قیمت حفاظ لیلیوم


نرده حفاظ لیلیوم چیست ؟ بدون شک شما هم گل لیلیوم را دیده اید. اگر بگوییم که نرده حفاظ لیلیومی در واقع یک گل لیلیوم فلزی است دور از واقعیت نیست. این نوع حفاظ ها در واقع با شکل این نوع گل ها ساخته شده اند. این نوع حفاظ ها در عین اینکه به ساختمان شما زیبایی خاصی خواهند داد، به شما اجازه می دهند تا به صورت کاملا حساب شده و امنیتی، حفاظت خود را تضمین کنید. حافظ لیلیوم در واقع برای حفظ حریم خصوصی و همچنین امنیت معرفی شده است. این نوع حفاظ ها امروزه به صورت گسترده ای در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ های لیلیوم در واقع یک حصار امنیتی برای شما ایجاد خواهد کرد که فرم آن مدرنیته شده است. معمولا حفاظ های لیلیوم از موادی ساخته می شوند که گران قیمت نیستند اما حریم خصوصی را تا حد بسیار زیادی ایجاد می کنند.

حفاظ لیلیوم

نرده حفاظ لیلیوم شاید در دنیای امروزه که تمامی بخش های مختلف هوشمندسازی شده اند، استفاده از حفاظ هایی که به صورت قدیمی در ساختمان مورد استفاده قرار می گرفتند اندکی به دور از مدرنیته باشد. آنچه شما باید بدانید که در واقع همین حفاظ های نرده ای هستند که امنیت را برای ساختمان شما ایجاد خواهند کرد. از جمله این حفاظ ها میتوان به نرده حفاظ لیلیومی اشاره کرد که علاوه بر اینکه زیباست و نمای جذابی به ساختمان شما می دهد، یکی از بهترین انواع حفاظ برای افزایش امنیت ساختمان شما به حساب می آید.

قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم :  هر بوته 15 عدد گل لیلیوم، شاسی پروفیل 20*30 و میلگرده ده دارد. وزن این حفاظ بالاست و میان حفاظ های دیگر به زیبایی و استقامت بالا شهره است تا جایی که برآن نام حفاظ سلطنتی قرار داده اند. حفاظ ليليوم هم گل دار و هم بدون گل ساخته می شود و انتخاب تعداد گل بوته آن با مشتری است. استاندارد این حفاظ در هر متر دو و یا سه گل بوته (در هر گل بوته پانزده گل وجود دارد) می باشد.

زیبایی نرده روی دیوار : گارد لیلیوم و علاوه بر اینکه زیبایی آن ها را ایجاد کنید باعث شوید که بسیار محکم تر از قبل باشند. همچنین امکان طراحی حفاظ های لیلیوم و طرح های آن باعث می شود. تا بعد زیبایی را نیز برآورده کند. طرح های لیلیومی در واقع به گونه ای ساخته می شوند. که شما میتوانید با پیاده کردن دیوار های مختلف به راحتی از طرح های آن های پیروی کنید. امروزه فروش حفاظ لیلیوم یکی از مشاغلی است که سود فراوانی دارد. در واقع فروش حفاظ های لیلیوم در شکل های متفاوت انجام می گیرد با توجه به اینکه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند. سالهاست که در این موقعیت قرار دارند می دانند که بهترین ها را چگونه نصب کنند. در بخش های مختلف معمولا از فروش حفاظ آهنی و همچنین متریک های مختلف استفاده می شود. که از جمله آن ها میتوان به متریال و جنس فلز و همچنین ضخامت اشاره کرد.

حفاظ لیلیومی

امنیت حفاظ لیلیوم

همانطور که گفتیم، شما میتوانید توسط نرده حفاظ لیلیوم امنیت و حریم خصوصی را تا حد بسیار زیادی ایجاد کنید. دقت داشته باشید که امروزه با توجه به مشکلاتی که در زمینه های امنیتی برای خانه ها به وجود می آید استفاده از حصار های امنیتی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. هدف اصلی از طراحی چنین حفاظ های هم در واقع حفظ امنیت است که بتوان آن را با مدرنیته هم تطبیق داد. شما همچنین میتوانید از این نوع حفاظ های به عنوان نرده های امنیتی استفاده کنید و در واقع آنقدر مزایای زیادی دارند که به عنوان حفاظ دیوار نیز از آنها استفاده می شود. این نوع حصار ها در عین اینکه انعطاف پذیری زیادی دارند و به همین دلیل هم شما میتوانید از آن ها در مکان های مختلف و به منظور های مختلف استفاده کنید.

