درب فرفورژه فلزی


درب فلزی حیاط ساده و زیبا به عنوان دریچه ای برای ورود و خروج از منزل است. در هنگام سفارش و یا خرید درب حیاط ویلا باید به طرح و رنگ و جنس آن توجه کنید و مدل درب ویلایی را خریداری کنید تا با نمای خارجی ساختمان شما مطابقت و همخوانی دارد. درب حیاط و درب باغ جزء اولین بخش هایی از نمای ساختمان هستند که در نگاه اول دیده می شوند . به همین خاطر در انتخاب درب حیاطی ساختمان می بایست دقت لازم را به خرج داد . بد نیست مواردی را در خصوص انتخاب درب آهنی حیاط و درب پارکینگ مطرح نماییم . درب حیاط (Gate) در قسمت ورودی اصلی قرار دارد بنابراین باید دارای ویژگی های مناسبی باشد تا به گونه ای سبک و فضای خانه را تعریف کند. مدل درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد باید با محوطه حیاط و فضای اطراف هماهنگی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعریف کننده سبک معماری داخلی و سلیقه صاحب خانه می باشند و با رویت کردن درب ورودی باغ فهمیده می شوند. رنگ درب، مدل، طراحی و… از جمله این عوامل هستند.


تولید درب حیاط ویلایی فرفورژه الیزه

09125200978

021-86037781

021-86037823

021-88948940

021-86036586


یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی و جلوه نمای یک خانه یا هر آپارتمانی درب آن است، این روزها مانند هر وسیله دیگری درب‌ها نیز در طیف وسیعی از تنوع تولید می‌شوند و همچنین دارای طرح‌های بسیار زیبایی هستند. می‌دانیم که درب‌های فلزی یکی از انواع درب‌هایی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت استحکام و زیبایی این درب‌ها سبب محبوب بودن آن‌ها می‌شود.


قیمت درب فلزی

خرید درب فلزی

درب یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان است. اهمیت آن سبب شده تا نتوان آن را حذف کرد. به بیانی بهتر از اجزای اصلی و جدا نشدنی‌ ساختمان‌ها درب ورودی است. به‌طور کلی استفاده از درب امکانات زیادی را برای افراد فراهم می‌کند. از جمله این امکانات می‌توان به این نکات اشاره کرد که با استفاده از درب ورودی امکان کنترل ورود و خروج به یک مکان خاص فراهم می‌شود. این مکان خاص می‌تواند یک اتاق، ساختمان یا حتی یک باغ باشد. به‌عنوان مثال با استفاده از درب برای باغ می‌توانید تا حد زیادی از ورود حیوانات مختلف به درون محوطه باغ جلوگیری کنید. درب‌ها از گذشته تاکنون تغییرهای زیادی داشته‌اند. در گذشته بیشتر از چوب برای ساخت درب استفاده می‌شده است. امروزه پیشرفت تکنولوژی صنعت تولید درب را نیز متحول کرده است. انواع درب با جنس‌های مختلف به‌صورت ثابت یا متحرک در بازار موجود هستند‌. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب نظیر درب حیاط، درب ویلایی، درب فلزی یا حتی درب فرفورژه می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت درب آهنی حیاط و درب ماشین رو کلاسیک با توجه به وزن فلز و فرفورژه درب فلزی محاسبه می شود که در بیشتر ساختمان هایی که دارای نمای درب ورودی کلاسیک دارند گزینه اول محسوب میشود. با توجه به این که ساخت مدل های درب حیاط و درب پارکینگ ساختمان های مسکونی، ادراری و ویلایی به عنوان نقطه کانونی مورد توجه افراد قرار میگیرد، خرید و نصب درب فلزی آپارتمان و ساختمان های کلاسیک برگرفته از همین نوع معماری است. افزایش زیبایی نمای خارجی با نصب درب پارکینگ در این نوع از ساختمان ها به شدت تحت تاثیر طرح درب ورودی ساختمان است. 


