درب آهنی فرفورژه حیاط


درب فلزی حیاط ساده و زیبا به عنوان دریچه ای برای ورود و خروج از منزل است. در هنگام سفارش و یا خرید درب حیاط ویلا باید به طرح و رنگ و جنس آن توجه کنید و مدل درب ویلایی را خریداری کنید تا با نمای خارجی ساختمان شما مطابقت و همخوانی دارد. درب حیاط و درب باغ جزء اولین بخش هایی از نمای ساختمان هستند که در نگاه اول دیده می شوند . به همین خاطر در انتخاب درب حیاطی ساختمان می بایست دقت لازم را به خرج داد . بد نیست مواردی را در خصوص انتخاب درب آهنی حیاط و درب پارکینگ مطرح نماییم . درب حیاط (Gate) در قسمت ورودی اصلی قرار دارد بنابراین باید دارای ویژگی های مناسبی باشد تا به گونه ای سبک و فضای خانه را تعریف کند. مدل درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد باید با محوطه حیاط و فضای اطراف هماهنگی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعریف کننده سبک معماری داخلی و سلیقه صاحب خانه می باشند و با رویت کردن درب ورودی باغ فهمیده می شوند. رنگ درب، مدل، طراحی و… از جمله این عوامل هستند.


درب آهنی فرفورژه حیاط

خرید انواع درب آهنی

مرکز ساخت درب خانه با در نظر گرفتن نیاز مشتریان سعی دارد تا انواع مختلف درب را از لحاظ ابعاد و اندازه تولید و ارائه دهد. معمولاً درب های خانه برای درب ورودی و پارکینگ یا درب های بخش داخلی تولید می شوند. نیاز است برای هر فضا از طراحی های خاص آن استفاده گردد. انتخاب یک مجموعه معتبر تأثیر زیادی در کیفیت نهایی کار می گذارد.

09125200978


یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی و جلوه نمای یک خانه یا هر آپارتمانی درب آن است، این روزها مانند هر وسیله دیگری درب ها نیز در طیف وسیعی از تنوع تولید می شوند و همچنین دارای طرح های بسیار زیبایی هستند. می دانیم که درب های فلزی یکی از انواع درب هایی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. در حقیقت استحکام و زیبایی این درب ها سبب محبوب بودن آن ها می شود.

درب حیاط ویلایی

خرید درب فلزی

درب یکی از مهم ترین اجزای ساختمان است. اهمیت آن سبب شده تا نتوان آن را حذف کرد. به بیانی بهتر از اجزای اصلی و جدا نشدنی ساختمان ها درب ورودی است. به طور کلی استفاده از درب امکانات زیادی را برای افراد فراهم می کند. از جمله این امکانات می توان به این نکات اشاره کرد که با استفاده از درب ورودی امکان کنترل ورود و خروج به یک مکان خاص فراهم می شود. این مکان خاص می تواند یک اتاق، ساختمان یا حتی یک باغ باشد. به عنوان مثال با استفاده از درب برای باغ می توانید تا حد زیادی از ورود حیوانات مختلف به درون محوطه باغ جلوگیری کنید. درب ها از گذشته تاکنون تغییرهای زیادی داشته اند. در گذشته بیشتر از چوب برای ساخت درب استفاده می شده است. امروزه پیشرفت تکنولوژی صنعت تولید درب را نیز متحول کرده است. انواع درب با جنس های مختلف به صورت ثابت یا متحرک در بازار موجود هستند . در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب نظیر درب حیاط، درب ویلایی، درب فلزی یا حتی درب فرفورژه می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت درب آهنی حیاط و درب ماشین رو کلاسیک با توجه به وزن فلز و فرفورژه درب فلزی محاسبه می شود که در بیشتر ساختمان هایی که دارای نمای درب ورودی کلاسیک دارند گزینه اول محسوب میشود. با توجه به این که ساخت مدل های درب حیاط و درب پارکینگ ساختمان های مسکونی، ادراری و ویلایی به عنوان نقطه کانونی مورد توجه افراد قرار میگیرد، خرید و نصب درب فلزی آپارتمان و ساختمان های کلاسیک برگرفته از همین نوع معماری است. افزایش زیبایی نمای خارجی با نصب درب پارکینگ در این نوع از ساختمان ها به شدت تحت تاثیر طرح درب ورودی ساختمان است.