نرده حفاظ لیلیومی اما دارای مزایای بسیاری است. میتوان گفت که این نوع حصار ها به منظور حریم های خصوصی و همچنین برای امنیت ساخته می شوند. این نوع از حصار ها در اینکه قوی هستند اما وزن نسبتا کمی دارند که استفاده از آن ها را راحت تر کرده است. همان طور که گفته شد، ارتفاع این محصول از ۸۰ سانتی متر به بالاست؛ اما به دلیل مسائل کیفیتی و اهمیتی که حفاظ فلز سازه بر کیفیت محصول خود قائل است این ونوع حفاظ را کوتاه تر از هشتاد سانتی متر نمی سازد. چرا می خواهد که امنیت بی قید و شرط را تامین کند. همین طور عرض این حفاظ را نیز بنابر دلایلی که گفته شد، کمتر از پنجاه سانتی متر تحویل مشتری نخواهد داد. چرا که با توجه به عرص استاندارد دیوارها که معمولا ۴۰ سانتی متر هستند، با بیشتر بودن عرض حفاظ حتی دیگر جایی برای دست انداختن به دیوار و بالا آمدن سارقان نیز وجود نخواهد داشت.


حفاظ لیلیوم فلزسازه
🎖️ انواع حفاظ لیلیوم تنوع مدل های حفاظ لیلیوم
💰 قیمت حفاظ لیلیوم بهترین قیمت حفاظ لیلیوم در بازار
🛠️ زمان نصب حفاظ لیلیوم سریعترین زمان انجام می گردد
✳️ خدمات پس از فروش مادام العمر
☎️ نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان حفاظ لیلیوم و انجام سفارش

سازنده حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد. این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است به همین دلیل این نوع حفاظ را به نام حفاظ گل لیلیوم نیز میشناسند. می توان گفت این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ آمیزی می شود. جهت پایه های حفاظ از یک رنگ و برای گلهای حفاظ از رنگ دیگر استفاده می شود. یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد. در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد . بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. نرده های لیلیوم ، از نظر ارتفاع در اندازه های ۵۰ الی ۱۲۰ سانت تولید و ساخته میشوند. ولی با توجه به تجارب نصب در گروه فلزی فلز سازه، اندازه مناسب نباید از ۸۰ سانتیمتر کمتر باشد و ایده آل ترین اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر میباشد .

در ساخت حفاظ لیلیوم از گل های لیلیوم ایده گرفته اند. چرا که عبور از میان باغ و بوستان های لیلیوم آسان نبوده و افراد را با مشکلاتی جدی رو به رو می کند. یعنی دقیقاً کاری که این حفاظ می کند: با نصب روی دیوار عبور سارقان را غیر ممکن کرده چرا که حدود صد و نود و یا دویست شاخه تیز در هر متر این حفاظ، امکان عبور را به صفر می رساند. نصب این حفاظ کار ساده ای نیست و آموزش های خاص خود را نیاز دارد تا بتوان آن را به درستی روی دیوار نصب شود. امنیت این حفاظ از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر است؛ شاخه های آن طوری قرار گرفته تا شخصی نتواند از آن عبور کند. نرده روی دیوار را می توان در رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتریان رنگ آمیزی کرد. حفاظ لیلیوم به دلیل تراکم بالا غیر نفوذترین حفاظ دیواری شناخته می شود.