درب الیزه حیاط

درب فلزی

به‌طور کلی هدف از طراحی و استفاده از درب ورودی نظیر درب ورودی حیاط ساختمان، ویلا باغ افزایش امنیت آن است. همان‌طور که اشاره کردیم برای ساخت درب از جنس‌های مختلفی استفاده می‌شود‌. یکی از رایج‌ترین انواع درب، درب فلزی است. درب‌هایی که جنس آن‌ها از فلز است در مقایسه با دیگر انواع درب از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار هستند. از طرفی دیگر به‌نوعی عایق دما نیز محسوب می‌شوند. درب‌های فلزی کاربردهای بسیار زیادی دارند. از جمله کاربردهای این نوع درب‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که از آن‌ها برای ساختمان‌های لوکس و بزرگ استفاده می‌شود. ناگفته نماند ویژگی‌های منحصربه‌فرد فلز و درب فلزی سبب شده تا برخی از انواع درب فلزی هزینه بالایی داشته باشند، اما به‌طور کلی کیفیت آن‌ها بالا است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی‌های درب فلزی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت کیلویی درب اهنی فرفورژه و درب های دست ساز متفاوت است و در بین تمام درب های پارکینگی فلزی و درب فرفورژه دستساز مانند درب الیزه و درب هخامنش را میتوان یک درب مدرن لوکس و زیبا تعریف کرد. نوع چیده مان قطعات در مرکز تولید و خرید هر متر درب آهنی و درب لوکس فرفورژه با توجه به سلیقه و مهارت تولید کننده انجام میشود و رنگ درب فلزی لوکس نیز توسط خریدار بصورت درب حیاط رنگ سفید و درب فلزی مشکی و طلایی و درب ویلایی رنگ قهوه ای سوخته سفارش داده می شود. معمولا رنگ درب های لوکس مشکی طلایی و سفید طلایی هستند. انواع مختلفی از درب پارکینگ اهنی را میتوان طراحی و تولید کرد.


درب آهنی باغ

درب فرفورژه

فرفورژه یکی از فلزاتی که به دلیل ویژگی‌های خاصش از محبوبیت زیادی برخوردار است. این فلز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. حالت پذیر بوده و این خاصیت تغییر و تحول سبب شده تا در موارد بسیار زیادی از آن استفاده شود. به بیانی بهتر فلز فرفورژه قابلیت طراحی دارد و این موضوع سبب شده تا طرح‌های بسیار زیبا و ظریف با استفاده از آن قابل‌اجرا باشد. بیشترین محبوبیت این فلز هم به همین دلیل است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی‌های درب ساخته شده از فلز فرفورژه می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین درب ویلایی فلزی کلاسیک که امروزه میتوانند در میان درب های لوکس قرار بگیرند درب های فرفورژه طرح دار و درب های تولیدی برش لیزری هستند. امکان استفاده از خلاقیت و تغییر طرح درب باغی و درب گل نرده دار فرفورژه و دروازه پارکینگ با توجه به نمای ساختمان را میتوان از مهمترین عوامل زیبا شدن درب های لوکس دانست.


درب حیاطی ساده

_ یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های درب فرفورژه که سبب استفاده زیاد از آن شده است، استحکام بالای آن است. ظاهر فرفورژه ممکن است ظریف و با طرح‌های ریز باشد، اما بهتر است بدانید درب فرفورژه با وجود ظرافت از استحکام بالایی برخوردار است. استحکام بالا به معنای مقاومت بالای این نوع درب است. در نتیجه سالیان زیادی می‌توانید از این نوع درب استفاده کنید، بدون اینکه نیاز به تعویض آن باشد. ویژگی دیگر درب فرفورژه که می‌توان به آن اشاره کرد زیبایی و ظرافت طرح‌های آن است. امروزه در نمای ساختمان ظاهر درب و پنجره از اهمیت بالایی برخوردار است‌. استفاده از فرفورژه برای این نما ظاهر بسیار زیبایی به آن می‌بخشد. تنوع هم از دیگر ویژگی‌های محصولات ساخته شده با فرفوژه نظیر درب است. تنوع این سبک بسیار بالا است به‌نحوی‌که با هر سلیقه‌ای که باشید می‌توانید درب فرفورژه موردنظر خود را انتخاب کنید. همان‌گونه که اشاره کردیم استحکام و مقاومت فرفورژه بالا است. این موضوع سبب می‌شود تا درب‌هایی که از جنس فرفورژه ساخته می‌شوند، به مراقبت زیادی نیاز نداشته باشند.