درب فرفورژه ساختمان

درب فلزی

به طور کلی هدف از طراحی و استفاده از درب ورودی نظیر درب ورودی حیاط ساختمان، ویلا باغ افزایش امنیت آن است. همان طور که اشاره کردیم برای ساخت درب از جنس های مختلفی استفاده می شود . یکی از رایج ترین انواع درب، درب فلزی است. درب هایی که جنس آن ها از فلز است در مقایسه با دیگر انواع درب از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار هستند. از طرفی دیگر به نوعی عایق دما نیز محسوب می شوند. درب های فلزی کاربردهای بسیار زیادی دارند. از جمله کاربردهای این نوع درب ها می توان به این مورد اشاره کرد که از آن ها برای ساختمان های لوکس و بزرگ استفاده می شود. ناگفته نماند ویژگی های منحصربه فرد فلز و درب فلزی سبب شده تا برخی از انواع درب فلزی هزینه بالایی داشته باشند، اما به طور کلی کیفیت آن ها بالا است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی های درب فلزی می پردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت کیلویی درب اهنی فرفورژه و درب های دست ساز متفاوت است و در بین تمام درب های پارکینگی فلزی و درب فرفورژه دستساز مانند درب الیزه و درب هخامنش را میتوان یک درب مدرن لوکس و زیبا تعریف کرد. نوع چیده مان قطعات در مرکز تولید و خرید هر متر درب آهنی و درب لوکس فرفورژه با توجه به سلیقه و مهارت تولید کننده انجام میشود و رنگ درب فلزی لوکس نیز توسط خریدار بصورت درب حیاط رنگ سفید و درب فلزی مشکی و طلایی و درب ویلایی رنگ قهوه ای سوخته سفارش داده می شود. معمولا رنگ درب های لوکس مشکی طلایی و سفید طلایی هستند. انواع مختلفی از درب پارکینگ اهنی را میتوان طراحی و تولید کرد.


درب آهنی باغ

درب فرفورژه

فرفورژه یکی از فلزاتی که به دلیل ویژگی های خاصش از محبوبیت زیادی برخوردار است. این فلز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. حالت پذیر بوده و این خاصیت تغییر و تحول سبب شده تا در موارد بسیار زیادی از آن استفاده شود. به بیانی بهتر فلز فرفورژه قابلیت طراحی دارد و این موضوع سبب شده تا طرح های بسیار زیبا و ظریف با استفاده از آن قابل اجرا باشد. بیشترین محبوبیت این فلز هم به همین دلیل است. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد ویژگی های درب ساخته شده از فلز فرفورژه می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین درب ویلایی فلزی کلاسیک که امروزه میتوانند در میان درب های لوکس قرار بگیرند درب های فرفورژه طرح دار و درب های تولیدی برش لیزری هستند. امکان استفاده از خلاقیت و تغییر طرح درب باغی و درب گل نرده دار فرفورژه و دروازه پارکینگ با توجه به نمای ساختمان را میتوان از مهمترین عوامل زیبا شدن درب های لوکس دانست.


درب حیاطی ساده

_ یکی از مهم ترین ویژگی های درب فرفورژه که سبب استفاده زیاد از آن شده است، استحکام بالای آن است. ظاهر فرفورژه ممکن است ظریف و با طرح های ریز باشد، اما بهتر است بدانید درب فرفورژه با وجود ظرافت از استحکام بالایی برخوردار است. استحکام بالا به معنای مقاومت بالای این نوع درب است. در نتیجه سالیان زیادی می توانید از این نوع درب استفاده کنید، بدون اینکه نیاز به تعویض آن باشد. ویژگی دیگر درب فرفورژه که می توان به آن اشاره کرد زیبایی و ظرافت طرح های آن است. امروزه در نمای ساختمان ظاهر درب و پنجره از اهمیت بالایی برخوردار است . استفاده از فرفورژه برای این نما ظاهر بسیار زیبایی به آن می بخشد. تنوع هم از دیگر ویژگی های محصولات ساخته شده با فرفوژه نظیر درب است. تنوع این سبک بسیار بالا است به نحوی که با هر سلیقه ای که باشید می توانید درب فرفورژه موردنظر خود را انتخاب کنید. همان گونه که اشاره کردیم استحکام و مقاومت فرفورژه بالا است. این موضوع سبب می شود تا درب هایی که از جنس فرفورژه ساخته می شوند، به مراقبت زیادی نیاز نداشته باشند.

تاثیردرب ورودی ساختمان مسکونی و درب یک ویلا بسیار زیاد است. قیمت طرح در حیاط مدل تک لنگه و دو لنگه بر اشاش قیمت روز آهن است که یک درب زیبا و شیک میتواند عظمت و ابهت ویلا را دو چندان کند. با توجه به پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجه در بخش اجرای ساخت ویلا در ایران، انواع مختلف و متنوعی از مدل های درب فلزی ورودی ساختمان با توجه به نیاز طراحان و مهندسین ، در مرکز درب آهنی ورودی ساختمان تولید شده است. عکس های جدید درب پارکینگ شمالی و درب فلزی جنوبی و تصاویر درب ورودی خانه ویلایی را میتوان دز زیر مشاهده نمود که از قطعات اولیه مختلف تولید گردیده که این امر ساخت درب و خرید درب آهنی و فلزی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان بیشتر به شرایط آب و هوایی محل ویلا بستگی دارد.


درب خانه ویلایی

در خصوص کاربرد فرفورژه هم بهتر است بدانید که استفاده از آن برای طراحی درب ورودی تنها یکی از کاربردهای آن است . شاید برای شما جالب باشد که بدانید از فرفورژه حتی برای مبلمان و دکور منزل نیز استفاده می شود. در برخی از سبک های مبلمان که مبلمان تزیین خاصی دارد نظیر پشتی و دسته مبل با طرح خاص، برای اجرایی کردن این طرح ها از فرفورژه استفاده می شود. در توضیح بیشتر در مورد فرفورژه لازم به توضیح است که برخی از افراد این فلز را مشابه چدن می دانند. ولی فرفورژه و چدن تفاوت های بسیار اساسی دارند. مهم ترین تفاوت آن ها در نحوه تولید آن ها است.


