قیمت حفاظ نخل مرداب


حفاظ نخل مرداب چیست ؟ نخل مرداب حفاظی است که امروزه در خانه های لوکس و لاکچری دیده می شود. بنابراین برای اینکه ساختمان شما زیباترین نما و ظاهر را داشته باشد و در عین حال امنیت نیز داشته باشد، نخل مرداب را فراموش نکنید. بی شک یکی از بهترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ روی دیوار حفاظ مرداب است . ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است .

حفاظ نخل مرداب

حفاظ مدل نخل مرداب یا گل نیلوفری

گروه تولیدی فلز سازه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرده حفاظ روی دیوار ، با طراحی انواع مختلف نرده حفاظ دور دیوار همواره در تلاش بوده تا بیشترین امنیت را برای خریداران فراهم نماید. حفاظ نخل مرداب همان طور که در بالا اشاره شد خدمتی جدید ، در عرصه تولید نرده حفاظ روی دیوار از گروه تولیدی فلز سازه است که ما در این نوشته سعی خواهیم کرد تا شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم . در تولید حفاظ نخل مرداب هم مانند سایر نرده حفاظ ها از میل گرد ساده استفاده میشود ، حداقل ارتفاع پیشنهادی برای این محصول 60 و حداکثر 120 سانت است . البته در صورت نیاز و تمایل خریدار این حفاظ در هر ارتفاعی قابل ساخت و تولید است .


حفاظ نخل مرداب فلزسازه
🎖️ انواع حفاظ نخل مرداب تنوع مدل های حفاظ نخل مرداب
💰 قیمت حفاظ نخل مرداب بهترین قیمت حفاظ نخل مرداب در بازار
🛠️ زمان نصب حفاظ نخل مرداب سریعترین زمان انجام می گردد
✳️ خدمات پس از فروش مادام العمر
☎️ نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان حفاظ نخل مرداب و انجام سفارش

قیمت حفاظ نخل مرداب

حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می رود. می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید.

حفاظ مرداب

حفاظ مدل نخل مرداب یکی دیگر از حفاظ های نسل جدید است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده. همواره بهترین راه حل ها برای مشکلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است. این نوع حفاظ، مناسب برای انواع ساختمان های کم طبقه و ویلایی می باشد. همان طور که در ادامه به بررسی خواهیم پرداخت، حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد.  اگر به دنبال روشی مطمئن هستید تا از محیط خانه یا محل کار خود محافظت کنید، بدون شک حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه هاست.

شرکت نصب حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب یکی از حفاظ های امنیتی برای ساختمان های مسکونی می باشد که برگرفته از محل های مرداب ساخته شده است. این حفاظ بسیار زیبا بوده و امنیت ساختمان را نیز تا چندین درصد افزایش می دهد. این حفاظ مناسب انواع ساختمان های کم طبقه و هم کف است. اگر به دنبال امین کردن محیط کار و ساختمان خود هستید این حفاظ یکی از گزینه های مناسب برای تامین نیاز امنیت می باشد. این حفاظ به دلیل شکل ظاهری خود علاوه بر ایجاد امنیت در داخل ساختمان در نمایی بیرون یک دکوراسیون جذاب به شمار می اید . این حفاظ یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید ساختمان می باشد. این حفاظ ها در ردیف های یک متری تولید می شوند و و ارتفاعی به اندازه یک متر دارند.

خرید حفاظ نخل مرداب

عرض این نوع حفاظ نخل مرداب کم است اما به دلیل شاخه های انبوهی که در بالای خود دارند بسیار غیر قابل دسترس هستند. قیمت حفاظ های مرداب کاملا مقرون به صرفه هستند اما کاملا از نظر امنیتی، و کیفیت بالا می باشند. این حفاظ مرداب شامل شاخه های قوس داری هستند مه روی هم رفته و امکان دسترسی را کاملا سلب می کنند. و به شکل گل مرداب درآمده اند و اسم آن را نیز به همین دلیل حفاظ مرداب گذاشته اند. این گل ها از میلگرد های کوتاهی تشکیل شده اند. و شاسی حفاظ گل مرداب به ۱ متر طول می‌رسد . این شاستی ها هنگام نصب کاملا درکنار یک دیگر قرار میگیرند تا ظاهری مناسب و مرتبی داشته باشند.

نرده حفاظ نخل مرداب

از جمله بهترین انواع نرده حفاظ آهنی روی دیوار است . این نوع ازحفاظ مرداب دیوار در عین این که عرض مناسبی دارد بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است . بسیاری دیگر از نرده حفاظ ها بودند که با الگو الهام گرفتن از طبیعت ساخته شده بودند ولی این حفاظ شبیه ترین نوع نرده حفاظ روی دیوار به مدل طبیعی است . این نوع حفاظ که نام تجاری حفاظ نخل مرداب رادارد در نگاه اول بسیار جذاب و زیبا است.

اجرای حفاظ نخل مرداب

نرده کشی نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می رود. می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. نخل مرداب در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. 

حفاظ نخل

برای تولید حفاظ مرداب میبایست همانند انواع نرده حفاظ روی دیوار ،به وسیله گیوتین قطعات میل گرد برش داده شده و برحسب طرح اولیه در قسمت خم کاری در سایز ها و ابعاد مختلف توسط دستگاه پرس خاص خم میشود . بعد از پایان خمکاری میله ها به قسمت جوش کاری انتقال داده شده و به هم جوش داده میشود . بعد از این که قطعات اصلی توسط دستگاه co2 جوش داده شد در قسمت کنترل کیفیت جوش ها بررسی شده و به قسمت رنگ کاری ارسال میشود. در این مرحله حفاظ نخل مرداب ، برای چربی زدائی پیش گرم شده و آماده رنگ کاری میشوند. در این مرحله پودر رنگ توسط دستگاه بر روی حفاظ پا چیده شده و به مدت 20 دقیقه در دمای 220 درجه در کوره حرارت دیده و آماده نصب میشود.

حفاظ کشی رو دیوار

حفاظ مدل نخل مرداب شامل شاخه هایی قوس دار است که بر قسمت انتهایی آن ها گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده. در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل ها متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت گل های حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به حالت تخت در آمده. شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.

حفاظ مردابی

حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می رود. می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید.

تولید کننده حفاظ نخل مرداب

رنگ بندی این حفاظ های مرداب کاملا متنوع است ‌مناسب با نمای بیروتی ساختمان شما طراحی شده. امنیت این حفاظ به مراتب بالا تر از حفاظ های دیگر است. رنگ بندی این نوع حفاظ ها بیشتر در رنگ های قهوه ای و سفید می باشد که با تمامی نماهای بیرونی ساختمان ها همخوانی لازم را دارا است.

نرده حفاظ
خدمات فلز سازه


حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه ، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حفاظ ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند.


حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.


حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های طرح بوته خار شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای در هر شاخه می باشد. حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند ، دزدان را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند . این حفاظ با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات گوناگون کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورد . به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه آورده خواهند شد ، حفاظ نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.


حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

یکی دیگر از طرح های حفاظ نرده روی دیوار ، حفاظ بوته‌ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آن‌هاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می‌سازند. در هر مترحفاظ بوته‌ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت می‌کند.


درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آهنی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.


نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.
Call Now Buttonسفارش خرید🛒 09194000244