 تاثیردرب ورودی ساختمان مسکونی و درب یک ویلا بسیار زیاد است. قیمت طرح در حیاط مدل تک لنگه و دو لنگه بر اشاش قیمت روز آهن است که یک درب زیبا و شیک میتواند عظمت و ابهت ویلا را دو چندان کند. با توجه به پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجه در بخش اجرای ساخت ویلا در ایران، انواع مختلف و متنوعی از مدل های درب فلزی ورودی ساختمان با توجه به نیاز طراحان و مهندسین ، در مرکز درب آهنی ورودی ساختمان تولید شده است. عکس های جدید درب پارکینگ شمالی و درب فلزی جنوبی و تصاویر درب ورودی خانه ویلایی را میتوان دز زیر مشاهده نمود که از مواد اولیه مختلف تولید گردیده که این امر ساخت درب و خرید درب آهنی و فلزی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان بیشتر به شرایط آب و هوایی محل ویلا بستگی دارد. 


درب خانه ویلایی

در خصوص کاربرد فرفورژه هم بهتر است بدانید که استفاده از آن برای طراحی درب ورودی تنها یکی از کاربردهای آن است‌. شاید برای شما جالب باشد که بدانید از فرفورژه حتی برای مبلمان و دکور منزل نیز استفاده می‌شود. در برخی از سبک‌های مبلمان که مبلمان تزیین خاصی دارد نظیر پشتی و دسته مبل با طرح خاص،‌ برای اجرایی کردن این طرح‌ها از فرفورژه استفاده می‌شود. در توضیح بیشتر در مورد فرفورژه لازم به توضیح است که برخی از افراد این فلز را مشابه چدن می‌دانند. ولی فرفورژه و چدن تفاوت‌های بسیار اساسی دارند. مهم‌ترین تفاوت آن‌ها در نحوه تولید آن‌ها است.


درب فرفورژه فلزی

درب حیاط

درب حیاط از جمله وسایلی است که جدای از جنبه ظاهری کاربرد آم بسیار مهم‌تر است. درب حیاط چه از نظر ظاهری و چه از نظر جنس از تنوع بالایی برخوردار است. این موضوع سبب شده تا افراد با سلیقه‌های متفاوت بتوانند درب موردنظر خود را انتخاب کنند. در ادامه به توضیح مختصر در مورد انواع درب حیاط می‌پردازیم.

یکی از انواع درب حیاط، درب‌های ساخته شده از جنس فلز آهن است که از آن‌ها تحت عنوان درب‌های آهنی یاد می‌شود. برای ساخت این نوع درب‌ها معمولاً از فلزهای سبک استفاده می‌شود. اگر هنگام خرید درب نکته مهم برای شما این است که با خرید درب امنیت یک مکان را افزایش دهید، پیشنهاد ما به شما این است که درب حیاط خود را از جنس فلز انتخاب کنید. این نوع درب‌ها به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارند، نیاز به مراقبت زیاد از آن‌ها نیست. علاوه بر این مقاومت آن‌ها سبب شده تا بتوانند تا حد زیادی امنیت مکان موردنظر شما را حفظ کنند. جدای از این درب فلزی در مقابل گرما و رطوبت نیز مقاومت بالایی دارد‌. در توضیح این نوع درب ناگفته نماند که در مقابل ضربه محکم احتمال بروز فرو رفتگی در آن‌ها وجود دارد، اما نکته قابل‌توجه آن‌ها چهارچوب‌های محکم و مقاوم است. این درب‌ها در مکان‌های مختلف نظیر ساختمان، ویلا، باغ و‌‌‌... کاربرد دارند و از آن‌ها به‌عنوان درب ورودی حیاط، ساختمان، ویلا باغ می‌توان استفاده کرد‌.


درب فلزی لوکس

نوع دیگر درب‌های حیاط، درب‌های ساخته شده از جنس چوب هستند‌. قدیمی‌ترین متریالی که برای ساخت در مورداستفاده قرار می‌گرفته است، چوب است. پس از آن و در دهه‌های اخیر جنس‌های مختلف برای ساخت درب مورداستفاده قرار گرفتند وگرنه در ابتدا ساخت درب چوب تنها جنس مورداستفاده برای آن بوده است. درب‌های چوبی ظاهر بسیار زیبایی دارند، اما نکته‌ای که در مورد آن وجود دارد این است که درب چوبی در مقایسه با دیگر انواع درب از حساسیت بیشتری برخوردار است. درب چوبی نسبت به شرایط آب‌وهوایی حساس است. به بیانی بهتر در هر اقلیم و شرایط آب‌وهوایی نمی‌توان از درب چوبی استفاده کرد. ناگفته نماند که امروزه شرایط کمی تغییر کرده است. پیشرفت تکنولوژی و فناوری سبب شده تا برای درب‌های چوبی نیز از روکش‌های مخصوص استفاده شود که تا حد زیادی مقاومت آن‌ها در مقابل شرایط آب‌وهوایی را افزایش می‌دهد. به‌نحوی‌که امروزه در نقاط مختلف با شرایط آب‌وهوای متفاوت می‌توان از درب چوبی استفاده کرد.