درب فرفورژه فلزی

درب حیاط

درب حیاط از جمله وسایلی است که جدای از جنبه ظاهری کاربرد آم بسیار مهم تر است. درب حیاط چه از نظر ظاهری و چه از نظر جنس از تنوع بالایی برخوردار است. این موضوع سبب شده تا افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند درب موردنظر خود را انتخاب کنند. در ادامه به توضیح مختصر در مورد انواع درب حیاط می پردازیم.

یکی از انواع درب حیاط، درب های ساخته شده از جنس فلز آهن است که از آن ها تحت عنوان درب های آهنی یاد می شود. برای ساخت این نوع درب ها معمولاً از فلزهای سبک استفاده می شود. اگر هنگام خرید درب نکته مهم برای شما این است که با خرید درب امنیت یک مکان را افزایش دهید، پیشنهاد ما به شما این است که درب حیاط خود را از جنس فلز انتخاب کنید. این نوع درب ها به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارند، نیاز به مراقبت زیاد از آن ها نیست. علاوه بر این مقاومت آن ها سبب شده تا بتوانند تا حد زیادی امنیت مکان موردنظر شما را حفظ کنند. جدای از این درب فلزی در مقابل گرما و رطوبت نیز مقاومت بالایی دارد . در توضیح این نوع درب ناگفته نماند که در مقابل ضربه محکم احتمال بروز فرو رفتگی در آن ها وجود دارد، اما نکته قابل توجه آن ها چهارچوب های محکم و مقاوم است. این درب ها در مکان های مختلف نظیر ساختمان، ویلا، باغ و ... کاربرد دارند و از آن ها به عنوان درب ورودی حیاط، ساختمان، ویلا باغ می توان استفاده کرد .


درب فلزی لوکس

نوع دیگر درب های حیاط، درب های ساخته شده از جنس چوب هستند . قدیمی ترین متریالی که برای ساخت در مورداستفاده قرار می گرفته است، چوب است. پس از آن و در دهه های اخیر جنس های مختلف برای ساخت درب مورداستفاده قرار گرفتند وگرنه در ابتدا ساخت درب چوب تنها جنس مورداستفاده برای آن بوده است. درب های چوبی ظاهر بسیار زیبایی دارند، اما نکته ای که در مورد آن وجود دارد این است که درب چوبی در مقایسه با دیگر انواع درب از حساسیت بیشتری برخوردار است. درب چوبی نسبت به شرایط آب وهوایی حساس است. به بیانی بهتر در هر اقلیم و شرایط آب وهوایی نمی توان از درب چوبی استفاده کرد. ناگفته نماند که امروزه شرایط کمی تغییر کرده است. پیشرفت تکنولوژی و فناوری سبب شده تا برای درب های چوبی نیز از روکش های مخصوص استفاده شود که تا حد زیادی مقاومت آن ها در مقابل شرایط آب وهوایی را افزایش می دهد. به نحوی که امروزه در نقاط مختلف با شرایط آب وهوای متفاوت می توان از درب چوبی استفاده کرد.


درب مدرن نفر رو

یکی دیگر از انواع درب حیاط، درب هایی هستند که از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند. این درب ها مقاومت و استحکام زیادی دارند. در عین حال نصب این نوع درب ها بسیار آسان و راحت است. برای نصب آن ها نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده نیست و در مدت زمان کمی نصب می شوند. درب های فایبر گلاس عایق سرما و گرما هستند که این موضوع به محبوبیت آن ها افزوده است. به منظور زیبایی بیشتر این نوع درب بر روی آن ها از یک روکش چوبی استفاده می شود.


دروازه پارکینگ حیاط
09125200978

درب ورودی ساختمان متشکل از دماغه، چهارچوب، یراق آلات، کتیبه، شاخک نصب و.. می باشد.

۱. لنگه: قسمتی از درب است که در چهارچوب قرار می گیرد که می تواند ثابت یا متحرک باشد.

۲. قاب: همان چهارچوب است که لنگه درب حیاط در آن قرار می گیرد که یکی از نکات مهم در ساخت درب آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد.

۳. کتیبه: قسمتی از درب که می توان بالا و یا اطراف درب به صورت ثابت باشد.

۴. دماغه: قسمتی از ناحیه درب که روی چهارچوب می خوابد.

۵. یراق آلات : قسمتی از لوازم درب است که به منظور باز و بسته شدن درب (قفل و لولا) به کار برده می شود.

درب فرفورژه

انواع درب به لحاظ جانمایی به دو دسته درب داخلی و درب خارجی تقسیم می شوند. اما آنچه می توان برای تعریف درب داخلی بیان کرد، دربی که واسط بین دو فضا محصور و کنترل شده دمایی باشد را درب داخلی می گویند و دربی که حد واسط بین دو فضا خارجی (کوچه، حیاط) و یا حد واسط بین فضای بسته و یک فضای باز باشد را درب خارجی می گویند.