نصب حفاظ لیلیوم

یکی دیگر از مزایای حفاظ های لیلیوم این است که در عین اینکه وزن سبکی دارند، به سرعت نیز نصب و راه اندازی می شوند. فرم ساخت این نوع حفاظ ها اینطور است که در مقایسه با انواع دیگر در نصب راحت تر هستند. شما همچنین می توانید آنها را با فولاد و یا آهن بسازید و علاوه بر اینکه زیبایی آن ها را ایجاد کنید باعث شوید که بسیار محکم تر از قبل باشند. همچنین امکان طراحی حفاظ های لیلیوم و طرح های آن باعث می شود تا بعد زیبایی را نیز برآورده کند. طرح های لیلیومی در واقع به گونه ای ساخته می شوند که شما میتوانید با پیاده کردن دیوار های مختلف به راحتی از طرح های آن های پیروی کنید.

امروزه فروش نرده حفاظ لیلیومی یکی از مشاغلی است که سود فراوانی دارد. در واقع فروش حفاظ های لیلیوم در شکل های متفاوت انجام می گیرد با توجه به اینکه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند سالهاست که در این موقعیت قرار دارند می دانند که بهترین ها را چگونه نصب کنند. در بخش های مختلف معمولا از فروش نرده حفاظ لیلیومی و همچنین متریک های مختلف استفاده می شود که از جمله آن ها میتوان به متریال و جنس فلز و همچنین ضخامت اشاره کرد. خرید نرده حفاظ لیلیومی همچنین بسیار محبوب است. بسیاری از مردم برای خرید این نوع حفاظ های لیلیوم باید به مراکزی مراجعه کنید که به صورت معتبر در این زمینه فعالیت می کنند. البته هنوز هم افرادی که در خارج از شهر ها زندگی می کنند خرید این نوع حفاظ ها را به حفاظ های فلزی ترجیح می دهند چرا که احساس امنیت بیشتری را به شما خواهد داد. البته این معنا را نمی توان به طور دقیق هم اکنون صحیح دانست.

حفاظ لیلیوم یکی دیگر از محصولات حفاظ روی دیوار است و شکل ظاهری آن از شاخه های گل لیلیوم الهام گرفته شده است . این حفاظ جزو زیباترین حفاظ هایی ست که تولید شده و جزو نسل جدید حفاظ های روی دیوار است ورنگ آمیزی آن نیز بصورت دو رنگ انجام می شود . در کنار زیبایی این حفاظ بسیار حفاظ امنی محسوب می شود اگر به شکل آن نگاه کنید متوجه نوک های تیزی در سر هر شاخه آن می شوید که عملا عبور از آن را غیر ممکن می کند این تعداد شاخه های تیز به 200 عدد نیز می رسد و با توجه به اینکه تمام عرض دیوار را پوشش می دهد جایی برای قرار دادن دست و پا نمی ماند . از طرفی دیگر از حفاظ لیلیوم  در چندین لایه و سطح استفاده می شود که این موضوع نیز تاثیر بسزایی در امنیت ساختمان شما می گذارد، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نرده لیلیوم گسترش از مرکز آن بوده و تراکم و ارتفاع آن نیز قابل انتخاب توسط کارفرما می باشد . اما در کنار تمام محاسن فوق العاده این حفاظ باید توجه داشته باشید که قیمت آن بخاطر وزن بالاتر این حفاظ نسبت به دیگر حفاظ ها مانند حفاظ شاخ گوزنی کمی بیشتر است و این شما هستید که تصمیم میگیرید چه نوع حفاظی برای دیوار خود انتخاب کنید و یا میتوانید با ما تماس بگیرید تا ما کاملا شما را راهنمایی کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید

حفاظ طرح گل

چرا برای ساخت حفاظ لیلیوم باید از جوش co2 استفاده گردد؟

در جوشکاری معمولی با الکترود روکش دار بعد از جوشکاری به دو دلیل باید گل جوش از محل جوشکاری زدوده و تمیز شود . وجود گل جوش باعث جلوگیری از دیده شدن جوش اصلی میشود. و احتمال وجود جوش کرمو وجود دارد لذا حتما باید گل جوش زدوده شود تا از استحکام جوش اطمینان حاصل نمود. باقی ماندن گل جوش روی محل جوش باعث میشود که رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد . به همین دلیل به مرور زمان با انبساط و انقباض بوجود آمده در اثر سرما و گرما گل جوش کنده شده و حفاظ از همانجا زنگ زده و باعث پوسیدگی میگردد .