درب مدرن نفر رو

یکی دیگر از انواع درب حیاط، درب‌هایی هستند که از جنس فایبرگلاس ساخته می‌شوند. این درب‌ها مقاومت و استحکام زیادی دارند. در عین حال نصب این نوع درب‌ها بسیار آسان و راحت است. برای نصب آن‌ها نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده نیست و در مدت‌زمان کمی نصب می‌شوند. درب‌های فایبر گلاس عایق سرما و گرما هستند که این موضوع به محبوبیت آن‌ها افزوده است. به‌منظور زیبایی بیشتر این نوع درب بر روی آن‌ها از یک روکش چوبی استفاده می‌شود.


دروازه پارکینگ حیاط
09125200978

درب ورودی ساختمان متشکل از دماغه، چهارچوب، یراق آلات، کتیبه، شاخک نصب و.. می باشد.

۱. لنگه: قسمتی از درب است که در چهارچوب قرار می گیرد که می تواند ثابت یا متحرک باشد.

۲. قاب: همان چهارچوب است که لنگه درب حیاط در آن قرار می گیرد که یکی از نکات مهم در ساخت  درب آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد.

۳. کتیبه: قسمتی از درب که می توان بالا و یا اطراف درب به صورت ثابت باشد.

۴. دماغه: قسمتی از ناحیه درب که روی چهارچوب می خوابد.

۵. یراق آلات : قسمتی از لوازم درب است که به منظور باز و بسته شدن درب  (قفل و لولا) به کار برده می شود.

درب فرفورژه

انواع درب به لحاظ جانمایی به دو دسته درب داخلی و درب خارجی تقسیم می شوند. اما آنچه می توان برای تعریف درب داخلی بیان کرد، دربی که واسط بین دو فضا محصور و کنترل شده دمایی باشد را درب داخلی می گویند و دربی که حد واسط بین دو فضا خارجی (کوچه، حیاط) و یا حد واسط بین فضای بسته و یک فضای باز باشد را درب خارجی می گویند.

09125200978 درب آهنی حیاط

مدل درب حیاط ساده و شیک یا  درب پارکینگ چگونه باید باشد ؟

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب حیاط و پاکینگ قابل ذکر است :1- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . 2- امنیت درب ها را جزء ملاک های طراحی و خرید قرآر دهید .

درب فلزی

استاندارد طول و عرض درب حیاط ویلا و درب باغ چقدر است ؟


در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل 6 متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل 3 متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل 210 سانتی متر است . قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب "رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از 2 رنگ در رنگ آمیزی درب حیاط ، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است ! استفاده از دو رنگ سرمه ای و طلایی جذابیت خاصی به درب سلطنتی میبخشد. با نگاهی به مدل های درب حیاط و پارکینگ می توان به این نتیجه رسید که در بحث طراحی درب های فلزی ، استفاده از متریال ترکیبی جدید در کنار هنر تزئینات روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند .

درب حیاط ساده

نمای ساختمان که قسمت اعظم آن درب آهنی ورودی و حفاظ پنجره ها میباشد . حال اگر ببینید که سازنده از درب و پنجره های بسیار معمولی و ساده آهنگری استفاده نموده و حاضر نشده اختلاف قیمت ناچیز بین درب آهنی ساده و قیمت درب فرفورژه را بپردازد , چه تصوری در مورد سازنده در ذهن شما ایجاد خواهد شد؟ در آن لحضه حتما به این موضوع فکر میکنید که وقتی یک سازنده حاضر نشده برای زیبایی نما از درب و پنجره های لوکس و زیبا استفاده کند و حاضر نشده این تفاوت قیمت کم را بپردازد پس آیا در استفاده از مصالح سازه ای و اصلی ساختمان نیز همین خساست را داشته و از مصالح ارزان استفاده نموده ؟ البته این حقیقت وجود دارد که وقتی کسی حاضر نشده برای زیبایی ساختمان تفاوت قیمت درب و پنجره لوکس و درب آهنی ساده را بپردازد پس داخل ساختمان نیز هزینه ننموده است و به احتمال زیاد از مصالح ارزان قیمت استفاده نموه است. و بسیار بندرت خلاف این موضوع صدق میکند. درب و پنجره های ساختمان مثل کت و شلوار برای انسان میباشند.

