قیمت حفاظ نیزار


از آن جایی که نرده حفاظ نیزار از نیزارهای موجود در طبیعت بهره برده است، بنابراین نما و جلوه ای زیبا را برای ساختمان فراهم می کند و در عین دیوار حیاط شما را همچون سدی محکم در برابر سارقین می سازد. محافظ دیواری نیزار یا نی زار بسیار طرحی زیبا و مسحور کننده داشته و حفاظت بی مثالی را فراهم می کند. تراکم حفاظ نیزار 8 الی 16 ردیف می باشد و طول هر شاخه 2 متر می باشد. ارتفاع نرده حفاظ مدل نیزار از 70 تا 120 می باشد. همچین عرض حفاظ از 40 تا 75 سانتی متر متغیر می باشد. این حفاظ به صورت آبشاری در شرکت تولید کننده نرده حفاظ ساخته می شود.

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار چیست؟

حفاظ نیزار امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به طوری که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه دارد. اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.


حفاظ نیزار فلزسازه
🎖️ انواع حفاظ نیزار تنوع مدل های حفاظ نیزار
💰 قیمت حفاظ نیزار بهترین قیمت حفاظ نیزار در بازار
🛠️ زمان نصب حفاظ نیزار سریعترین زمان انجام می گردد
✳️ خدمات پس از فروش مادام العمر
☎️ نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان حفاظ نیزار و انجام سفارش

قیمت حفاظ نیزار

حفاظ نیزار، یکی از انواع نرده حفاظ های روی دیوار است که بعد از نرده حفاظ بوته ای طراحی شد . این نرده حفاظ روی دیوار به دلیل تقاضا و درخواست خریدارن طراحی و در سال 1395 روانه بازار گردید. حفاظ نیزار جزء نرده حفاظ های کلاسیک محسوب میشود. انتخاب نام نیزار هم به دلیل ، تشابه این نوع نرده حفاظ با نیزار های طبیعی است . حتما شنیده اید که حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ بوته ای در ارتفاع بالا تر از 90 سانت سبب میشود تا محیط داخل ساختمان به خصوص منازل دلگیر شود . بیشترین دلیل طراحی ساده این نوع حفاظ در عین ساده بودن برای ارتفاع های بالاتر از 100 سانت طراحی شده است . گروه تولیدی فلز سازه طراح اولین تولید کننده این نوع نرده حفاظ است . نسخه اصلی این حفاظ در ارتفاع 100 سانت با مینگرد 10 ساده و در ارتفاع های 120 و 140 سانت با میل گرد 12 ساده است .

نرده حفاظ

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای  به عرض 12سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا 70سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته استگروه تولیدی فلز سازه محصولات نرده حفاظ خود را در هر رنگی که مطابق سلیقه و نیاز خریدارن است تحویل میدهد . معمولا در حفاظ نیزار بیشتر از 3 رنگ مشکی مات، سفید و قهوهای سوخته استفاده میشود . رنگ های سفید و قهوه ای بیشتر با نمای ساختمان و درب پارکینگ هماهنگی دارند. با این وجود همواره رنگ مشکی هم طرفداران خاص خود را دارد. همان طور که در بالا اشاه شد ، رنگ آمیزی نرده ها با روش رنگ کوره ای انجام می گیرد که روشی کاملا استاندارد و به روز است. در این روش میله ها پس از این که در معرض رنگ پودری قرار گرفتند، داخل کوره می روند تا رنگ روی سطح آن ها بنشیند. این رنگ علاوه بر اینکه ظاهر زیباتر و بدون خط و خش تری نسبت به رنگ های معمولی مایع دارد، کیفیت و ماندگاری بالاتری نیز دارد. رنگ های مایع حتی اگر لایه ای ضد زنگ هم داشته باشند، پس از مدتی در برابر باران و آفتاب مستقیم قرار گرفتن، کیفیت خود را از دست می دهند و پوسته می شوند. حتی ممکن است میله زنگ بزند و بپوسد.به این ترتیب میلگرد به تدریج استحکام خود را از دست می دهد. اما در رنگ کوره ای هیچ کدام از این مشکلات وجود ندارند.

نصب حفاظ نیزار

در صورتی که ساختمان شما در حال ساخت است حتما از میله های انتظار یا قرار دادن پلیت روی دیوار به فاصله یک متر غافل نشوید ، برای این کار میتوانید از مشاوره رایگان نصابان ثامن استفاده نمائید. در برخی از ساختمان ها ی تازه ساز، صفحات فلزی روی قسمت فوقانی دیوار نصب شده اند تا بعدا در صورت نیاز حفاظ به آن ها متصل شود. اما اگر به هر دلیلی میله انتظار وجود ندارد برای نصب حفاظ نیزار ، کار متفاوت خواهد بود. در ابتدا باید روی دیوار سوراخ هایی با قطر 10 تا 12 میلی متری توسط دریل مخصوص روی دیوار حفر شوند. این سوراخ ها به صورت مورب و در فواصل 50 سانتی از هم قرار میگیرند و بعدا میلگرد هایی با طول بین 15 تا 20 سانتی متر درون این حفره ها توسط نصاب ها تعبیه میشود در این روش حدود 5 الی 10 سانتی متر از این میلگرد ها بیرون می ماند تا شاسی حفاظ ها به این میله ها متصل شود. میلگرد ها به صورت یک در میان از دو طرف به شاسی حفاظ نیزار جوش داده میشوند. سپس محل های جوش خوردگی رنگ می شوند.