یکی از راه های ایجاد امنیت ساختمان در واقع داشتن حفاظ های اهنی می باشد. حفاظ لیلیوم یکی از حفاظ های نامنظم است که به شکل گل لیلیوم ساخته شده است. این حفاظ ها امنیت کامل ساختمان شما را ایجاد کرده و در تمامی مناطق مسکونی و تجاری قابل استقاده هستند. نصب حفاظ لیلیوم کمی سخت تر از نصب حفاظ های دیگر است و نیازمند دقت زیادی است. درواقع حفاظ لیلیوم برای محله های پر رفت و آمد و نا امن است زیرا شکل ظاهری این حفاظ به گونه است که تحت هیچ شرایطی امکان دسترسی را نخواهد داد. حفاظ لیلیوم درواقع دارای یک زیبایی خاصی نیز است و از بقیه حفاظ های دیگر پر استفاده تر می باشد. این حفاظ در رنگ های مختلف زیادی ساخته می شوند. و متناسب با سلیغه مشتری با هر رنگی رنگ امیزی می شوند. هنگام خرید حفاظ لیلیوم باید به مواد ساخته شده آن توجه کرد زیرا مواد کم کیفیت باعث می‌شود که کیفیت لازم را ایجاد نکند و امنیت ساختمان شما را ضعیف می کنند.

حفاظ مدل گل لیلیوم

علاوه بر جنس حفاظ باید جنس آن را نیز درنظر گرفت زیرا اگر حفاظ کوتاه باشد به راحتی می‌توان به داخل ساختمان دسترسی پیدا کرد. ارتفاع حفاظ های لیلیوم بین ۱ تا ۵/۱ متر است. و هر حفاظ بر اساس ساختار و شکل ان دارای ارتفاع های مختلف است. ترکان حفاظ های لیلیوم به دلیل داشتن اندازه میله های مختلف در هر بخش است و هرچه تراکم بالاتر باشد میره های افقی و عمودی آن نیز دارای ارتفاعات مختلفی خواهند بود. این تراکم ها معمولا به دلیل فاصله میله ها در کنار یک دیگر قرار میگیرند . حفاظ های لیلیوم درواقع یکی دیگر از دسته های حفاظ شاخ گوزنی با امنیت بالا می باشد که درواقع امکان دسترسی را کاملا تربیت برده است این حفاظ در مناطقی که امکان سرقت بالایی دارند استفاده می‌شوند.

لیلیوم شاید نامی عجیب برای یک حفاظ آهنی دیوار باشد، اما این حفاظ یکی از مستحکم ترین و بهترین های انواع نرده آهنی دیوار محسوب می شود. حفاظ لیلیوم چه ویژگی ها و مزیت هایی دارد که تبدیل به یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار شده است؟ خصوصیات و مشخصات اصلی این حفاظ کدام ها هستند و قیمت تمام شده آن بر چه اصولی محاسبه می شود؟ برخلاف بسیاری از انواع حفاظ دیوار، حفاظ لیلیوم کمی ناشناخته تر از بقیه باقی مانده که علت اصلی این قضیه نو بودن طراحی این حفاظ دیوار است. برخلاف بسیاری از انواع حفاظ آهنی دیوار که سال ها قبل وارد چرخه صنعت شد و در خانه ها و ساختمان های قدیمی به وفور یافت می شوند، نرده آهنی لیلیوم سال های کمتری است که بر روی دیوار خانه ها راه یافته است. هنوز هم بسیاری از مردم شناخت کافی از حفاظ لیلیوم نداشته و به همین دلیل ناشناخته بودن خیلی سراغ آن نیز نمی روند. اما ما در صنایع فلزی فلز سازه با سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت نرده آهنی لیلیوم معتقدیم که این حفاظ می تواند آینده حفاظ های آهنی دیوار باشد.