درب حیاط شیک

درب ویلایی

با توجه به این موضوع که درب در قسمت ورودی ساختمان یا ویلا قرار دارد و نخستین قسمتی است که افراد آن را می‌بینند، انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم‌ترین نکته در انتخاب درب مناسب توجه به سبک و معماری ویلا است. درب ویلایی باید به نحوی انتخاب شود که سبک و طرح آن با سبک کلی ساختمان تناقض نداشته باشد. برای توضیح بیشتر این موضوع می‌توان یک مثال آورد. به‌عنوان مثال اگر سبک‌ ساخت ویلای شما سنتی است باید از دربی استفاده کنید که سبک سنتی دارد. یا اگر ویلا شما به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است، استفاده از درب مدرن بهترین گزینه برای شما است. نکته دیگری که در انتخاب انواع درب از جمله درب ویلایی از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به کیفیت ساخت درب است. با توجه به این نکته که درب از جمله اجزایی از ساختمان است که باید مدت‌زمان طولانی قابل‌استفاده باشد، باید به جنس و ساخت آن توجه ویژه‌ای شود.


درب نفر عابر رو

در خصوص انتخاب جنس مناسب برای درب ویلایی یکی از نکات موردتوجه، توجه به آب‌وهوای مکانی است که ویلای شما در آن واقع شده است. قرارگیری درب در محیط آزاد که در معرض مستقیم شرایط آب‌وهوایی است، به‌درستی نشان‌دهنده اهمیت توجه به شرایط آب‌وهوایی است. اگر ویلای شما واقع در منطقه‌ای است که رطوبت آن بالا و میزان بارندگی در آن زیاد است، پیشنهاد ما به شما استفاده از درب‌های عایق در برابر رطوبت است. به‌عنوان مثال در مناطق شمالی کشور بالا بودن رطوبت هوا سبب می‌شود تا استفاده از درب‌های چوبی که مقاومت بالایی در برابر رطوبت ندارند، گزینه مناسبی نباشد؛ زیرا وقتی چوب در معرض رطوبت قرار گیرد، احتمال پوسیدگی آن وجود دارد. ناگفته نماند که علاوه بر درب ورودی ویلا بهتر است درب‌هایی که برای اتاق‌های داخلی استفاده می‌شود، نیز در برابر رطوبت مقاوم باشند. به‌طور کلی متریال‌هایی که برای ساخت درب ویلایی مورداستفاده قرار می‌گیرند، عبارتند از: چوب، فلز، شیشه، آلومینیوم، پی وی سی، اچ در اف، پلیر و...


درب ویلا

از دیگر اهمیت‌های توجه به جنس درب می‌توان به این مورد اشاره کرد که انتخاب درب با جنس نامتناسب با محیط می‌تواند سبب کاهش حریم خصوصی نیز شود. در توضیح بیشتر این موضوع می‌توان یک مثال آورد. به‌عنوان مثال انتخاب درب شیشه‌ای به‌عنوان درب ورودی خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، می‌تواند تا حد زیادی باعث کاهش کیفیت حریم خصوصی خانه شما شود؛ زیرا شفاف بودن درب باعث می‌شود تا افراد به‌آسانی داخل محیط خانه شما را ببینند. از دیگر نکاتی که در انتخاب درب از جمله درب فلزی باید به آن توجه داشته باشید، دقت به فضای موجود برای باز و بسته شدن درب است. اگر فضای کافی برای این کار موجود نیست، می‌توانید از انواع درب کشویی استفاده کنید که برای باز و بسته شدن به فضای کمتری نیاز دارند. این نکته تنها در مورد درب ورودی اصلی نیست. برای درب اتاق‌ها نیز باید به آن توجه کرد و فضای کافی به‌منظور باز و بسته شدن درب را در نظر گرفت.