09125200978 درب آهنی حیاط

مدل درب حیاط ساده و شیک یا درب پارکینگ چگونه باید باشد ؟

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب حیاط و پاکینگ قابل ذکر است :1- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . 2- امنیت درب ها را جزء ملاک های طراحی و خرید قرآر دهید .

درب فلزی

استاندارد طول و عرض درب حیاط ویلا و درب باغ چقدر است ؟


در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل 6 متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل 3 متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل 210 سانتی متر است . قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب "رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از 2 رنگ در رنگ آمیزی درب حیاط ، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است ! استفاده از دو رنگ سرمه ای و طلایی جذابیت خاصی به درب سلطنتی میبخشد. با نگاهی به مدل های درب حیاط و پارکینگ می توان به این نتیجه رسید که در بحث طراحی درب های فلزی ، استفاده از متریال ترکیبی جدید در کنار هنر تزئینات روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند .

درب حیاط ساده

نمای ساختمان که قسمت اعظم آن درب آهنی ورودی و حفاظ پنجره ها میباشد . حال اگر ببینید که سازنده از درب و پنجره های بسیار معمولی و ساده آهنگری استفاده نموده و حاضر نشده اختلاف قیمت ناچیز بین درب آهنی ساده و قیمت درب فرفورژه را بپردازد , چه تصوری در مورد سازنده در ذهن شما ایجاد خواهد شد؟ در آن لحضه حتما به این موضوع فکر میکنید که وقتی یک سازنده حاضر نشده برای زیبایی نما از درب و پنجره های لوکس و زیبا استفاده کند و حاضر نشده این تفاوت قیمت کم را بپردازد پس آیا در استفاده از مصالح سازه ای و اصلی ساختمان نیز همین خساست را داشته و از مصالح ارزان استفاده نموده ؟ البته این حقیقت وجود دارد که وقتی کسی حاضر نشده برای زیبایی ساختمان تفاوت قیمت درب و پنجره لوکس و درب آهنی ساده را بپردازد پس داخل ساختمان نیز هزینه ننموده است و به احتمال زیاد از مصالح ارزان قیمت استفاده نموه است. و بسیار بندرت خلاف این موضوع صدق میکند. درب و پنجره های ساختمان مثل کت و شلوار برای انسان میباشند.

درب حیاط شیک

درب ویلایی

با توجه به این موضوع که درب در قسمت ورودی ساختمان یا ویلا قرار دارد و نخستین قسمتی است که افراد آن را می بینند، انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم ترین نکته در انتخاب درب مناسب توجه به سبک و معماری ویلا است. درب ویلایی باید به نحوی انتخاب شود که سبک و طرح آن با سبک کلی ساختمان تناقض نداشته باشد. برای توضیح بیشتر این موضوع می توان یک مثال آورد. به عنوان مثال اگر سبک ساخت ویلای شما سنتی است باید از دربی استفاده کنید که سبک سنتی دارد. یا اگر ویلا شما به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است، استفاده از درب مدرن بهترین گزینه برای شما است. نکته دیگری که در انتخاب انواع درب از جمله درب ویلایی از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به کیفیت ساخت درب است. با توجه به این نکته که درب از جمله اجزایی از ساختمان است که باید مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد، باید به جنس و ساخت آن توجه ویژه ای شود.


درب نفر عابر رو

در خصوص انتخاب جنس مناسب برای درب ویلایی یکی از نکات موردتوجه، توجه به آب وهوای مکانی است که ویلای شما در آن واقع شده است. قرارگیری درب در محیط آزاد که در معرض مستقیم شرایط آب وهوایی است، به درستی نشان دهنده اهمیت توجه به شرایط آب وهوایی است. اگر ویلای شما واقع در منطقه ای است که رطوبت آن بالا و میزان بارندگی در آن زیاد است، پیشنهاد ما به شما استفاده از درب های عایق در برابر رطوبت است. به عنوان مثال در مناطق شمالی کشور بالا بودن رطوبت هوا سبب می شود تا استفاده از درب های چوبی که مقاومت بالایی در برابر رطوبت ندارند، گزینه مناسبی نباشد؛ زیرا وقتی چوب در معرض رطوبت قرار گیرد، احتمال پوسیدگی آن وجود دارد. ناگفته نماند که علاوه بر درب ورودی ویلا بهتر است درب هایی که برای اتاق های داخلی استفاده می شود، نیز در برابر رطوبت مقاوم باشند. به طور کلی متریال هایی که برای ساخت درب ویلایی مورداستفاده قرار می گیرند، عبارتند از: چوب، فلز، شیشه، آلومینیوم، پی وی سی، اچ در اف، پلیر و...