تراکم حفاظ لیلیوم

مزیت ها و ویژگی های مثبتی که حفاظ لیلیوم می تواند داشته باشد، همه آن چیزی است که از یک محافظ دیوار انتظار دارید. بسته به نوع دیوار و نوع کاربری ساختمان ویژگی های مختلفی از یک محافظ دیوار انتظار می رود که می بایست در انتخاب حفاظ آهنی این ویژگی ها مورد بررسی قرار گیرند. در زیر ما مهم ترین ویژگی ها و مزیت های حفاظ لیلیوم را برای شما جمع آوری کرده ایم تا شناخت بهتری نسبت به این نرده آهنی دیوار داشته باشید. • زیبایی و شیک بودن محافظین شخصی معمولا با چه شکل و شمایلی در انظار عمومی مشاهده می شوند؟ به محافظ های شخصی انسان های سیاسی نگاه کنید. آنها افرادی چهار شانه و خوش هیکلی هستند که در اکثر مواقع کت و شلوارهای شیک و به روز به تن دارند. چه دلیلی برای پوشیدن کت و شلوار برای آنها وجود دارد؟ یکی از اصلی ترین ویژگی های هر محافظی شیک بودن آن است. هیچ کسی دوست ندارد در کنار فردی با تیپ ظاهری بد و عجیب و غریب قدم بردارد.

محافظین هم همیشه و در هر قدم با شخص محافظت شونده همراه هستند. از این رو آنها همیشه از کت و شلوارهای شیک و زیبا استفاده می نمایند. این ویژگی دقیقا در حفاظ آهنی لیلیوم نیز صادق است. حفاظ لیلیوم قرار نیست نمای ساختمان شما را زشت و بدترکیب نماید. بلکه زیبایی و جذابیتی که از آن سراغ داریم قرار است نمای ساختمان شما را زیباتر از قبل و جذاب تر از همیشه جلوه گر باشد. قیمت ساختمان ها و خانه های امروزی سر به فلک می کشد. بسیاری از آنها با استفاده از مصالحی گران قیمت و لوکس ساخته شده اند. حالا استفاده از یک حفاظ آهنی ضعیف و به درد نخور همه زحمت های یک سازنده را به باد خواهد داد. از این رو حفاظ لیلیوم با زیبایی خاصی که دارد، در درجه اول نمای ساختمان شما را زیباتر از قبل به نمایش در آورده و آن را شهره خاص و عام خواهند نمود. • امنیت بالا و بی رقیب حفاظ لیلیوم را می توان در امنیت نرده ای بی رقیب توصیف کرد. تقریبا هیچ چیزی نمی تواند از لابلای میله ها و میلگردهای تیز و برنده این حفاظ عبور نماید. پرنده ها هم از این کار عاجز خواهند بود تا چه برسد به سارقان و دزدان. البته ایجاد امنیت بالا در حفاظ لیلیوم نیازمند رعایت استانداردهایی خاص و ویژه در آن است که در بخش ساخت و نصب حفاظ لیلیوم به آن خواهیم پرداخت.

نرده لیلیوم

حفاظ لیلیوم با استفاده از میلگردهای در هم تنیده و تیز ساخته شده که فاصله ای گل های آن به حد کافی کاهش یافته است که تنها چیزی که اجازه عبور از بین این خارها را داشته باشد، هوا باشد. ارتفاع حفاظ لیلیوم در اندازه های مختلف تعیین شده و برای انواع دیوارها و کاربری های ساختمان می توان از حفاظ لیلیوم استفاده کرد. وظیفه اصلی یک محافظ ایجاد امنیت برای شخص محافظت شونده است. از این رو انتخاب یک محافظ ضعیف که بدنی ورزیده نداشته باشد، چیزی جز دور ریختن پول و دستمزد نخواهد بود. هر چند در قدم زدن و گشت و گذار می توان روی چنین محافظی حساب باز کرد اما در هنگام بروز خطرات جانی آنها هیچ تاثیری روی امنیت ما نخواهند داشت. یک بار بروز خطر و عدم کارایی محافظ می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد. از این رو باید بیشترین دقت را در انتخاب محافظ داشته باشیم. حفاظ لیلیوم نیز دقیقا دارای بدنی ورزیده است که در هر لحظه بتوان بالاترین راندمان را از خود نشان دهد.