درب باغ

ویژگی درب فلزی

مهم‌ترین ویژگی درب فلزی که سبب محبوبیت آن شده است، کیفیت بالای ساخت این نوع درب است. کیفیت این درب‌ها به نحوی است که سالیان زیادی برای شما کاربرد دارند و نیاز به تعویض آن‌ها نیست. برای ساخت درب‌های فلزی از فلزهای محکم و بادوام استفاده می‌شود؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های درب فلزی مقاومت و استحکام بالای آن‌ها است‌. جدای از خود درب چهارچوب این درب‌ها نیز مقاوم و مستحکم است. جدای از دوام کاربردی درب‌های فلزی در مقابل شرایط آب‌وهوایی و وارد شدن ضربه نیز مقاوم هستند. این درب‌ها می‌توانند ایمنی زیادی را برای شما فراهم کنند. یکی دیگر از نکاتی که شاید دانستن آن برای شما جالب باشد این است که لولای درب با وجود کوچکی اهمیت زیادی در مقاومت و کارکرد صحیح درب دارد؛ بنابراین از دیگر نکاتی که برای انتخاب یک درب خوب باید به آن توجه داشت، توجه به لولاهای درب و جنس آن‌ها است‌. لولاهای درب فلزی از جنس فلز هستند و مقاومت زیادی دارند.

09125200978
درب ساختمان

پنج دلیل برای ایمن بودن درب‌های فرفورژه

مهم نیست که شما هم اکنون در حال ساخت خانه جدید خود هستید یا در حال تعمیرات آن، مسئله‌ای که در مورد امنیت خانه وجود دارد این است که همیشه شما را دچار شک و نگرانی می‌کند. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته‌ایم به یک عامل استرس‌زای بزرگ رسیدگی کنیم و وزن تفکر به امنیت درب ورودی را از روی دوش شما برداریم. «حمله به خانه» و «آسیب به خانه» معمولاً موضوعاتی هستند که افراد سعی می‌کنند منطقی به آن‌ها نگاه کنند و در نظر بگیرند که این امکان در حد صفر است؛ اما متأسفانه خیلی نمی‌توانند موفق باشند. با این حال، ما این تحقیق را انجام داده‌ایم و می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که درب‌های فرفورژه امن‌ترین راه‌های ورودی هستند. با این اوصاف، بیایید به پنج دلیلی که چرا درب‌های فرفورژه ایمن‌تر از درب‌های چوبی سنتی هستند، بپردازیم.

۱. هرچه در آهنی سنگین‌تر، ایمنی بیشتر

با توجه به اینکه 34 درصد سارقان از درب ورودی وارد می‌شوند، مهم است که مطمئن شوید که درب ورودی مسکن شما از امنیت بالایی برخوردار است. درب‌های آهنی به‌طور طبیعی سنگین‌تر از درب‌های دیگر هستند تا خانه شما را بهتر از درب‌های چوبی سنتی مورد حافظت قرار بدهند. وزن این درب‌ها حدود 250 پوند است که در مقایسه با میانگین 50 پوند وزن یک در چوبی تخمین زده می‌شود، تفاوت بین تلاش برای شکستن این دو نوع از درب مانند شب و روز است و همین‌طور درب‌های فرفورژه 200 پوند مواد اضافی بیشتری دارند که به‌ همین‌ دلیل نگاه کردن به این‌گونه درب‌ها از نزدیک ممکن است ترسناک به نظر برسد. این موضوع به‌طور بالقوه می‌تواند باعث شود هر مزاحمی قبل از تلاش درباره عمل در حال انجام فکر کند. درحالی‌که درب‌های چوبی متکی به مش داخل چوب هستند و در مقابل درب‌های فرفورژه با مواد جامد ساخته می‌شوند تا جنبه محکمی به درب اضافه کنند. این باعث می‌شود که در برابر هرگونه آسیبی محافظت بیشتری به عمل آید.

۲. درب‌های آهنی در برابر آسیب‌های فیزیکی مقاوم هستند.

با توجه به اینکه درب‌های آهنی را می‌توان با آهن‌های 14 گیج دست ساز کرد، مقدار قابل‌توجهی از مواد در ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. درب‌های چوبی که عمدتاً از چوب و مواد مشبک تشکیل شده‌اند، در معرض آسیب‌های ناشی از هر نوع نیرویی هستند که حتی کمترین نیرو را در قالب آسیب برجای می‌گذارد. وقتی صحبت از آسیب درب به میان می‌آید، خواه سارقی باشد که می‌خواهد به‌زور درب شما را باز کند یا حتی تگرگ، درب‌های آهنی محکم‌تر هستند و در برابر آسیب فیزیکی مقاوم‌تر نیز هستند. به دلیل مقاومت در برابر نیرو، درب آهنی شما می‌تواند از خراب شدن ظاهر خود جلوگیری کند و در عین حال ظاهر زیبای خود را هم حفظ کند.