درب ویلا

از دیگر اهمیت های توجه به جنس درب می توان به این مورد اشاره کرد که انتخاب درب با جنس نامتناسب با محیط می تواند سبب کاهش حریم خصوصی نیز شود. در توضیح بیشتر این موضوع می توان یک مثال آورد. به عنوان مثال انتخاب درب شیشه ای به عنوان درب ورودی خانه ای که در آن زندگی می کنید، می تواند تا حد زیادی باعث کاهش کیفیت حریم خصوصی خانه شما شود؛ زیرا شفاف بودن درب باعث می شود تا افراد به آسانی داخل محیط خانه شما را ببینند. از دیگر نکاتی که در انتخاب درب از جمله درب فلزی باید به آن توجه داشته باشید، دقت به فضای موجود برای باز و بسته شدن درب است. اگر فضای کافی برای این کار موجود نیست، می توانید از انواع درب کشویی استفاده کنید که برای باز و بسته شدن به فضای کمتری نیاز دارند. این نکته تنها در مورد درب ورودی اصلی نیست. برای درب اتاق ها نیز باید به آن توجه کرد و فضای کافی به منظور باز و بسته شدن درب را در نظر گرفت.


درب باغ

ویژگی درب فلزی

مهم ترین ویژگی درب فلزی که سبب محبوبیت آن شده است، کیفیت بالای ساخت این نوع درب است. کیفیت این درب ها به نحوی است که سالیان زیادی برای شما کاربرد دارند و نیاز به تعویض آن ها نیست. برای ساخت درب های فلزی از فلزهای محکم و بادوام استفاده می شود؛ بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های درب فلزی مقاومت و استحکام بالای آن ها است . جدای از خود درب چهارچوب این درب ها نیز مقاوم و مستحکم است. جدای از دوام کاربردی درب های فلزی در مقابل شرایط آب وهوایی و وارد شدن ضربه نیز مقاوم هستند. این درب ها می توانند ایمنی زیادی را برای شما فراهم کنند. یکی دیگر از نکاتی که شاید دانستن آن برای شما جالب باشد این است که لولای درب با وجود کوچکی اهمیت زیادی در مقاومت و کارکرد صحیح درب دارد؛ بنابراین از دیگر نکاتی که برای انتخاب یک درب خوب باید به آن توجه داشت، توجه به لولاهای درب و جنس آن ها است . لولاهای درب فلزی از جنس فلز هستند و مقاومت زیادی دارند.

09125200978
درب ساختمان

پنج دلیل برای ایمن بودن درب های فرفورژه

مهم نیست که شما هم اکنون در حال ساخت خانه جدید خود هستید یا در حال تعمیرات آن، مسئله ای که در مورد امنیت خانه وجود دارد این است که همیشه شما را دچار شک و نگرانی می کند. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته ایم به یک عامل استرس زای بزرگ رسیدگی کنیم و وزن تفکر به امنیت درب ورودی را از روی دوش شما برداریم. «حمله به خانه» و «آسیب به خانه» معمولاً موضوعاتی هستند که افراد سعی می کنند منطقی به آن ها نگاه کنند و در نظر بگیرند که این امکان در حد صفر است؛ اما متأسفانه خیلی نمی توانند موفق باشند. با این حال، ما این تحقیق را انجام داده ایم و می توانیم به شما اطمینان دهیم که درب های فرفورژه امن ترین راه های ورودی هستند. با این اوصاف، بیایید به پنج دلیلی که چرا درب های فرفورژه ایمن تر از درب های چوبی سنتی هستند، بپردازیم.

۱. هرچه در آهنی سنگین تر، ایمنی بیشتر

با توجه به اینکه 34 درصد سارقان از درب ورودی وارد می شوند، مهم است که مطمئن شوید که درب ورودی مسکن شما از امنیت بالایی برخوردار است. درب های آهنی به طور طبیعی سنگین تر از درب های دیگر هستند تا خانه شما را بهتر از درب های چوبی سنتی مورد حافظت قرار بدهند. وزن این درب ها حدود 250 پوند است که در مقایسه با میانگین 50 پوند وزن یک در چوبی تخمین زده می شود، تفاوت بین تلاش برای شکستن این دو نوع از درب مانند شب و روز است و همین طور درب های فرفورژه 200 پوند قطعات اضافی بیشتری دارند که به همین دلیل نگاه کردن به این گونه درب ها از نزدیک ممکن است ترسناک به نظر برسد. این موضوع به طور بالقوه می تواند باعث شود هر مزاحمی قبل از تلاش درباره عمل در حال انجام فکر کند. درحالی که درب های چوبی متکی به مش داخل چوب هستند و در مقابل درب های فرفورژه با قطعات جامد ساخته می شوند تا جنبه محکمی به درب اضافه کنند. این باعث می شود که در برابر هرگونه آسیبی محافظت بیشتری به عمل آید.

۲. درب های آهنی در برابر آسیب های فیزیکی مقاوم هستند.

با توجه به اینکه درب های آهنی را می توان با آهن های 14 گیج دست ساز کرد، مقدار قابل توجهی از قطعات در ساخت آن ها استفاده می شود. درب های چوبی که عمدتاً از چوب و قطعات مشبک تشکیل شده اند، در معرض آسیب های ناشی از هر نوع نیرویی هستند که حتی کمترین نیرو را در قالب آسیب برجای می گذارد. وقتی صحبت از آسیب درب به میان می آید، خواه سارقی باشد که می خواهد به زور درب شما را باز کند یا حتی تگرگ، درب های آهنی محکم تر هستند و در برابر آسیب فیزیکی مقاوم تر نیز هستند. به دلیل مقاومت در برابر نیرو، درب آهنی شما می تواند از خراب شدن ظاهر خود جلوگیری کند و در عین حال ظاهر زیبای خود را هم حفظ کند.

