر که درب سنگین تر باشد، در نتیجه حرکت دادن آن نیز سخت تر می شود.

مقاومت در برابر آسیب فیزیکی

به هیچ عنوان نمی توان به درب فلزی آسیب های فیزیکی وارد کرد؛ چرا که مقاومت درب ها بسیار بالا است.

مقاوم در برابر حرارت

با استفاده از حرارت نیز نمی توان هیچ آسیبی به درب فلزی وارد نمود.

مقاوم در برابر رطوبت

در طولانی مدت و با قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مرطوب به هیچ عنوان کیفیت درب از بین نمی رود.

نصب قفل های هوشمند

بر روی این درب ها امکان نصب قفل های هوشمند وجود دارد پس از لحاظ قفل نیز ایمنی آن بالا است.

درب فلزی سلطنتی, در حیاط آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب اهنی پارکینگ جدید, درب ساختمان اهنی, عکس درب آهنی, مدل درب پارکینگ جنوبی, در خانه اهنی, در حیاط ماشین رو, درب یک و نیم لنگه اهنی ساده, مدل در ورودی حیاط, دروازه آهنی ساده, مدل درب اهنی جدید, درب سبک, در خانه آهنی, دروازه سلطنتی, انواع دروازه های حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, در حیاط ویلا, درب ماشین رو و نفر رو با هم, درب اهنی ویلا, وزن درب حیاط ماشین رو, قیمت درب لیزری, درب آهنی ویلا, درب ورودی کوچه, خرید درب حیاط ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت درب اهنی ماشین رو, رنگ درب حیاط قدیمی, رنگ در حیاط جدید, درب سه لنگه ساده, نمای سنگ درب ورودی حیاط, در ورودی, درب گاراژ, رنگ دروازه کرم طلایی, درب دولنگه اهنی, درب سه لنگه حیاط, درب دو لنگه حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دروازه خانه ساده, درب حیاط سه لنگه ساده, درب خانه شیک, مدل های درب حیاط, در ویلا, مدل درب اهنی, مدل رنگ در حیاط خانه, عکس درب آهنی ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, عکس در آهنی, مدل درب حیاط آهنی, کاتالوگ فرفورژه ثامن, درب ورودی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, طرح در حیاط جدید, درب اهنی ساده, رنگ در پارکینگ سفید طلایی.

قیمت در فلزی حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, خرید درب حیاط آهنی, قیمت دروازه اهنی, رنگ در حیاط, مدل رنگ درب حیاط, انواع رنگ درب حیاط, رنگ سفید طلایی درب حیاط, رنگ آمیزی درب حیاط سفید طلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, نما درب حیاط, سردرب حیاط شیک, نمای سنگ درب ورودی ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب جدید حیاط, سر دروازه شیک, درب خانه جدید, درب سه لنگه پارکینگ, درب کارگاهی, طرح درب حیاط جدید, مدل در ورودی خانه اهنی, طرح درب اهنی, در اهنی کوچک, درب مشکی طلایی, طرح جدید درب حیاط, طراحی درب حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دروازه ساده, درب حیاط مشکی, طرح درب ویلا, عکس در حیاط خانه جدید, طرح در آهنی, رنگ دروازه شیک, رنگ درب طاووسی, مدل درب آهنی خانه, عکس درب حیاط سه لنگه, درب راه پله جدید, انواع مدل درب حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, انواع درب ویلایی, درب حیاط نفر رو ساده, ساخت در حیاط, انواع درب باغی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, نمای بالای درب حیاط, قیمت هر کیلو فرفورژه, درب حیاط سه تیکه.


مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه

درب حیاط ساده درب حیاط شیک درب حیاط ارزان درب حیاط سبک وزن درب حیاط ساده و زیبا درب حیاط ویلایی مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت درب فلزی ساده حیاط مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه درب حیاط ارزان مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه

درب ورودی آهنی مدرن, مدل در آهنی, رنگ کرم طلایی درب حیاط, انواع درب حیاط جدید کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, قیمت درب وپنجره اهنی, دروازه ساده و شیک, درب فرفورژه حیاطی, مدل درب اهنی ساختمان کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب و پنجره آهنی سبک, درب اهنی پارکینگ, دربحیاط, درب ورودی ساختمان آهنی سه لنگه, درب نرده ای باغ ساده, انواع مدل درب حیاط ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب پرسی فلزی, در گاراژی, دروازه شیک, ورق پرسی درب حیاط, درب اهنی کوچک حیاط, درب حیاط لوکس, درب حیاط دولنگه اهواز, درب حیاط ورق پرسی, طرح فرفورژه درب مازندران, مدل درب حیاط کوچک, در فلزی ورودی, درب حیاط هخامنشی, درب حیاط طرح هخامنشی, درب طرح هخامنشی, درب ورودی آهنی شیک کرمان, درب طاووسی, درب فرفروژه مشهد, فروش درب حیاط شیراز, درب حیاط تهران, درب برای باغ, مدل دروازه آهنی حیاط رشت, قیمت درب فرفورژه ثامن, فروش دروازه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دروازه فلزی حیاط, رنگ درب حیاط سفید و مسی, نمونه رنگ درب حیاط, درب نرده ای, نمونه در حیاط کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, رنگ درب حیاط کرم قهوه ای, رنگ درب حیاط مشکی طلایی, درب خونه, عکس درب و پنجره آهنی ساده کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, مدل درحیاط, مدل درب فلزی سه لنگه کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه ساده.

درب ورودی لاکچری, مدل درب ویلایی, دروازه مدرن کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب ورودی اهنی جدید, درب باغ ویلایی, در حیاط مدرن, درهای آهنی, پنجره اهنی ویلایی, درب ورودی خانه اهنی, آلبوم عکس درب فلزی, درب طرح دار, در نرده ای باغ, عکس درب حیاط نفر رو کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دراهنی, قیمت رنگ درب اهنی, نمونه درب آهنی ورودی ساختمان, مدلهای درب حیاط, ساخت درب اهنی حیاط, نمونه درب پارکینگ, در حیاط شیک و جدید, درهای بزرگ, درب نفر رو داخل درب پارکینگ, انواع درب حیاط ساده, خرید دروازه, ورودی حیاط ویلا, درب حیاط معمولی, درب بیرون, درب ورودی منزل, درب بیرونی ساختمان, ساخت درب باغی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب زیبا, درب گاراژی مدرن, طرح درب حیاطی, قیمت درب حیاط cnc, در حیاط لاکچری, درب حیاط چهار لنگه, درب حیاط ساده اهنی سه لنگه, درهای حیاط, مدل دروازه حیاط جدید, درب حیاطی ویلایی, رنگ در منزل ویلایی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب آهنی برای باغ, درب ورودی پارکینگ آپارتمان, درب اهنی ویلایی, قیمت هر کیلو درب و پنجره آهنی کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, دروازه بزرگ حیاط, درب ورودی درب فلزی طرح چوب کارخانه درب آهنی فرفورژه حیاط فلز سازه, درب حیاط سه متری.

درب باغی

بهترین مرکز ساخت درب خانه آهنی

برای اینکه یک درب مناسب از لحاظ ایمنی و ساختار ظاهری زییا تهیه کنید، انتخاب بهترین مرکز ساخت درب خانه می تواند تأثیر زیادی در کیفیت نهایی کار داشته باشد.

این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز ساخت درب خانه در حال فعالیت است که انواع درب تک لنگه، دو لنگه، سه لنگه را با سبک های مدرن، کلاسیک و لوکس تولید می کند.

ویژگی مهم این مرکز ساخت، ارائه قیمت های مقرون به صرفه است چرا که تمامی متریال ها را به صورت عمده تهیه کرده و بدون حضور واسطه، خدمات خود را ارائه می دهد.

نرده حفاظ روی دیوار
حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

با نصب حفاظ ها و درب آکاردئونی در همه مدل های آپارتمان، خانه ی شما محیطی امن و آرامش بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره
حفاظ نرده پنجره

نرده های حفاظ آهنی با انواع طرح ها برای پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان ها

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می گردد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک می تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

پنجره های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.

پشتیبانی
پاسخگو
3756 234 0912