هزینه کردن برای یک نرده آهنی ارزان قیمت حتی 1000 تومان اگر کیفیت لازم را برای ساختمان شما تامین نکند، چیزی جز دور ریختن سرمایه نیست. اما نکته اینجاست که این دور ریختن سرمایه تنها به هزینه و قیمت حفاظ دیوار خلاصه نشده و این چنین حفاظی می تواند خانه شما را نیز در برابر ورود سارقان ضعیف و شکننده نماید و تنها یک بار ورود سارقان به داخل خانه می تواند 10 ها برابر هزینه یک حفاظ آهنی خرج روی دست شما باقی بگذارد. • قیمت حفاظ لیلیوم سومین و آخرین ویژگی و مزیتی که از میان مزیت های حفاظ لیلیوم می خواهید درباره آن صحبت کنیم قیمت این نرده آهنی دیوار است. شاید در دید اول حفاظ لیلیوم کمی گران به نظر برسد، اما اگر کمی اقتصادی تر فکر کنیم، حفاظ لیلیوم حتی می تواند گزینه ای مقرون به صرفه نیز تلقی شود. اروپایی ها ضرب المثلی دارند که در آن معتقدند ما هنوز آنقدر سرمایه دار نشدیم که اجناس ارزان بخریم. این عقیده در واقع به این معنی است که خرید اجناس ارزان چندی بعد دوباره برای تعمیر و یا تعویض آن به بازار خواهد کشاند. اما برگشت برای تعویض و یا تعمیر یک نرده حفاظ دیوار چه معنایی می تواند داشته باشد؟ احتمالا سارقان چیزی دیگر باقی نگذاشته اند.

قیمت این حفاظ بسته به متراژ، تراکم و ضخامت میلگرد ها متغیر است؛ با این همه ما جدولی را آماده کرده ایم تا مشتریان عزیز به راحتی بتوانند قیمت حفاظ لیلیوم را به دست بیاورند. طریقه محاسبه قیمت به صورت ضرب طول دیوارتان در قیمت محصولی که انتخاب می کنید است. توجه داشته باشید که قیمت های زیر به صورت هزار تومان است و این به روز ترین استعلام قیمت حفاظ فلز سازه می باشد.

حفاظ روی دیوار

قیمت حفاظ لیلیوم – قیمت نرده لیلیوم و عوامل موثر بر آن

عومل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ ها بسیار متعدد هستند و برای اطلاع دقیق از قیمت ها بهتر است با بخش فروش ما تماس بگیرید تا به بهترین و دقیق ترین نحو شما را راهنمایی کنند اما بطور کلی فاکتور هایی که میتوانند در قیمت موثر باشند شامل:
1-تراکم و ارتفاع 2-نوع جوش 3-ضخامت میلگرد 4-نوع رنگ می باشند

ساخت و نصب حفاظ لیلیوم نیاز به تجربه زیادی دارد. ساخت این حفاظ دیوار برخلاف سایر حفاظ های آهنی کمی پیچده تر است. صنعت گرانی که تجربه بالایی در ساخت حفاظ لیلیوم نداشته باشند ممکن است با کمی سختی و مشکلاتی روبرو شوند. زیرا سپری کردن گام به گام آموزش های تئوریک نمی تواند منجر به تولید بهترین حفاظ لیلیوم شود. برای به کار گیری این حفاظ حتما باید دو ویژگی مهم تجربه و امکانات را در صنعتگر مورد نظر خود بررسی نمایید. تجربه عاملی برای پیاده سایز نکات ریز و جزئیات دقیق حفاظ لیلیوم و امکانات برای بهینه نمودن و رعایت استاندارد های ایمنی در آن کاربرد دارد. در واقع اندازه خارها، فاصله ساق ها، قطر میلگرد مورد نظر و از این قبیل جزئیات در حفاظ لیلیوم باید به حالت بهینه انتخاب شوند. در هم نمودن هزاران میلگرد منجر به ساخت حفاظ لیلیوم نخواهد شد.

نرده دیوار

نصب نرده حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم در واقع امروزه با طرح های مختلفی ساخته می شود.  این چارچوب ها البته تا مدتی میتوانند دید خانه شما نیز محدود کنند. نصب این نوع حفاظ ها در واقع با خلاقیت های پیچیده ای انجام می گیرد چرا که این نوع حفاظ ها دارای رنگ ها و طرح های بیشماری هستند. طرح هایی که در این زمینه انجام می گیرند معمولا رنگ های بیشماری نیز دارند. دقت داشته باشید که عده بسیاری از این طرح ها در واقع با طرح های چوب و یا استیل انجام می شوند و شما میتوانید آن ها را روی پایه های بلوک و یا بتونی انجام دهید.