۳. آهن فرفورژه در طول زمان بسیار مقاوم تر است

برخلاف درب های چوبی که با گذشت زمان خراب می شوند، آهن فرفورژه دارای تحمل بالاتری است که باعث می شود برای مدت زمان طولانی تری با حداقل تعمیر و نگهداری بهتر به نظر برسد. برای کسانی که مشکل موریانه در ملک خود داشته اند، آهن به عنوان هدف این حشرات قرار نمی گیرد. این مورد باعث می شود که مالک هر چند سال یکبار زمان کمتری را صرف تعویض درب های چوبی بکند. با در نظر گرفتن استحکام کلی درب های فرفورژه، بیشتر سرمایه گذاری بلندمدت برای کسانی هستند که به دنبال وسایل جدید برای خانه شان می گردند. درب های آهنی واقعاً می توانند ماهیت امنیت را تغییر دهند.

۴. شفافیت بهتر برای امنیت شما طراحی شده است

آیا می خواهید به دنبال دری باشید که هم زیبا و هم ایمن باشد؟ آهن فرفورژه را می توان در طرح های بی شماری طراحی کرد که از هرگونه تهدید خارجی ایمن باشد. هنگامی که با شیشه ترکیب می شود، طرح هایی وجود دارد که درب شما را شفاف نگه می دارد بدون اینکه توسط فرد در طرف مقابل دیده شود. در این جهت چه به دنبال استفاده از شیشه باشید چه نباشید، طرح های مختلفی وجود دارند که می توانند خانه شما را زیبا و ایمن نگه دارند.

۵. مقاوم در برابر آب وهوا

ذات طبیعت در شرایط آب وهوایی شدید می تواند ترسناک باشد؛ به خصوص اگر در داخل خانه خود پناه گرفته باشید. با این حال، وقتی صحبت از قرار دادن درب های آهنی در خانه شما می شود، می توانید کمی راحت تر و مطمئن تر در شرایط وخیم آب وهوایی در خانه خود اسکان بگیرید و همچنین بدانید که درب های آهنی می توانند حتی در شدیدترین طوفان ها و بارش ها و همین طور در برابر آب وهوا مقاوم باشند. درب های آهنی با ساختار محکم، وزن و قاب آهنی خالص می توانند به شما کمک کنند تا از عبور برف و باران یا حتی طوفان جلوگیری کنید و نگران آسیب دیدن درب ورودی خود نباشید. از تگرگ گرفته تا سیل، درهای آهنی می توانند محافظ خوبی برای خانه شما باشند تا بتوانید حتی در شدیدترین طوفان ها آسوده خاطر باشید.


درب آپارتمان

نکات طلایی خرید درب فلزی فرفوژه

اگرچه داشتن یک درب ایمن خوب نقطه شروع خوبی است اما شما می توانید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از تهدیدات انجام دهید.

• قفل های هوشمند را به در آهنی خود نصب کنید.

فراموش نکنید حتی زمانی که سر کار هستید، مهم است که مراقب خانه خود باشید. با توجه به اینکه فناوری دائماً در حال پیشرفت است، جای تعجب نیست که تکنولوژی از موضوع امنیت خانه در پیشرفت های تکنولوژیکی برای تحت تأثیر قرار دادن افراد استفاده کرده است. با قفل های هوشمند بلوتوث می توانید از طریق تلفن هوشمند خود بر خانه تان نظارت کنید، حتی زمانی که در دفتر کار خود هستید. آمار چنین نشان می دهد که سارقان 30 درصد کمتر در هنگام برخورد با یک سیستم امنیتی به خانه وارد می شوند. حال میل خودتان است که یک علامت امنیتی در چمن جلوی منزل خود داشته باشید یا یک قفل هوشمند قابل تشخیص راحت داشته باشید. فقط دیدن این ابزارهای شگفت انگیز به جلوگیری از مزاحمان احتمالی کمک می کند.

توجه داشته باشید که وقتی نوبت به حفاظت از خانه می رسد، مهم است که عاقلانه انتخاب کنید که چگونه از خانه خود محافظت می کنید. با امنیت کلی درهای آهنی، خانه می تواند مانند یک پناهگاه امن باشد. اگر درب های آهنی را با نکات امنیتی که در بالا توضیح داده شد ترکیب کنید، دیگر خیالتان راحت باشد و مطمئن باشید که از خانواده خود محافظت می کنید.


درب ورودی

بله، در مقایسه با همتای چوبی خود، درب های فرفورژه هر سازه ای را بسیار ایمن تر می کند.