۳. آهن فرفورژه در طول زمان بسیار مقاوم‌تر است

برخلاف درب‌های چوبی که با گذشت زمان خراب می‌شوند، آهن فرفورژه دارای تحمل بالاتری است که باعث می‌شود برای مدت‌زمان طولانی‌تری با حداقل تعمیر و نگهداری بهتر به نظر برسد. برای کسانی که مشکل موریانه در ملک خود داشته‌اند، آهن به‌عنوان هدف این حشرات قرار نمی‌گیرد. این مورد باعث می‌شود که مالک هر چند سال یکبار زمان کمتری را صرف تعویض درب‌های چوبی بکند. با در نظر گرفتن استحکام کلی درب‌های فرفورژه، بیشتر سرمایه‌گذاری بلندمدت برای کسانی هستند که به دنبال وسایل جدید برای خانه‌شان می‌گردند. درب‌های آهنی واقعاً می‌توانند ماهیت امنیت را تغییر دهند.

۴. شفافیت بهتر برای امنیت شما طراحی شده است

آیا می‌خواهید به دنبال دری باشید که هم زیبا و هم ایمن باشد؟ آهن فرفورژه را می‌توان در طرح‌های بی‌شماری طراحی کرد که از هرگونه تهدید خارجی ایمن باشد. هنگامی که با شیشه ترکیب می‌شود، طرح‌هایی وجود دارد که درب شما را شفاف نگه می‌دارد بدون اینکه توسط فرد در طرف مقابل دیده شود. در این جهت چه به دنبال استفاده از شیشه باشید چه نباشید، طرح‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند خانه شما را زیبا و ایمن نگه‌دارند.

۵. مقاوم در برابر آب‌وهوا

ذات طبیعت در شرایط آب‌وهوایی شدید می‌تواند ترسناک باشد؛ به‌خصوص اگر در داخل خانه خود پناه گرفته باشید. با این حال، وقتی صحبت از قرار دادن درب‌های آهنی در خانه شما می‌شود، می‌توانید کمی راحت‌تر و مطمئن‌تر در شرایط وخیم آب‌وهوایی در خانه خود اسکان بگیرید و همچنین بدانید که درب‌های آهنی می‌توانند حتی در شدیدترین طوفان‌ها و بارش‌ها و همین‌طور در برابر آب‌وهوا مقاوم باشند. درب‌های آهنی با ساختار محکم، وزن و قاب آهنی خالص می‌توانند به شما کمک کنند تا از عبور برف و باران یا حتی طوفان جلوگیری کنید و نگران آسیب دیدن درب ورودی خود نباشید. از تگرگ گرفته تا سیل، درهای آهنی می‌توانند محافظ خوبی برای خانه شما باشند تا بتوانید حتی در شدیدترین طوفان‌ها آسوده‌خاطر باشید.


درب آپارتمان

نکات طلایی خرید درب فلزی فرفوژه

اگرچه داشتن یک درب ایمن خوب نقطه شروع خوبی است اما شما می‌توانید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از تهدیدات انجام دهید.

• قفل‌های هوشمند را به در آهنی خود نصب کنید.

فراموش نکنید حتی زمانی که سر کار هستید، مهم است که مراقب خانه خود باشید. با توجه به اینکه فناوری دائماً در حال پیشرفت است، جای تعجب نیست که‌ تکنولوژی از موضوع امنیت خانه در پیشرفت‌های تکنولوژیکی برای تحت تأثیر قرار دادن افراد استفاده کرده است. با قفل‌های هوشمند بلوتوث می‌توانید از طریق تلفن هوشمند خود بر خانه‌تان نظارت کنید، حتی زمانی که در دفتر کار خود هستید. آمار چنین نشان می‌دهد که سارقان 30 درصد کمتر در هنگام برخورد با یک سیستم امنیتی به خانه وارد می‌شوند. حال میل خودتان است که یک علامت امنیتی در چمن جلوی منزل خود داشته باشید یا یک قفل هوشمند قابل‌تشخیص راحت داشته باشید. فقط دیدن این ابزارهای شگفت‌انگیز به جلوگیری از مزاحمان احتمالی کمک می‌کند.