تراکم و ارتفاع نرده لیلیوم و تاثیر آن بر قیمت

حفاظ لیلیوم بصورت تراکم های دو گل و سه گل در طول یک متر موجود می باشد بدیهی است که تراکم بیشتر امنیت سازه را بسیار بالاتر می برد و همچنین بدلیل افزایش در وزن کلی حفاظ قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند
حفاظ لیلیوم در ارتفاع های 70 ،90 و 120 سانتی متر موجود می باشد.انتخاب ارتفاع حفاظ دارای چندین متغیر است و شما برای اینکه بتوانید مناسب ترین ارتفاع برای حفاظ خود را انتخاب کنید باید به امنیت منطقه ،ارتفاع دیواری که قرار است حفاظ روی آن نصب شود و دیوار همسایه یا دیوار کناری توجه فرمایید البته این را حتما در نظر داشته باشید که کارشناسان متخصص ما بصورت رایگان می توانند از ساختمان شما بازدید کنند و بهترین راهنمایی را در اختیار شما قرار دهند

حفاظ شیک ویلا

نوع جوش حفاظ لیلیوم

در حال حاظر دو تکنولوژی در زمینه جوش حفاظ های روی دیوار استفاده می شود که شامل :1-جوش الکترود 2-جوش با گاز CO2  می شوند.

1-جوش الکترود:این را در نظر داشته باشید که در این روش زائده هایی در محل پیوند اتصال سازه ایجاد می شود که در اصطلاح آن را گل جوش می نامند و بدلیل این که در این نوع حفاظ تعداد بسیار زیادی (بیش از 400) نقاط جوش وجود دارد و در اکثر موارد تعدادی از گل جوش ها در زمان جوش کاری کنده نمی شوند و همانطور به مرحله رنگ کاری می روند علاوه بر اینکه از نظر زیبایی ظاهری تاثیر منفی میگذارد در گذر زمان موجب کاهش مقاومت و زنگ زدگی حفاظ می شود و بهمین دلایل صنایع معتبر  امروزه کمتر از این روش استفاده می کنند.

نرده حفاظ

بهینه نمودن حفاظ لیلیوم به معنی این است که حفاظ ساخته شده حتما باید به اندازه کافی دارای میلگرد و آهن باشد. استفاده بیش از حد آهن در آن علاوه بر افزایش وزن می تواند قیمت حفاظ لیلیوم را نیز به شدت افزایش دهد. این توصیفات بیشتر برای آشنایی شما با انواع روش های ساخت حفاظ لیلیوم و انتخاب یک آهنگر با تجربه برای ساخت آن مطرح گردید. صنایع فلزی فلز سازه با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار از همان روزهای ابتدایی ورود حفاظ لیلیوم کار ساخت این حفاظ را در پروژه های خود به دست گرفته و نمونه پروژه های زیادی نیز انجام داده است. علاوه بر این این شرکت با داشتن چندین کارگاه مختلف ساخت و تولید حفاظ لیلیوم بالاترین میزان امکانات را در اختیار دارد تا بهترین ها را برای کاربران آماده سازد.

حفاظ باغ

نوع رنگ بکار رفته در نرده لیلیوم و روش رنگ کاری

در این نوع حفاظ می توان از دو رنگ دلخواه طبق نظر کارفرما استفاده کرد و جنس رنگ های بکار رفته شده در حفاظ ها را میتوانیم به دو نوع مایع(روغنی)و یا پودری الکترواستاتیک تقسیم کنیم.

1-رنگ الکترواستاتیک : این رنگ بسیار پوشش رنگی کاملی دارند و بعد از پاشش رنگ به درون کوره منتقل می شوند تا رنگ ها به اصطلاح پخته شوند این روش بخاطر اینکه رنگ، تمام سطوح و زوایا را می پوشاند مقاومت بسیار بیشتری را برای سازه فراهم میکند و آن را از زنگ زدگی محافظت میکنند.