درحالی که لگدزدن به هر نوع دری بدون توجه به جنس آن ممکن است به خودتان یا حتی درب آسیب بزند، اما درب آهنی دارای یک چارچوب فولادی و همچنین جنس فولاد مقاوم است که بدین جهت لگدزدن به آن با توجه به آسیب ناپذیری نسبت به درب های چوبی نمی تواند مشکل خاصی ایجاد کند.

بسته به اینکه درب فولادی چقدر خوب نگهداری می شود، واقعاً می توانند یک عمر دوام بیاورند.

از نقطه نظر عملکرد، درب های الیزه فلزی درست مانند یک درب چوبی عمل می کنند. این ماده اصلی است که تفاوت را ایجاد می کند، زیرا با فولاد ساخته شده است، به صورت کلی ساختار شما از نیروهای خارجی بسیار ایمن تر است.

این به اولویت بستگی دارد، درحالی که مواردی از افراد وجود دارند که ظاهر چوبی اصلی را دوست دارند، برخی دیگر ظاهر و امنیت درب های فولادی را بیشتر می پسندند؛ بنابراین این مورد به سلیقه شما نیز مربوط است.

لذا با تمام این تفاسیر می توان به درستی دریافت که درب های فرفورژه و فلزی بسیار برای پارکینگ، خانه، شرکت و هر ارگان مسکنی که نیازمند محافظت و نصب درب است بسیار مهم و پراهمیت هستند، همین طور که می توان درب های فلزی را در طرح های مختلفی ساخت و حتی با طرح فلز چوب جهت زیبایی ادغام کرد.

درب باغ ویلا درب ویلایی

به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع درب فلزی نظیر درب فرفوژه پرداختیم. به طور کلی با ویژگی های درب ورودی حیاط ساختمان ویلا باغ بیشتر آشنا شدید . دانستید که برای انتخاب درب مناسب باید به ویژگی های زیادی توجه داشته باشید . از جمله این ویژگی ها مکانی است که درب را برای آن خریداری می کنید . به عنوان مثال درب باغ با درب استفاده شده برای ساختمان متفاوت است. چه از لحاظ جنس و چه از نظر ابعاد و شکل ظاهری. یکی از پرکاربردترین انواع درب، درب های فلزی هستند. درب فلزی ویژگی های منحصربه فردی دارد که سبب محبوبیت آن شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به استحکام و مقاومت آن ها اشاره کرد . تا حد زیادی در برابر عوامل محیطی و شرایط آب وهوایی مقاوم هستند. این موضوع سبب شده تا در شرایط مختلف آب وهوایی قابل استفاده باشند.

09125200978
درب حیاط ارزان

بررسی انواع درب خانه از لحاظ جانمایی

درب به عنوان یکی از وسایل بسیار مهم در ایجاد زیبایی و جلوه بیشتر برای نمای یک خانه و آپارتمان کاربرد دارد. این روزها که شیوه تولید درب ها تغییرات زیادی پیدا کرده و امکان استفاده از متریال های مختلف برای تولید و طراحی های زیبا بیشتر است.

به همین جهت ضمن تمرکز کردن بر روی امنیت درب ها، می توان تا حد زیادی بر روی زیبای آنها نیز تمرکز کرده و درب هایی با محبوبیت بیشتر تهیه شود.

درب ها از لحاظ جانمایی به دو دسته تقسیم بندی می کنند:

درب های داخلی

درب های داخلی معمولاً واسط بین دو فضای محصور بوده که وظیفه آن کنترل دمای بین دو محیط و همچنین ایجاد یک حریم برای دو فضا است.

درب های خارجی

درب های خارجی به دربی گفته می شود که حد واسط بین کوچه و حیات را مشخص می کند. در واقع این درب واسطه بین یک فضای بسته و یک فضای کاملاً باز می باشد.

در درب های خارجی به دلیل اینکه می توانند مشخص کننده الگو و نوع نمای ساختمان باشند، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با تمرکز بر روی نوع نمای ساختمان که به صورت مدرن، کلاسیک یا نماهای سنتی بوده، درب خارجی نیز مطابق با همان المان ها طراحی و تولید می گردد.

اما درب های داخلی را باید با ظرافت بیشتر و مطابق بافت و سبک دکوراسیون داخل منزل طراحی کرد، تا ضمن ایجاد یک حریم و امنیت، زیبایی هم به فضا بدهد.

در شرایط حال حاضر استفاده از فلز برای تولید انواع درب های داخلی و درب های خارجی گسترش چشمگیری پیدا کرده؛ چرا که فلز امنیت بالاتری نسبت به سایر متریال ها ایجاد می کند. همچنین با پیشرفت های زیادی که در ابزارهای ساخت این درب ها به وجود آمده، امکان طراحی درب به صورت کلاسیک، مدرن و حتی درب های لوکس نیز وجود دارد.

البته درب های فلزی در برابر گرما و رطوبت نیز از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در مقابل ضربه احتمال فرورفتگی یا شکستگی آن کمتر می شود.


قیمت درب حیاط ساده و شیک

بررسی بخش های مختلف یک درب ترک سلطنتی

درب ترک سلطنتی ساختمان با توجه به محل قرارگیری آن از چند قطعه تشکیل می شود که انتخاب مناسب قطعات و گذاشتن آنها در کنار یکدیگر منجر به تولید درب با کیفیت بالا می گردد.