توجه داشته باشید که وقتی نوبت به حفاظت از خانه می‌رسد، مهم است که عاقلانه انتخاب کنید که چگونه از خانه خود محافظت می‌کنید. با امنیت کلی درهای آهنی، خانه می‌تواند مانند یک پناهگاه امن باشد. اگر درب‌های آهنی را با نکات امنیتی که در بالا توضیح داده شد ترکیب کنید، دیگر خیالتان راحت باشد و مطمئن باشید که از خانواده خود محافظت می‌کنید.


درب ورودی

بله، در مقایسه با همتای چوبی خود، درب‌های فرفورژه هر سازه‌ای را بسیار ایمن‌تر می‌کند.

درحالی‌که لگدزدن به هر نوع دری بدون توجه به جنس آن ممکن است به خودتان یا حتی درب آسیب بزند، اما درب آهنی دارای یک چارچوب فولادی و همچنین جنس فولاد مقاوم است که بدین‌جهت لگدزدن به آن با توجه به آسیب‌ناپذیری نسبت به درب‌های چوبی نمی‌تواند مشکل خاصی ایجاد کند.

بسته به اینکه درب فولادی چقدر خوب نگهداری می‌شود، واقعاً می‌توانند یک عمر دوام بیاورند.

از نقطه نظر عملکرد، درب‌های الیزه فلزی درست مانند یک درب چوبی عمل می‌کنند. این ماده اصلی است که تفاوت را ایجاد می‌کند، زیرا با فولاد ساخته شده است، به‌صورت کلی ساختار شما از نیروهای خارجی بسیار ایمن‌تر است.

این به اولویت بستگی دارد، درحالی‌که مواردی از افراد وجود دارند که ظاهر چوبی اصلی را دوست دارند، برخی دیگر ظاهر و امنیت درب‌های فولادی را بیشتر می‌پسندند؛ بنابراین این مورد به سلیقه شما نیز مربوط است.

لذا با تمام این تفاسیر می‌توان به‌درستی دریافت که درب‌های فرفورژه و فلزی بسیار برای پارکینگ، خانه، شرکت و هر ارگان مسکنی که نیازمند محافظت و نصب درب است بسیار مهم و پراهمیت هستند، همین‌طور که می‌توان درب‌های فلزی را در طرح‌های مختلفی ساخت و حتی با طرح فلز چوب جهت زیبایی ادغام کرد.

درب باغ ویلا درب ویلایی

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب فلزی نظیر درب فرفوژه پرداختیم. به‌طور کلی با ویژگی‌های درب ورودی حیاط ساختمان ویلا باغ بیشتر آشنا شدید‌. دانستید که برای انتخاب درب مناسب باید به ویژگی‌های زیادی توجه داشته باشید‌. از جمله این ویژگی‌ها مکانی است که درب را برای آن خریداری می‌کنید‌. به‌عنوان مثال درب باغ با درب استفاده شده برای ساختمان متفاوت است. چه از لحاظ جنس و چه از نظر ابعاد و شکل ظاهری. یکی از پرکاربردترین انواع درب، درب‌های فلزی هستند. درب فلزی ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که سبب محبوبیت آن شده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به استحکام و مقاومت آن‌ها اشاره کرد‌. تا حد زیادی در برابر عوامل محیطی و شرایط آب‌وهوایی مقاوم هستند. این موضوع سبب شده تا در شرایط مختلف آب‌وهوایی قابل‌استفاده باشند.

09125200978
درب حیاط ارزان قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت درب فلزی ساده حیاط مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه

درب حیاط ساده درب حیاط شیک درب حیاط ارزان درب حیاط سبک وزن درب حیاط ساده و زیبا درب حیاط ویلایی مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت درب فلزی ساده حیاط مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه درب حیاط ارزان مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه

درب باغی
خدمات فلز سازه


حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه ، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حفاظ ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.

___________________

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند.

___________________

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.

___________________

حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های طرح بوته خار شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای در هر شاخه می باشد. حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.

___________________

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند ، دزدان را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند . این حفاظ با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات گوناگون کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورد . به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه آورده خواهند شد ، حفاظ نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.

___________________

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

یکی دیگر از طرح های حفاظ نرده روی دیوار ، حفاظ بوته‌ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آن‌هاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می‌سازند. در هر مترحفاظ بوته‌ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت می‌کند.

___________________

درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آهنی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.

___________________

نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.
Call Now Buttonسفارش خرید🛒 09125200978