2-رنگ مایع : در این روش حفاظ را در محفظه های بزرگ رنگ میگذارند و سپس آن را در فضای باز قرار می دهند تا خشک شود و بدیهی است که پوشش کامل رنگ در حد رنگ الکترواستاتیک ندارد و این موضوع ممکن است هدف اصلی خریدار که تهیه حفاظ بسیار مقاوم است را اندکی مخدوش کند از نظر هزینه ای در ابتدا ارزان تر است اما در طول مدت ممکن است دوباره نیاز به رنگ داشته باشد بنابراین پیشنهاد ما این است که از رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده کنید.

حفاظ آهنی

سوالات متداول در مورد نصب و ساخت حفاظ لیلیوم و توضیح راجع به قیمت آن

1-استفاده از حفاظ لیلیوم چه مزیتی دارد ؟

اگر به عکس های حفاظ لیلیوم دقت کرده باشید متوجه زوایای قرار گرفتن شاخه های تیز آن و همچنین گسترش از مرکز این نوع حفاظ خواهید شد با انتخاب تراکم و ارتفاع مناسب میتوان مطمئن شد که به هیچ عنوان امکان عبور از این حفاظ وجود ندارد چون عملا جایی برای قرار دادن دست و پا در دیوار باقی نمی ماند و در اکثر مواقع سارقان ترجیح می دهند سعی به ورود ساختمان هایی کنند که حفاظ ندارد و یا عبور از آن حفاظ ساده تر باشد.

2-منظور از تراکم در نرده لیلیوم چیست ؟

تراکم حفاظ لیلیوم را تعداد شاخه های اصلی که شاخه های فرعی از ان منشعب شدند در طول یک متر اندازه میگیریم میتوان دو گل و یا سه گل باشد.

3-حفاظ لیلیوم در چه ارتفاعی تولید می شود ؟

این حفاظ در ارتفاع های 70 ،90 و 120 در صنایع فلزی فلز سازه تولید می شود.

4-قیمت نرده حفاظ لیلیوم چقدر است ؟

با توجه به تغییرات سریع قیمت ها و متغیر های متعددی که در قیمت موثر هستند برای اینکه بتوانیم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنیم لطفا با ما تماس بگیرید و همچنین برای ارزیابی دقیق تر ، کارشناسان ما میتوانند بصورت رایگان ساختمان شما را بررسی کنند.

5-کدام مدل از حفاظ های روی دیوار دارای امنیت بیشتری است ؟

حفاظ لیلیوم نسبت به حفاظ شاخ گوزنی،بوته ای و نیزه ای دارای امنیت بیشتری است اما برای مقایسه دقیق تر این دو حفاظ شما می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید
“مقایسه حفاظ های روی دیوار و انتخاب مناسب ترین حفاظ برای ساختمان”

6-چرا انتخاب صنایع فلز سازه ؟

هدف اصلی ما در این مقاله مطلع شدن شما از ویژگی های حفاظ لیلیوم بوده اما اگر قصد خرید داشته باشید ما بعنوان تولید کننده قدیمی و معتبر حفاظ های روی دیوار با بیش از 7000 پروژه در زمینه افزایش امنیت ساختمان ها میتوانیم بصورت رایگان به شما مشاوره دهیم و یا ساختمان شما را بازدید کنیم همچنین همیشه سعی کردیم تا با مناسب ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت و استفاده از استاندارد های روز در این زمینه بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم چون برای ما مهم، رضایت شما است

خدمات فلز سازه


حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه ، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حفاظ ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند.


حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ نیزه ای یا حفاظ سرنیزه ای سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.


حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های طرح بوته خار شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای در هر شاخه می باشد. حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند ، دزدان را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند . این حفاظ با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات گوناگون کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورد . به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه آورده خواهند شد ، حفاظ نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.


حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

یکی دیگر از طرح های حفاظ نرده روی دیوار ، حفاظ بوته‌ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آن‌هاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می‌سازند. در هر مترحفاظ بوته‌ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت می‌کند.


درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی آهنی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.


نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.
Call Now Buttonسفارش خرید🛒 09194000244