در این قسمت به بررسی بخش های مهم و تأثیر گذار در یک درب می پردازیم:

لنگه

به قسمتی از درب گفته می شود که در قسمت چهار چوب قرار گرفته و می تواند به صورت ثابت یا متحرک طراحی شود.

قاب درب

قاب که در واقع همان چهار چوب اصلی درب است، بخش مهمی محسوب شده که تراز بودن و داشتن چهار چوب قوی در حفظ ایمنی و مقاومت درب مؤثر است.

کتیبه

کتیبه معمولاً در قسمت بالای درب قرار می گیرد؛ اما گاهی اوقات در اطراف درب هم کاربرد دارد و به طور کلی ثابت است.

یراق آلات

به تمامی متریال هایی که برای نصب درب و قفل شدن آن مورد استفاده قرار می گیرد، یراق آلات می گویند که از آنها به منظور باز و بسته کردن درب استفاده می کنند.


قیمت درب فلزی ساده حیاط

چند دلیل برای ایمن بودن درب های فلزی

درب های فلزی جزء درب های پرطرفداری است که به خصوص در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های تکنولوژی ساخت آنها بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

عوامل مهم که در هنگام خرید درب می تواند بر تصمیم گیری خریدار تأثیر بگذارد، اولین مورد زیبایی درب ها است و عامل دوم که مهمتر بوده ایمنی درب است.

چرا معتقدیم که درب های فلزی نسبت به درب های دیگر ایمن تر می باشد؟ در ادامه به ذکر چند دلیل برای ایمن تر بودن این درب ها می پردازیم:

سنگین بودن درب ها

هر چقدر که درب سنگین تر باشد، در نتیجه حرکت دادن آن نیز سخت تر می شود.

مقاومت در برابر آسیب فیزیکی

به هیچ عنوان نمی توان به درب های فلزی آسیب های فیزیکی وارد کرد؛ چرا که مقاومت درب ها بسیار بالا است.

مقاوم در برابر حرارت

با استفاده از حرارت نیز نمی توان هیچ آسیبی به درب فلزی وارد نمود.

مقاوم در برابر رطوبت

در طولانی مدت و با قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مرطوب به هیچ عنوان کیفیت درب از بین نمی رود.

نصب قفل های هوشمند

بر روی این درب ها امکان نصب قفل های هوشمند وجود دارد پس از لحاظ قفل نیز ایمنی آن بالا است.


مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه

درب حیاط ساده درب حیاط شیک درب حیاط ارزان درب حیاط سبک وزن درب حیاط ساده و زیبا درب حیاط ویلایی مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک مدل درب حیاط سه لنگه ساده قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت درب فلزی ساده حیاط مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه درب حیاط ارزان مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه


درب باغی

بهترین مرکز ساخت درب خانه آهنی

برای اینکه یک درب مناسب از لحاظ ایمنی و ساختار ظاهری زییا تهیه کنید، انتخاب بهترین مرکز ساخت درب خانه می تواند تأثیر زیادی در کیفیت نهایی کار داشته باشد.

این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز ساخت درب خانه در حال فعالیت است که انواع درب های تک لنگه، دو لنگه، سه لنگه را با سبک های مدرن، کلاسیک و لوکس تولید می کند.

ویژگی مهم این مرکز ساخت، ارائه قیمت های مقرون به صرفه است چرا که تمامی متریال ها را به صورت عمده تهیه کرده و بدون حضور واسطه، خدمات خود را ارائه می دهد.

نرده حفاظ روی دیوار
حفاظ دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه ای، به منظور ایجاد امنیت در ساختمان و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و... ساخته می شود.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

با نصب حفاظ ها و درب های آکاردئونی در همه مدل های آپارتمان، خانه ی شما محیطی امن و آرامش بخش خواهد شد.


نرده حفاظ پنجره
حفاظ نرده پنجره

نرده های حفاظ آهنی با انواع طرح ها برای پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه آهنی حیاط

تولید درب های آهنی فرفورژه ویلایی و همچنین درب ورودی حیاط و پارکینگ


کرکره برقی
کرکره برقی

کرکره برقی، امکان استفاده آسان و کارآمد در درب ورودی، درب دوم پارکینگ، مغازه و بسیاری از مکان ها

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک پارکینگی، برای سهولت در باز و بسته شدن درب پارکینگ طراحی شده است.


دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن و منازل

امنیت خانه و محل کار شما به خوبی محفوظ خواهد بود؛ این امر توسط نصب دزدگیر اماکن ممکن می گردد.

راهبند پارکینگ
راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی به عنوان یک راهکار کارآمد، تردد و عبور خودروها را به خوبی ممکن می سازد.


درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک می تواند به خوبی راحتی ورود به فروشگاه ها و اماکن تجاری را تسهیل کند.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

پنجره های دوجداره UPVC با نصب موثر، به شما امکان می دهد از صداهای اضافی و آلودگی صوتی خارج شوید.

پشتیبانی
پاسخگو
3756 234 0912