حفاظ نیزار دارای ویژگی های خاصی است . اولین چیزی که در این نوع از نرده حفاظ دیده میشود شکل متفاوت آن با سایر نرده حفاظ های روی دیوار است . حفاظ نیزار در ابتدا با یک قوص نیم دایره مانند شروع و در قسمت بالا با یک خم اس مانند رو به عقب تمام میشود . در هر متر از این نرده حفاظ روی دیوار 5 عدد از این قطعه به کار میرود که بعد از نصب روی دیوار سبب میشود که سارقان نتوانند به لبه دیوار نزدیک شوند .این حفاظ هم مانند سایر نرده حفاظ ها به صورت قرینه کار میشود. از محاسن این حفاظ عدم استفاده از میله های ریز 10 سانتی است . 45 میله اصلی این نرده حفاظ از پائین و شاسی کار به سمت بالا جو شکاری شده است . هیچ قطعه ای به میله های اصلی جوش داده نشده است . نبود قطعات ریز نه تنها از امنیت حفاظ کم نکرد ، بلکه به نظر طراح با توجه به قوسی بودن نرده ها جای پا در میله ها وجود ندارد .حفاظ نیزار هم در قسمت پائین و بالا دارای دو عرض 60 سانت است که به سارقان و مهاجمان در همان ابتدا القا میکند که عبور از این حفاظ بسیار مشکل بوده و عبور از حفاظ نیزار بسیار سخت و غیر ممکن خواهد بود.

نرده کشی

به صورت کلی قیمت حفاظ نیزار بسته به وزن هر متر طول دارد ، حفاظ نیزار نیز از این قاعده پیروی میکند. طور کلی قیمت حفاظ نیزار نسبت به سایر نرده حفاظ های روی دیوار با توجه به تمهیدات امنیتی از قیمت مناسب تری برخوردار است . فاکتور های خاصی در تعیین قیمت حفاظ نیزار موثر هستند که از جمله ی آن ها می توان به ارتفاع، عرض و تراکم آن ها اشاره کرد. طبیعتا هر چه ارتفاع و تراکم یک حفاظ بیشتر باشد میل گرد بیشتری مصرف شده و وزن حفاظ نیز بالاتر میرود طبعا قیمت بالا تری خواهد داشت. این موارد هم با توجه به شرایط و محل، از ساختمانی به ساختمان دیگر متفاوت هستند. برای مثال ساختمان هایی که به دلیل مکان یا موقعیت خود بیشتر در معرض سرقت قرار دارند، باید از نرده حفاظ های بلند تر و متراکم تری استفاده کنند.معمولا استاندارد حفاظ نیزار بین 100تا 120 سانت است .
برخی از تولید کنندگان با توجه به شرایط تولید حفاظ نیزار اقدام به تولید نرده حفاظ هائی مشابه حفاظ نیزار کرده اند که از نظر امنیتی بسیار ضعیف تر از طرح اصلی است ، این فاصله طراحی آنقدر فاحش است که میتوان به صورت قطع گفت که حفاظ نیزار فقط در 2 الی 3 برند مطرح تولید میشود .
گروه تولیدی فلز سازه برترین تولید کننده نرده حفاظ های روی دیوار است که همواره کوشیده است تا با ارائه انواع نرده حفاظ های مختلف و متنوع ، انتخاب نرده حفاظ روی دیوار را با توجه به سبک ساختمان و سازه دیوار را برای معماران و مهندسین ساختمان آسان کند.
انتخاب نوع حفاظ، ارتفاع، عرض و تراکم آن نیازمند داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه است. کارشناسان ماهر و مجرب ما آماده اند تا به صورت رایگان در محل شما حضور یابند و شما را در جهت انتخاب بهترین گزینه یاری دهند.

نصب حفاظ
خدمات فلز سازه


حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه ، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حفاظ ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند.


حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.


حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های طرح بوته خار شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای در هر شاخه می باشد. حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند ، دزدان را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند . این حفاظ با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات گوناگون کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورد . به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه آورده خواهند شد ، حفاظ نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.


حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

یکی دیگر از طرح های حفاظ نرده روی دیوار ، حفاظ بوته‌ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آن‌هاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می‌سازند. در هر مترحفاظ بوته‌ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت می‌کند.


درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آهنی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.


نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.
Call Now Buttonسفارش خرید🛒 09194000244